Aprilia Dorsoduro - Krešin pohod na Rim :)

može klasa MAXI SM

aprilia me uvjek ugodno iznenadi sa dizajnom,bajk je prejeben :slinavac: :slinavac: :slinavac: :dribble: :dribble:

dobar odgovor na KTM-ov 990 sm
 
Vedran_ZG said:
Šokre, jel ide to na zadnji? ;)
Mislim da bi ovaj motor lako mogao postati i best buy kod nas u budućnosti, ako je shiver to uspio, lako bi mogao i ovaj...
pa ide, sam kaj ja ne znam :mrgreen:
nego, u ovom motoru definitivno cuci jedan vrag. mislim da bi ovo i Papu pretvorilo u divljaka :mrgreen:
sto se tice cijene, gledam kako da se pod hitno bogato ozenim! :mrgreen:
 
Ne postoji fan moto!!! postoji supermoto i hard supermoto, isto kao što postoji enduro i hard enduro.
 
Vedran_ZG said:
Šokre, jel ide to na zadnji? ;)


Nadam se da bar ide malo više od ovog... :LOL:


sbpsub.jpg
 
super motor super test

makina ide do koljena, ide na zadnji a kako to radi kad se malo umoris i kad si u gradu?

jel se moze vozit ispod 3k okretaja?

jel cuka ko strada na malim okretajima ili ide lijepo?
 
Frane said:
Ne postoji fan moto!!! postoji supermoto i hard supermoto, isto kao što postoji enduro i hard enduro.

u tvojoj glavi mozda
SM je kroser s drugim felgama (zbicanim) i jacim kocnicama
fun bike je gotov proizvod fluidnijeg ispoljavanja snage, ljevanim felgama, itd...
 
Krivo :jesus:



Postoji Supermoto (XTX, Pegaso, FMX, KTM 690, Duke...) i hard supermoto (KTM SMS, SMC 690, SMR...)
 
I po njemu ne postji fun bike :mrgreen: to je izmišljen pojam ta klasa ne postoji.
 
Frane said:
Krivo :jesus:



Postoji Supermoto (XTX, Pegaso, FMX, KTM 690, Duke...) i hard supermoto (KTM SMS, SMC 690, SMR...)
nebi se ni ja tu slozio pogotovo sto stavljas u isti koš sms smc i smr-a
 
Frane said:
I po njemu ne postji fun bike :mrgreen: to je izmišljen pojam ta klasa ne postoji.

mozda i ne, ali tako se govori da bi lakse izdvojili takve motarde od ostalih cistokrvnih supermota (ne hard supermota)