Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

rocky6 said:
kvoc ,dobar ti je taj e-type  (y) , ali recesija mi dozvoljava manji auto  :mrgreen:

ja sam danas namontirao "grill badge" -ovu crvenu Triumph značku na gril, i sada krećem na  8) 8) . Još čekam RAC značku.
Jutros sam i oprao auto -samo 5kn za "pola auta"  :mrgreen:,najjača mi je publika kad stojim u redu za pranje i pitaju kako se to pere bez krova  :misli: :misli: , ja kažem " odmah vanjsko i unutarnje -al dugo čekam da se osuši.." :LOL:
sad još čekam MGB-a da ruča i idemo na đir..

Doooobar  (y)
 
James1100 said:
@ Pinta

(y) za kamione. S onim zubarskim nebi izbjegavao ture za Španjolsku  :mrgreen:
a onakvog Đejmsa(1100  :mrgreen:) s dizalicom sam jednom htio i kupiti. Stajao na Borovju. Srećom nisam, tako da sam do finacijske propasti došao tek danas  :mrgreen:

Kad smo kod kamiona, ovaj nije slikan na susretu
(y)
 
rocky6 said:
kvoc ,dobar ti je taj e-type  (y) , ali recesija mi dozvoljava manji auto  :mrgreen:

ja sam danas namontirao "grill badge" -ovu crvenu Triumph značku na gril, i sada krećem na  8) 8) . Još čekam RAC značku.
Jutros sam i oprao auto -samo 5kn za "pola auta"  :mrgreen:,najjača mi je publika kad stojim u redu za pranje i pitaju kako se to pere bez krova  :misli: :misli: , ja kažem " odmah vanjsko i unutarnje -al dugo čekam da se osuši.." :LOL:
sad još čekam MGB-a da ruča i idemo na đir..

Autić ti je sjajan. Stavi još koju fotku da ga bolje proučim (y)
 
James1100 said:
evo ti Ford  :mrgreen:

al nikako izbjeći ovog s Corsom za bolju sliku  8)

Fakat šteta, Corsa baš smeta. GT mi je isto jadan od dražih auta. Dizajn mu je fantastičan.
 
Pinta 001 JA said:
Fakat šteta, Corsa baš smeta. GT mi je isto jadan od dražih auta. Dizajn mu je fantastičan.

2 kilometra pokušavao i onda na silu. Na tom rotoru sam skretao na drugu stranu. Prvi put sam ga vidio uživo i fascinirao me  :shock:

Evo sa Bregane, mala zbirka na kamionu
 
Kviz pitanje: koji je vovo auto?  :)

Slika je s neta jer sumnjam da ću ga ikad imat prilike vidjeti...

images
 
banditR said:
Jel takve nekad vozila Elektroslavonija?
:mrgreen:

je, "stariji" si pa se sjećaš  :mrgreen: btv.onaj Karmann crni ti je  (y)

evo dvije slije sa današnje vožnje- krndija i papuk po hladovini i šumi.( al mi ruke svejedno izgorile  :mrgreen:)