aprilia rs125

neki su spomenuli cbr pa mu kažem šta je (y) ja bi uzeo rs a sad,na njemu je da odluči. (y) ?
 
bikerboy said:
cbr je 4t i ima 12-13ks pa normalno da traje duže od aprilie!ali cbr125 po meni ima izgled za :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: i kolko sam čuo i vidio vozne karakteristike za :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: zadnju gumu koja je široka 100mm :palacdolje: itd.
to je potpuno drukčiji svijet i nemoj ih uopče uspoređivat!a on je pitao mišljenja o rs125 a ne cbr125
nhf


Tko kaže da brazilskotržišnodizajnirani "cbr" 125 traje više od Aprilije RS 125? Okladio bi se da ću tom cbr-u na manjoj stazi prije satrat motor nego dobro podešenom RS-u sa otvorenijom pumpom ulja i pojačanom mješavinom gorivo-ulje.
I bilo bi lijepo da navodite konkretne primjere kvarova i to kod motora novijih godišta oko kojih se vlasnici brinu a ne neki kvazi motori koji su promjenili više vlasnika.
 
SRAD said:
Tko kaže da brazilskotržišnodizajnirani "cbr" 125 traje više od Aprilije RS 125? Okladio bi se da ću tom cbr-u na manjoj stazi prije satrat motor nego dobro podešenom RS-u sa otvorenijom pumpom ulja i pojačanom mješavinom gorivo-ulje.
I bilo bi lijepo da navodite konkretne primjere kvarova i to kod motora novijih godišta oko kojih se vlasnici brinu a ne neki kvazi motori koji su promjenili više vlasnika.
Pusti ne isplati se sekirat :palacdolje:
 
zatvoreni rs moze trajati jednako dugo (mozda cak i duze) uz pravilno odrzavanje i opet bude brzi i imat ce bolje vozne karakteristike od cbr-a 125  :wink:
 
Kakvi hebeni kvarovi, rs extrema u mom vlasnistvu je 94' godiste, sa svojih 42 ks, potegne do 200 km/h, i jedini kvar na elektronici mi je iscupana zica iz zmigavca, razjebana bravica za kontakt i sirena me jebe, sve mojom krivnjom!!! Motor je ipak star 12 godina i sve super radi!!
Glupo je pljuvat po talijanima, ali ipak u klasi 125, cbr mu nije ni priblizno ravna!!!
 
bad_dac said:
zatvoreni rs moze trajati jednako dugo (mozda cak i duze) uz pravilno odrzavanje i opet bude brzi i imat ce bolje vozne karakteristike od cbr-a 125  :wink:
to ja i govorim!rs125 je avion u usporedbi sa cbr125 tj. po meni uopče to nema smisla uspoređivat (y)
 
bikerboy said:
to ja i govorim!rs125 je avion u usporedbi sa cbr125 tj. po meni uopče to nema smisla uspoređivat (y)

Isprobano... RS je avion! ;) Ja sam zadovoljan sa mojom "mješalicom" ilitiga "motorkom" ;) što se tiče dizajna (daaaleko najljepša 125ica na tržištu), kvalitete i snage. E sad, detalj koji mi smeta je ona glupa eko blokada između 5 i 6 tisuća okretaja koja smeta pri gradskoj vožnji (motor cupka kad se spusti na te okretaje, i ubrzanje mu se drastično usporava kad prelazi preko te blokade), ali i na nju sam se već navikao, tako da motor svakim danom volim sve više.  :mrgreen: Još mi baš nije drago šta moram motor turirat preko 6k okretaja kad ga zagrijavam tako da u gradu ispada ko da se pre*eravam a i tada dimi ko blesav, što se pogotovo vidi po zimi (maagla svuuda, maglaa okoo naaas)  :mrgreen: Peace out!
 
Dave said:
Isprobano... RS je avion! ;) Ja sam zadovoljan sa mojom "mješalicom" ilitiga "motorkom" ;) što se tiče dizajna (daaaleko najljepša 125ica na tržištu), kvalitete i snage. E sad, detalj koji mi smeta je ona glupa eko blokada između 5 i 6 tisuća okretaja koja smeta pri gradskoj vožnji (motor cupka kad se spusti na te okretaje, i ubrzanje mu se drastično usporava kad prelazi preko te blokade), ali i na nju sam se već navikao, tako da motor svakim danom volim sve više.  :mrgreen: Još mi baš nije drago šta moram motor turirat preko 6k okretaja kad ga zagrijavam tako da u gradu ispada ko da se pre*eravam a i tada dimi ko blesav, što se pogotovo vidi po zimi (maagla svuuda, maglaa okoo naaas)  :mrgreen: Peace out!

javi se jokeu... on je negdje opisao gdje se reze CDI da se ukloni blokada
 
jooj.. rado bi se sad uključil ali budu moderatori opet reagrali i brisali sve postove jer tema pe u off.. rat 4-t 125 i 2-t
 
NUCLEO said:
jooj.. rado bi se sad uključil ali budu moderatori opet reagrali i brisali sve postove jer tema pe u off.. rat 4-t 125 i 2-t

2t je jaci i vise trosi, 4t obrnuto...nema tu dileme
jel ti vozis xt125?
 
bikerboy said:
negdje sam pročitao mislim tu na forumu da su kod nas(u hr) sve otvorene :misli:

mozda...ja mislim da nisu prvenstveno zato sto se onda ne bi mogle vozit sa A1
 
KTM fan said:
mozda...ja mislim da nisu prvenstveno zato sto se onda ne bi mogle vozit sa A1
Pa ko je reko da se mogu :misli:s one strane zakona je puno bolje vrijeme :mrgreen:
 
KTM fan said:
mozda...ja mislim da nisu prvenstveno zato sto se onda ne bi mogle vozit sa A1
pedrosa kolko ks piše tvojoj u prometnoj??
(mislim da i otvorenima piše 15ks) :wink:
 
bikerboy said:
pedrosa kolko ks piše tvojoj u prometnoj??
(mislim da i otvorenima piše 15ks) :wink:
ne :mrgreen:
21 kw :wink: