aprilia rs125

iluvatar

New member
trebam pomoc pri kupnji i rs mi je upa u oko ali koliko vidin nitko na forumu ko ga posjeduje nije zadovoljan. :( pitanje je jeli stvarno toliki škart i jeli uopce isplativ za vožnju po gradu?
 
ima ih tu par sa foruma ako misliš na novog ali kolko se sječam imali su dost problema  :palacdolje:
 
KTM fan said:
cekaj da se pedrosa javi...on je sa svojom zadovoljan
kaj se nije njemu raspao kuplung na 2000km :shock: :misli: i nisu mu priznali pod garanciju!ja nebi bio zaqdovoljn s tim :mrgreen:
 
iluvatar said:
trebam pomoc pri kupnji i rs mi je upa u oko ali koliko vidin nitko na forumu ko ga posjeduje nije zadovoljan. :( pitanje je jeli stvarno toliki škart i jeli uopce isplativ za vožnju po gradu?

Pa neznam kakvu baš super pouzdanost možeš očekivat iz 125ccm 2T mašine koja ispucava 30KS... I ja sam isto htio uzeti RS al sam odlučio da mogu proč puno jeftinije u savldavanju osnova tehnike vožnje... MZ (y)
 
bikerboy said:
kaj se nije njemu raspao kuplung na 2000km :shock: :misli: i nisu mu priznali pod garanciju!ja nebi bio zaqdovoljn s tim :mrgreen:

PEDROSA said:
...što se tiče problema sa RS-om ako na mene misliš to je zasluga glupih servisera,eto ja upravo na 5 k i nikakvog problema...
 
BeLa-Vg said:
po cem god oces....svaka cast skutacima i to ali jurilice su im ajmo rec zakurac

zasto...zato sto koriste v2 masinu...zato sto imaju manje konja...zato sto su obicno skuplji od drugih  :misli: