Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

Evo jedan od danas.
...mislim da negdje imam jos jedan slican,al tu mi se neke Švabe deru pod prozorom,pa ne mogu u miru tražit.
Kog se vraga deru...nije vrag da ima neka utakmica  :mrgreen:
:wink:
 
banditR said:
Evo jedan od danas.
...mislim da negdje imam jos jedan slican,al tu mi se neke Švabe deru pod prozorom,pa ne mogu u miru tražit.
Kog se vraga deru...nije vrag da ima neka utakmica  :mrgreen:
:wink:
Lijep 02 Touring.

Jebali ga retrovizori. :)
 
Genijalno!!!!!! Gotovo sam zaboravio da su se proizvodili ovakvi BMWi (y)

Inače bit će još fotki od moje strane sa vrlo starim vozilicama samo kad mi se malo poslože neke stvari. Vrlo uskoro :wink:
 
Evo nastavak! Daklem i za ovaj nisam čuo dok ga nisam vidio. Krov se montira brzo iako nije automatski.
 
Aj još da se vidi kak je auto uredan i nauči nešto o njemu :wink:
 
Ovo je najstarije vozilo ikad koje sam u živo vidio da se kreće cestom :mrgreen: Također poznata marka
 
Pinta 001 JA said:
Ovo je najstarije vozilo ikad koje sam u živo vidio da se kreće cestom :mrgreen: Također poznata marka
Gdje je privezao Lipicance  :mrgreen:
 
Sad češ vidjeti :mrgreen: samo još malo ovih sa strane i upute kako brinuti o autu, a onda lipicaneri :mrgreen:
 
Konjica je, ko što se može vidjeti, dobro vezana lancem  :mrgreen: Nego, mora da ga je interesantno podmazivati :misli: Ko zna koji sprej koristi? Postavit ću pitanje u temu o čišćenju lanca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ovaj je mlađi od ovih zadnjih par, ali meni je ipak bio najdraži auto što sam ga vidio na događaju jer ipak je legendarna marka, a bio je u rangu sa Rollsom, Bugattijem i sličnim. Isto tako do tad nisam vidio niti jedan primjerak u živo.
 
Sad kad se vidlo o čemu je riječ sljedi još par opisnih fotki :wink:
 
Zadnji me kraj podsjeća na one fensi glisere koji i danas izgledaju kao da su rađeni 50tih jer su drveni, a koštaju uh novaca (čak je i Tito imao jednog). I još poneki detalj
 
Ovi su za kamiondžije (naravno i za sve druge), a posebno za Jamesa 1100 :mrgreen: Malo s istoka