Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

Ovi me podsjećaju na aute kakve voze Pajo Patak i Miki Maus
 
dobri su svi  (y) (y)

ono srebrno sa orlom na haubi je Adler.  :misli:
 
Da, kad malo bolje razmislim, mogo bi bit Adler (y), ali ko što rekoh zbog svega okolo nažalost nisam mu posvetio dovoljno pažnje. Frigaj ga sad, a meni minus u zalaganje :palacdolje:
 
Idem sad malo s amerikancima. Čudno, ali američka su vozila bila jako dobro zastupljena. Prvo sa meni najdražom erom što se automobila tiće, a to je vrijeme između 1965 pa do 1975, muscle cars i ostali, a onda na starije sve do stvarno, ali stvarno prastarih.
Meni osobno najdraži auto svih vremena Dodge Charger  :0648: :0648: :0648:
 
Pa najdraži auto Nr 2 Dodge Challenger. E sad o godištima neću jer su svake godine izbacivali drukčiji model ( odnosi se i na Charger i Challenger), pa tu onda još dolaze i razne modelske inačice ovisno o motorizaciji, a o tom mi se neda. Nažalost sami jedna zguza, rekoh budem poslje još i ode mi on. . .

Super Jura said:
Krasan Charger (y)

... nego, jel on to označio teritorij? :mrgreen:

Možda, a možda je nešto bilo parkano ovdje prije njega :misli:
Super Jura said:
Krasan Charger (y)

... nego, jel on to označio teritorij? :mrgreen:
 
Uf to jednoručno tipkanje :mrgreen: Evo još, al neću ih više imenovati jer mi nisu toliko dragi i važni ko Dodgevi :mrgreen:
 
A sad 3 koliko mi maksimalno prolazi, jer ovo je ipak Edsel, a on mi je isto drag radi nekih stvari iako je ispod 1965te. Auto je ko iz dućana :mrgreen:
 
I s tim završavam ovu rundu. Sljedeća je fakat teška egzotika i pravi vintage. Tu sam na fotki da se boje dočara veličina kabine (James 1100 kaj veliš na pilu?). Bok, do nove runde!
 
Pinta 001 JA said:
Oakvi se još tu i tamo vide vide na cesti iako su neki novijeg datuma proizvodnje
Aaauu..gt juniorka iz70ikoje
Kolko put mi je doslo prodat bike i otic ponovo po nju
Miris benzina i ulja u kabini je mhh..mhh..