Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

To ti svako malo prek Laza pičiš, ja s posla prema doma, a ti s vožnje prema Zagrebu. Uz to se i kulturno voziš, bar ovih par puta što si mi došao iz kontra smjera. Ti s motorom ja s autom 😢. Pomalo zavist iz mene piše 😁.
Kolko te platio za reklamu :p
 
Uskoro budenje iz sna 🇮🇹

20210219_184618.jpg
 
Kakav auspuh imas? Ono kad sam uzeo titanium evo od tebe, si na brzinu bio pokazao na mobu neki auspuh, al zaboravio sam...nesto po narudzbi?
 
Kakav auspuh imas? Ono kad sam uzeo titanium evo od tebe, si na brzinu bio pokazao na mobu neki auspuh, al zaboravio sam...nesto po narudzbi?
Imam 3 auspuha 2u1 za njega... Trenutno je gore MIVV Oval Titanium. Imam jos 2x Akrapovic EVO i Colin Edwards sa titanium link pipeom
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ODST
kupi obavezno! imam još nešto dijelova na lageru, čak i neke koji će ti vjerojatno trebati :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: M12
skoro ništa, limited ima neke komade umjesto karbona kevlar i limited ima aksijalne prednje kočnice, a factory ima radijalne, agregat i sve ostalo je više manje isto i limited je numeriran, a factory je samo rijedak
 
Dodi ovo ljeto do mora sa factoryem da bacim malo oko i da probam ... 🙂
 
skoro ništa, limited ima neke komade umjesto karbona kevlar i limited ima aksijalne prednje kočnice, a factory ima radijalne, agregat i sve ostalo je više manje isto i limited je numeriran, a factory je samo rijedak
Znaci, fali limited u kolekciji. 😜😁