Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

razlika je u ventilima, ali te zadnje serije 07+ ujedno i najčešće protuku na radilicama
od standard kvarova za gen2, namotaji i satovi
 
  • Like
Reactions: bigedo
Evo da se prijavim u grupu

Tuono_minions_opt.jpg


Ovaj vikend isprobana, 900km do Beča/Bratislave/Mosona.
 
Mogli bi da, samo da vrijeme malo posluži. Ovaj vikend je bio krasan, ali već zadnjih 15 dana nemoš spojit za pošten đir.
 
Pa završnom obradom, instrukcijama, kvalitetom materijala, pakiranjem... čime god hoćes.

Zvuk je subjektivan pa se nekom moze svidjet nekom ne, ali sto se tice same izrade, ja jos nisam vidio bolje.

Za razliku od talijanskog fušeraja(Leo), ne moraš ništa rezat niti prekrajat na auspuhu prilikom montaže.
 
Ne znam jel pitas ozbiljno :mrgreen:, ali ako da, za štelanje(dotezanje) lanca
pitam najozbiljnije jer pretpostavljam da taj motor i bez te ekstenzije ima mogućnost dotezanja lanca kao i većina drugih, nije mi jasno koja je prednost 🤔
 
pitam najozbiljnije jer pretpostavljam da taj motor i bez te ekstenzije ima mogućnost dotezanja lanca kao i većina drugih, nije mi jasno koja je prednost 🤔
Prednosti velikih nema, štela se na klik (kao npr na amortizeru volana, jel), pa je dovoljno zategnut npr 3 klika sa svake strane umjesto da dotežeš ključem pa mjeriš udaljenost/gledas po skali.
 
  • Like
Reactions: e39 and zrakoplovac