aprilia rs125

BeLa-Vg said:
evo ti jedan komentarcic iz teme o mijenjanju tuona za cbr-ku

znam citao sam ga...ali to predstavlja misljenje vlasnika...ako voli japanca, nek voli...ako voli talijana, nek voli...ja volim obadvoje, ali mislim da su jedni bolji od drugih ovisno za sta...zato ne govorim da su zakurac...jer jedan tuono ili rsv je jako dobar motor ( a da ne spominjem ostale)
 
BeLa-Vg said:
po cem god oces....svaka cast skutacima i to ali jurilice su im ajmo rec zakurac

dečko svoja mišljenja zadrži za sebe aj reci koliko si Aprilija rs 125 ili uopče Taljana vozil? :misli:
daj si usporedi malo rs 125 i cbr 125 prvo dizajn a onda ostalo normalno da nebude mašina od rs-a
isto držala ko i od cbr-ke jer je rs duplo jači

p.s. i malo se suzdrži ok komentara kao Italijan crapppp da ti čika Bandit ne udjeli bananu
ili odi  u birtiju i blebeči gluposti

 
Goran zzz said:
dečko svoja mišljenja zadrži za sebe aj reci koliko si Aprilija rs 125 ili uopče Taljana vozil? :misli:
daj si usporedi malo rs 125 i cbr 125 prvo dizajn a onda ostalo normalno da nebude mašina od rs-a
isto držala ko i od cbr-ke jer je rs duplo jači

p.s. i malo se suzdrži ok komentara kao Italijan crapppp da ti čika Bandit ne udjeli bananu
ili odi  u birtiju i blebeči gluposti


vozio sam svaki motor koji neko oko mene ima...od motora svojih frendova do frendova od mojih staraca...i mogu ti rec da mi je cbr-ka 125 puno ljepse legla nego rs 125....istina....rs je malo ljepsa onak nabijenija i to ali ipak malo razmisli da si na mojem mjestu bi rade vozio laganini 4t cbr-ku ili 2t rs koju ces vozit ajmo rec 3 god ako i tolko ko i ICO.....svako ima svoj stav!!
 
ova tema je otišla malo u krivom smjeru :wink: počeli ste uspoređivat 2 motora koja se nemogu po ničem uspoređivat jer su sasvim različiti!ovdje je pitanje o rs125 i njegovim kvarovima i manama(tu bar imate kaj za pisat kaj offate :mrgreen: :LOL:) :jesus:
 
dino950 said:
svako za sebe,cbr je kvalitetnija ali spram cbr rs je ...zmaj  (y)

evo ovako...ja neznam puno o tehnici i kvaliteti i tome (znam o modelima)...ali zasto bi cbr bio kvalitetniji od nove rs...sto on ima kvalitetnije?
 
dino950 said:
svako za sebe,cbr je kvalitetnija ali spram cbr rs je ...zmaj  (y)
Kvalitetnija? :misli: :misli: :misli:
Ili je jednostavno užasno slaba pa može izdržat koliko očeš :misli: :misli: :misli:
Ipak mislim da je ovo drugo...

što se kvarova tiče...moj nema veze s RS-om...neda mi se po 5000-ti put pisat sve...jedino ne znam što se Dave tiče,kel tu kriv motor ili šta...
U biti šta se ja sekiram,kupi ti ljepo 125 4t a Apriliu prepusti motoristima  8)
 
BeLa-Vg said:
rekoh svoje u toj temi u vezi kvarova
I ovo je prožvakano...
 
BeLa-Vg said:
je aj mi reci na cem ces se duze vozit?....ajde cbr-ka ide 100-110 i dosta za 4t motor i nemres to suporedjivat sa cvajom od 30 ks koja ide oko 160

taj cvajo moze imat i 15 ks...po meni ako se pazi isto...ali ja neznam nista osim modele  :mrgreen:
 
Nek se i ppinjuh javi pa da vidite koliko je njegov izdržao bez generalke,sve do kobnog pada :(
 
kao što rekoh, cbr je kvalitetniji.Sad koliko dugo misliš vozit,koliko znaš o tehnici i kakva te vožnja privlači to je na tebi da odlučiš?
 
BeLa-Vg said:
vozio sam svaki motor koji neko oko mene ima...od motora svojih frendova do frendova od mojih staraca...i mogu ti rec da mi je cbr-ka 125 puno ljepse legla nego rs 125....istina....rs je malo ljepsa onak nabijenija i to ali ipak malo razmisli da si na mojem mjestu bi rade vozio laganini 4t cbr-ku ili 2t rs koju ces vozit ajmo rec 3 god ako i tolko ko i ICO.....svako ima svoj stav!!

i stvarno si toliko iskusan da znaš suditi po motoru sa prijeđenih nekih 1-2 km :misli:?
svaka čast ja sam isto vozil hrpu motora pa se ne hvalim okolo da sam ih vozil nego samo
one koji su u mom vlasništvu i o njima znam nekaj reči i sigurno ne pljujem po konkurenciji
kak ništ ne valja ili je sranje a vozil sam i japanca a sad vozim taljana.

da sam na tvom mjestu neznam frend ima rs mislim 94-96 godište i pokvaril mu se 2 put u 2 god no
zasluga je i tome kaj je taj motor vožen u PH 125 i stalno je bil na Grobniku i padano je dost s njega
a ipak motor zgleda ok
 
Goran zzz said:
i stvarno si toliko iskusan da znaš suditi po motoru sa prijeđenih nekih 1-2 km :misli:?
svaka čast ja sam isto vozil hrpu motora pa se ne hvalim okolo da sam ih vozil nego samo
one koji su u mom vlasništvu i o njima znam nekaj reči i sigurno ne pljujem po konkurenciji
kak ništ ne valja ili je sranje a vozil sam i japanca a sad vozim taljana.

da sam na tvom mjestu neznam frend ima rs mislim 94-96 godište i pokvaril mu se 2 put u 2 god no
zasluga je i tome kaj je taj motor vožen u PH 125 i stalno je bil na Grobniku i padano je dost s njega
a ipak motor zgleda ok


gle ja sam samo naveo ono sto su i vlasnici tih rs-a rekli....da su pozalili kaj si ih kupili....na primjer ovom ici je cijelo vrijeme nestajalo struje...nije filo...i svako lako kod servisera...e i znas kaj ne da mi se opce raspravljat...idem gledat invaziju...ljep pozdraf!
 
dino950 said:
kao što rekoh, cbr je kvalitetniji.Sad koliko dugo misliš vozit,koliko znaš o tehnici i kakva te vožnja privlači to je na tebi da odlučiš?
cbr je 4t i ima 12-13ks pa normalno da traje duže od aprilie!ali cbr125 po meni ima izgled za :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: i kolko sam čuo i vidio vozne karakteristike za :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: zadnju gumu koja je široka 100mm :palacdolje: itd.
to je potpuno drukčiji svijet i nemoj ih uopče uspoređivat!a on je pitao mišljenja o rs125 a ne cbr125
nhf