ATT MOTO SUZUKI Split

Cool, ali malo su pretjerali sa spec, nije bas optimizirana, pogotovo za macOS..

Recommended System Requirements
- OS : Windows10 (64bit)
- CPU : Intel Core i5 1.6GHz
- Memory : 8GB RAM
- Graphics : Nvidia GeForce 1060

Minimum System Requirements
- OS : Windows10 (64bit)
- CPU : Intel Core i5 Quad-core
- Memory : 8GB RAM
- Graphics : Nvidia GeForce 620

* While the application can be installed on PCs that do not meet the minimum system requirements, the application may not run smoothly due to video delays, etc.
* Operation may be unstable due to factors such as your Internet connection environment.
Please check that you have sufficient free space on your PC (minimum 4 GB required)
Please ensure that there is ample available memory capacity (1 GB or more) by taking steps such as shutting down other applications.

macOS
This application is not compatible with macOS. Mac users can either install Boot Camp on their macOS PC and run the Windows version of the application.
 
Last edited:
S obzirom na Euro norme, pitanje je hoce li auspuh od buse biti tezi i veci od veš masine. :p :mrgreen:

Nisi puno falio.
 

Attachments

  • F854DA7E-A67B-43F3-889E-6BA93AC5D672.jpeg
    F854DA7E-A67B-43F3-889E-6BA93AC5D672.jpeg
    66.6 KB · Views: 114
Znaci weight reduction od jedno 30 kg u otprilike sat vremena

Proizvodjaci supljih cevki su odusevljeni ali bojim se da je pitanje vremena kada ce pocet mjeriti emisije na tehnickom a onda je game over
 
predviđam joj solidnu budućnost... samo zbog imena , karizme , aure bude išla pa makar opet imala loše kočnice itd... bitno da ide 300...

nemože u istu rečenicu sa neuspjelim pokušajem reinkarnacije govneta zvanog katana koja se sviđa 3 i pol ljudi u hrvatskoj....
 
Katana je pokušala iskoristi ime i staru slavu, Busa ima svoju publiku i tu nema razgovora.
 
predviđam joj solidnu budućnost... samo zbog imena , karizme , aure bude išla pa makar opet imala loše kočnice itd... bitno da ide 300...

nemože u istu rečenicu sa neuspjelim pokušajem reinkarnacije govneta zvanog katana koja se sviđa 3 i pol ljudi u hrvatskoj....


Kad je stavljen M50 na nju taj motor se poceo zaustavljat tako da sigurno nece krenuti korak nazad
Sta se tice njene publike sigurno je ima i malo je vjerovatno da ce proci lose

Katana je na zalost bila neuspjeli pokusaj jer su tu su igrali na nostalgiju ( meni se svidja jer je stara nama klincima bila cudo iako i ona osim za ono vrime dobre vozacke pozicije i izgleda nije donila nista novo)
 
Prije mislim da je lova u malim motorima i azijskom, j.američkom tržištu i sl


To nam jasno poručuju proizvođači ukidajuči dosta modela jer im se ne isplati nadograđivati ih na Euro5 normu..
 
bolja mi je od druge generacije... to je to... bit će moj jednog dana....