Bandit 600,650,1200,1250

varadero10 said:
pretpostavljam da si prije 1250 vozio nesto manje ili mozda grijesim.da sam probao na put s 1250 nebi ga sigurno kupio (y)
poslije 12ke jedino zzr 1400 :wink:..sve ostalo neide smjesta i nevalja :mrgreen:..taj bandit na prvu kad sjednes udobniji al je teska krava nit ide nit koci, cojk bi reko velik motor a usvari velik samo kad ga guras oko garaze..kacigama se kuckas cijelo vrijeme, guvernal kriminalan.. odma stavljat siri, motor odlican al mjenjac slican ima FAP13 :mrgreen: klink klonk :mrgreen:.
 
pa jbt kad gledam te brojeve u pravu ste,jedino sto kad sjednes na motor i prbaš voziti to nema veze s tim.geronimo jel se voziš s suprugom ili curom ,mozda si ja to sve umisljam .meni je to mal i skučen motor,probat cu promjenit upravljač i pomaknut ga prema napred i nisam znao da se sic moze povisit ovo je kod mene vjerovatno na najnize.
 
varadero10 said:
pa jbt kad gledam te brojeve u pravu ste,jedino sto kad sjednes na motor i prbaš voziti to nema veze s tim.geronimo jel se voziš s suprugom ili curom ,mozda si ja to sve umisljam .meni je to mal i skučen motor,probat cu promjenit upravljač i pomaknut ga prema napred i nisam znao da se sic moze povisit ovo je kod mene vjerovatno na najnize.
vozim se uglavnom sam, supruga baš i nije zainteresirana za tu vrstu sporta :mrgreen: :mrgreen:. Meni je 600 km i autom teško napraviti :wink:. Sic se bez problema podigne imaš 2 vijka koja samo podigneš...
Nisam baš neka iskusnjara ali ja ovako gledam motore

1. R motori, meni najljepši dizajnom, ne trpe nikakve dodatke tipa kuferi, torbe , suvozač :mrgreen: i sl pa su samim time ograničeni za šminku od kafane do kafane i jurcanje po stazi

2.sport touring, naked motori aj na njih možeš i stavit kufere a da ne izgledaju baš ružno, suvozačevo sjedalo ajde donekle može poslužiti, uspravniji položaj, isto jurcanje po kafanama ali i neka ozbiljnija vožnja

3.Ko se misli zaista ozbiljno vozati po svijetu taj će kupiti bmw sa kontejnerima i boli ka kiki šta će mu drugi reći

4. Gradska vožnja-skuter  amen

Ovo je moje mišljenje i toga se za sada držim, do sada sam promjenio 3 skutera i 4 motora
 
ja sam s 12 r i koferom na njemu sa suprugom iz ohrida u danu dosao ,jos neki obilazak bio 940km.a na more ono 400,500km s pol snage svake godine min 2 puta,a ove god otisli u temisvar i jedno i drugo brufen.razlika u ovjesu kao mercedes e klase i dacia logan. :mrgreen:bas cu slikat 12 i 1250 jedan kraj drugog po papiru on i veci a kad stoji kraj 12 kao mladji brat.u svakom slucaju puno vise gradski nego putni motor ,osim toga nizak zadnji kraj kad suvozac sjedne i koferi malo smjesno za vidjet
 
svaka čast za rute i još sa ženom, ja i moja došli iz čazme u split kad smo kupili motor u polu živom stanju :LOL:
brojke ne varaju , pogledaj tu
http://cycle-ergo.com/
 
Ajde ne teoretizirajte [emoji39].
Sve teorije i brojke padaju u vodu kada je u pitanju osjećaj. 50tkm većinom putovanja. U zadnjem Motopulsu imate i odvaljenu Siciliju u 10 dana. Veliki bandit je motor na mjestu. Balans motora za po gradu i odvaliti put. Best-buy. Moja visina 176.

Sada vozim FJR i kada uđem u prve serpentine na Alpama, sa sjetom se sjetim Bandita... Iako ni to nije baš 100% tako strašno loše i negativno kao što novinari pišu glede težine.
Plus Bandit može i tamo gdje FJR nemože. Vozim s kolegom par godina i gdje može GS s cestovnim gumama, tu može i Bandit osim težeg offroada gdje će zapeti karterom. FJR još nije kročio na makadam, a mislim ni da neće.

Ako nekom ne leži, to je subjektivni dojam. Visina radi problem. Isti taj moj kolega sa GSom od 190+ visine na Banditu ili FJR izgleda kao ja na dječjem biciklu :)

LP

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

 
Rasprava je otišla u pišku materinu ...  :LOL: :LOL:

pričate o subjektivnim doživljajima različitih motora i tu tražite usporedbu ... WTF..  :shock:

suncetižarko*ebem, pa ja sam sa gixxerom prelazio u sezoni blizu 40K u dvoje sa koferima .. i bilo mi je fuckin' super i uživao sam .. i opet ću ...  :LOL: :LOL:

I zaista nema smisla da to sad idem uspoređivati sa banditom ili (nedajbože) zx12 ..  :LOL: .. nebo i zemlja ...

Istini za volju, i bandit i ZX su daleko bolji izbor od gixxera, ali neki gušti jednostavno nemaju cijenu .. kad nakon 1200km u danu na gixxeru žena i ja siđemo s motora navečer pred birtijom, nema toga što može platiti poglede ekipe koja je do tad pričala kako se puno vozi i onda vidi nas ..  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zadnji kraj se rjesi amortizerom od hayabuse, povisi i učvrsti motor.

450km po brdima danas, i sutra i preksutra
1d1a6e3fc190445bf4f9608e1b35c27e.jpg
 
pa forum sluzi za osobne dojmove i razmjenu iskustava ,a nimat 176 cm i 80kg i 186 cm i 105 kg jednostavno skroz drugcije se sjedi na motoru ,zato sam i napisao da je motor za manje ljude i da je skucen kao sto ije jbg.nisam imao ideju pljuvat po banditu nego eto ako neko bude u dilemi a procita moje dojmove mozda  mu pomogne.ja dosad nisam na 193 stranice procitao da je za vece ljude prilicno skucen (y)
 
ja imam 185 i nemam osjećaj da mi je mali, mislim bandit :mrgreen: :mrgreen:  ali bi volio viditi nekoga sa 170 cm kako se nosi s njim kad ovaj odluči mala "prileći" u mjestu
 
ja sa 175cm i 70kg bez problema moju 600-tku dignem s poda. bio sam tele, u grazi sam ga sva sreca samo spustio na pod :mrgreen:
mozda stari bandit nije mjerilo za ovu raspravu, ali meni je moj taman.  (y)
 
geronimo43 said:
a di je ova ljepota :D?
Passo Giau, spust na drugu stranu od Cortine

Passo Fedaia
IMG_20180808_092655.jpg


Pordoi
IMG_20180808_162312.jpg


Prva sljedeca investicija siri i visi volan, uzbrdo je super ali nizbrdo moram stiskati tank nogama cijelo vrijeme da ne padnem na ruke (moj je povisen otraga poprilicno tako da je kut  skroz drukciji od serijskog)
 
divota  (y) (y)
kakav je ovo auspuh, ja imam bos ali predpostavljam da zbog katalizatora zvuk skoro ko na originalu, tako da nisam nešto sa zvukom oduševljen. Ja sam podigao volan za 2 cm sa onim podmetačima i sad mi više odgovara. možda sam trebao i više ali onda su crijeva kratka a to je već zajebancija
 
Neka firmica iz uk gr moto, bez db killera je brutala, urla, puca sa quickshifterom, bas dobar zvuk. Sad za put bio stavio db killer i s tim je dost bezveze, u nizima jos ajde ali u visim okr nekak cudno zuji samo tak da sam ga danas iscupao, i odmah se podruzio sa carabinierima hahahaha
 
Imao sam i malog i velikog bandita,veličina im je ista,meni su bili taman al ja sam visok 180 višljima bi stvarno mogao bit malo premal
Inače oba su za preporučit onima koji ne pate na šminku i ne voze baš ko markez