Bandit 600,650,1200,1250

Pozdrav svima,evo jednog bandita na oglasu ako koga zanima,nije bila u planu prodaja ali uletila je kombinacija za sv suzanu.Lp

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsf-650-bandit-650-cm3-oglas-28146617
 
Kawah said:
Brzopoteznim pitanje za vlasnike bandita600,97ma . Agregat je zatvoren na 27kw ,uvoz Nemčija davnih dana .Agregat suh do bola ,radi perfektno . Kako može biti zatvoren ,preko fergazera tj.šibera i dizni ili preko usisa ,znači smanjen promjer tvornički na odljevu .Iskustva i rješenje . (y) :? :misli: :021:

nisam uopce vidio tvoj post. za ubuduce ako ce netko trebati skidati blokade na starom banditu:
blokada 1: sajbica u gumenim prirubnicama izmedu fergazera i motora
blokada 2: sajbica kod airboxa

moj je bio limitiran na 25 kw i imo je samo sajbice na prirubnicama

nakon skidanja blokade provjeriti velicinu glavne dizne, meni je bila manja nego OEM(dizna lera je ista)
Link i part number za OEM diznu:Suzuki JET,MAIN,100 Part # 09491-20023 https://www.bikebandit.com/oem-parts/detail/suzuki/09491-20023/b1032239?m=147789&sch=280104
dizne narucene preko njemackog ebaya i dosla je za 4 dana. cijena oko 40 eura s postarinom

ispricajte me zbog terminologije, nisam mehanicar :jesus:

edit: nakon izmjene sam iso na stelanje frgica, motor je radio ko traktor u leru :LOL:

 
Pozdrav,
Vozim Bandita 1200,04 godina.
Motor ima 89.000 km i ide ko zmaj.
Odradio s njim dvije ozbiljnije ture i zadovoljan sam.
Imao sam puno skupljih i razvikanijih motora no moram priznati da je Bandit stvarno dobra kupovina.
Volio bih na njemu napravit par preinaka a kako bi uklonio neke inicirane nedostatke.
Vidio sam i da se ovdje govori o nekima koji su se riješili nadogradnjama.
Par pitanja :)
Imate li negdje link Hayabusinog zadnjeg amortizer (link weba gdje se može kupiti)?
Gdje se u Zagrebu mogu napraviti čelično opleteni lajtunzi kočnica?
Ima li netko od cca 186 tko je stavljao širi volan?
Trenutno imam MRA vizir sa deflektorom. Ima li netko preporuku / saznanja o višem touring viziru?
Puno pitanja znam :)
Unaprijed hvala.
 
frend ima na 02 banditu pro taper evo volan, kaze da je puno udobnije jer je visi i siri. jedino je moro produzit lajtunge od prednje kocnice za cca 5cm
 
Ima li netko informaciju koji je najviši mogući vizir za Bandita 1200?
Trenutno je na motoru MRA vizir sa deflektorom no imam osjecaj da mi je granicno kratak.
 
dakle radi se o gsx 1250 fa. primjetio sam da ponekad kad sam u višoj brzini i na manjim okretajima kod dodavanja gasa zna se javiti čudan zvuk. Kao da nešto struže ili se dvi plastike dodiruju pa vibriraju. više je izraženo kad imam suvozača, jeli iko imao sličnu situaciju.
 
Pozdrav ekipa evo jedan prijavak
 

Attachments

  • IMG_20190705_212638.jpg
    IMG_20190705_212638.jpg
    777.5 KB · Views: 180
Pozdrav, ukoliko netko ima za ponudit nosace bocnih kofera za Bandita 650s 2012.god. Takodjer nez dal su isti nosaci za 650/1250
 
Pozdrav,

ima li netko do Vas aftermarket ispuh na Banditu 1200?

Kako vam se krece potrosnja i da li ste dobili nešto na razvijanju snage?

Navodno po Njemačkoj ima dosta Akrapovica za njih za navelike novce.

 
sve šta ćeš dobiti samo sa topom je da će ti motor ići lošije (posebno u niskim đirima) i trošiti više jer ćeš ga više navrćati i probleme na tehničkom.Bez skidanja katalizatora čak ni zvuk nije puno drugačiji od originala. Akrapovič sa granama, kn filter i remapiranje je već nešto drugo a to nije baš jeftin sport za kojeg konjića više. Ja ga nikad nebi stavio da original nije onako ružan i nezgrapan a i dobio sam ga već na motoru. Nedavno sam čitao usporedbu par tih ispuha i mjerenje snage na stolu. Jedino je akrapovič davao nešto sitno više snage i to u višim režimima rada, svi ostali su bili ispod ili kao original. Radilo se o z 750 čini mi se
 
boris1984 said:
Pozdrav,

ima li netko do Vas aftermarket ispuh na Banditu 1200?

Kako vam se krece potrosnja i da li ste dobili nešto na razvijanju snage?

Navodno po Njemačkoj ima dosta Akrapovica za njih za navelike novce.

Imas mivv za 2200,00 ili leo za 2600, novo kod kod nas.
 
kober said:
Imas mivv za 2200,00 ili leo za 2600, novo kod kod nas.
Dali vi meni možete nabaviti spojnu cjev za hondu vfr 800 za zamjenski(remus) ispuh,po nekoj razumnoj cijeni
 
+marek+ said:
Ako se radi o uljari s fergazerima da se fino poigrati s njom
Frend vozi takav Akrap+kn+dynojet
(y)imao ja gpr,fino naštelano i fini zvuk i bolje potezanje i niskih iako 1200 ima nm ko u priči,ali još bolji efekt se postiže sa zubom manje na prednjoj šajbi(na mom bilo i jedno i drugo)  8)
 
Gledao sam u temi, ali nije bilo previše pisanja na tu temu.
Suzuki bandit 1250, kad se ugrije trokira na višim okretajima i neda se razvrtit. Ustvari, dok je hladan, ok je, ali kak se zagrijava tak se to trokiranje sve jače. Viši okretaji su 7000, pa kad se malo zgrije 6000 pa 5000. Motor ima 26000 km i mislim da nije niš otvarano i da ventili nisu kontrolirani i štelani, mada bi po servise manualu prva kontrola i štelanje trebali biti na 24000. Možda je do toga, no možda i nije. Ima li tko sličnih iskustava i ima li tko za preporučiti dobrog mehaničara? Novema mi je ok, ali kod njih se dosta mora čekati a sezona je tu:), Markez, Coha, jel Dudo iz mlake još uvijek radi?