Aprilia SL 750 Shiver

Najave za detaljni članak na "MCN"-u i prvi dojam...

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/mcn/2007/April/apr16-22/apr1807apriliavtwinshiverroadtest/?&R=EPI-90627
 
Switch said:
Najave za detaljni članak na "MCN"-u i prvi dojam...

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/mcn/2007/April/apr16-22/apr1807apriliavtwinshiverroadtest/?&R=EPI-90627
manje od 6000 eura :?:

:cool:
 
Dave said:
Mljac! Ovo je već druga slika sa bijelom aprililicom, znači da izgleda da izlazi ta bijela bez zlatne rame, znači da znam šta sljedeće kupujem!  :mrgreen:  :LOL:

i meni je ova kombinacija boja prejaka  (y)
 
Stinky said:
i meni je ova kombinacija boja prejaka  (y)

ja bi samo volio da su joj prednje vilice u srebrnoj boji...a ne crne

2007_Aprilia_750_1r.jpg
 
Dave said:
Bez dvojbe!  :mrgreen: Znači da možda nećeš opet vozit raptora! ;)

ma da... odavno sam ja reko da je ovo lijepi motor...

Zato i kažem da je top 3.
Nakeda sigurno uzimam kad budem, a ovaj je sigurno u izboru.
Nisam opet toliko za raptora zapeo da ne vidim druge motore.  :wink:

Samo treba čekat...vidit kako će se motor ponašat...hoće li imat kvarove...itd
 
Dave said:
Ma nema čekanja, samo kupi uz Shivera pedale, lanac i set zupčanika za biciklu i imaš backup ako mašina rikne!  :mrgreen: :LOL:

pih...daleko sam ja od kupnje zasad...ali taman kad neki sjednu na nju i prođe neko vrijeme e onda bi odprillike moglo
 
ovaj bijeli je fakat lijep - baš nekako blista. Moram reć da mi taj motor u živo izgleda nekako ne baš oduševljavajuće, ali na slikama je prva liga. No možda će vrijeme učini svoje ili je razlog što je bio okružen ducatijima, bimotama i benelijima.  :misli:
 
Dave said:
Šta si ga vidio u živo (bijelog)?! :inlove: Gdje?

PS: Razlog je sigurno gore spomenuti!  :mrgreen:
bijaše srebrna, ali evo, prosudi i sam - ne baš spektakučlarno, uživo još gore. No tu na slikama bijela je lijepa.
 
ma daj i ovaj srebrni djeluje fantasticno
i da jos nemam 5 godina kredita za ovaj svoj uzeo bi ga odma
(y) (y)