Bandit 600,650,1200,1250

CroKick said:
trenutačno se jedan 1200S prodaje u Zaboku u Motocentru, motor je u odličnom stanju, samo treba promijenit lanac i lančanike ( koji su već kupljeni ), dolazi sa Wingsom (y)

godište i cijenu neznam točno al mogu pitat ak koga interesira

motor znam da je očuvan jer ga je frend vozil (y)

Ajd,javi (y)
Ja sam bil jučer u Zaboku,ali su negdje zgibali...
A i taman sam naletel na nesreću kod MUP-a :palacdolje:
 
ADAM said:
Ajd,javi (y)
Ja sam bil jučer u Zaboku,ali su negdje zgibali...
A i taman sam naletel na nesreću kod MUP-a :palacdolje:

bum danas pital ak bum stigel (y)
 
darkovsky said:
Da, ti K33 su se i meni svidjeli čim sam ih vidio. Kad bumo na cugu možemo ih zajedno ići pogledat, ja ionak imam nosače pa ih možemo stavit gore.. Nove gume u garaži samo čekaju lijepše vrijeme  (y)

čim ga zvlečeš iz garaže nije bed javi se i idemo vidjeti a piće naravno da vrijedi  :piva:

Ne vozim se po autoputu skoro nikad, vjerojatno to dosta pomaže. Na velikom Banditu se puno brže gume troše, negdje sam na forumu pročitao da na Fazeru 600 drže (BT020) oko 12-15tkm, a onda normalno da na mojih 78KS izdrže 16-17tkm.. Sad, jel sam nježan ili ne  :misli:

autoput zasigurno napravi kod većih brzina kockastu gumu ali tada ga malo stisnes po zavojima i opet je okrugla. Brat vozi fazera 600 i prilično brzo potroši gumu što zbog vožnje što zbog tereta koji jadna yamaha mora vleč  :banana2: mnogi ocjenjuju vožnju po gumama i gledaju koliko je potrošena prema rubu  :shock: ne treba biti sa tim opterećen nego uživati u vožnji  (y)
 
CroKick said:
trenutačno se jedan 1200S prodaje u Zaboku u Motocentru, motor je u odličnom stanju, samo treba promijenit lanac i lančanike ( koji su već kupljeni ), dolazi sa Wingsom (y)

godište i cijenu neznam točno al mogu pitat ak koga interesira

motor znam da je očuvan jer ga je frend vozil (y)

Bio danas..
Bio je mali bandit,prodan,2003,5000 €
 
mali_bandit said:
mnogi ocjenjuju vožnju po gumama i gledaju koliko je potrošena prema rubu  :shock: ne treba biti sa tim opterećen nego uživati u vožnji  (y)

Ma naravno, nabolje je što gradski šminkeri kao gle kak sam gumu podero, a ima "RRRRR" motor 2 god star sa 2000 km. Da sam se htio voziti po rubovima guma kupio bi RR-a i vozio po stazi
 
danas sam gledao kofere K33 i jako mi se sviđaju  :wink: ali ima jedan mali bed... za bandita nema još nosača  :? imaju drugačiji način kopčanja nego ovi standardni ali mislim da bi na banditu lijepo izgledali  :D prodavač veli da bi odgovor za nosače mogao brzo doći iz tvornice, navodno stalno rade izmjene  :misli: nada umire zadnja pa se nadam prije ljeta bit će i nosača  (y)
 
Evo test novog Bandidosa. Na njemackom.
Sve ok samo veli pretvrdi kuplung,sjedalo tj. polozaj suvozaca nije najbolji i vjetrobran premali.

http://1000ps.at/forum.asp?thema_id=2055996&id=2055996#view
 
mali_bandit said:
za bandita nema još nosača  :? imaju drugačiji način kopčanja nego ovi standardni ali mislim da bi na banditu lijepo izgledali  :D prodavač veli da bi odgovor za nosače mogao brzo doći iz tvornice, navodno stalno rade izmjene  :misli:

Čudno zbilja da imaju drugačije nosače... Do sad su svi bočni imali iste, možda je tip u dučanu nekaj pomješao.. Možda nema trenutno nosača za Bandite općenito, a to možeš probat naći u Eurorentu.
 
33 said:
Evo test novog Bandidosa. Na njemackom.
Sve ok samo veli pretvrdi kuplung,sjedalo tj. polozaj suvozaca nije najbolji i vjetrobran premali.

http://1000ps.at/forum.asp?thema_id=2055996&id=2055996#view
Slično kao i za model k6,samo tu je kuplung skroz mekan,Položaj vozača je malo čudan ,ali kad se naučiš je sasvim ok.Vjetrobranska zaštita također loša.Sve u svemu skoro isto kao i k6,osim naravno motora koji je pojačan na 125o i vodeno hlađenje i jači okretni moment,jedino je rezervoar manji jednu litru na k7.vjerovatno zbog injektora,odnosno manje potrošnje.
Ajde malo prevedi što kažu za razliku između k6 i k7.
 
Promjena je na motoru. Imas dijagrame za vidit tamo.  ABS je jako dobar.Elektronika doprinosi ciscem ispuhu. Dobro reagira na gas. Zamjerka je polozaj SUvozaca.  Radi visokog i velikog auspuha su mu odmorista za noge visoko i nazad - ja to zovem kao kod ginekologa. Eto Fredi.  (y)
 
33 said:
Promjena je na motoru. Imas dijagrame za vidit tamo.  ABS je jako dobar.Elektronika doprinosi ciscem ispuhu. Dobro reagira na gas. Zamjerka je polozaj SUvozaca.  Radi visokog i velikog auspuha su mu odmorista za noge visoko i nazad - ja to zovem kao kod ginekologa. Eto Fredi.  (y)
Pošto je suvozač uglavnom suvozačica,onda je položaj kao kod ginekologa u redu.Onda nema zamjerke  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nikakve zamjerke.    :mrgreen:

O potrosnji cemo cut uskoro,za sad nema o tome nista.
 
33 said:
Zamjerka je polozaj suvozaca.  Radi visokog i velikog auspuha su mu odmorista za noge visoko i nazad - ja to zovem kao kod ginekologa.

To je i na starom Banditu mala zamjerka, nije da meni smeta, ali onda svakih ~150 km moramo stati.
 
darkovsky said:
Čudno zbilja da imaju drugačije nosače... Do sad su svi bočni imali iste, možda je tip u dučanu nekaj pomješao.. Možda nema trenutno nosača za Bandite općenito, a to možeš probat naći u Eurorentu.

neznam... htio sam ih kupiti pa valda zna (ili nezna) šta prodaje  :misli: u Eurorentu nisu ni znali za K33    :neznam:  ja sam im rekao  :wink: probat ču poslati upit drito u tvornicu
 
Ajd recite ljudi kakve kacige imate. Baš sam u mjenjanju kacige i još ne znam točno što bi kupio. Znači treba biti tiha kod vožnje na nakedu
 
Di ćeš baš u temi o Banditima pitat za kacigu  :misli: Imaš hrpu tema na forumu baš o tome. Evo ti glavna:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,22253.0.html
Dalje upiši u tražilicu i to je to.
 
Ma, znam, ali me baš zanima koje kacige nose vozači Bandita, pogotovo N modela, radi buke pri bržoj vožnji. U nabavi sam nove i glava će mi eksplodirati od raznoraznih modela i proizvođača. U najuži izbor mi je ušla Nolan N84 i X-lite X-601
 
ja vozim na Gromu Suomy Spec 1r a uskoro budem i Arai rx7 da je bućna je  (y) al mi nesmeta  (y)
 
catevs said:
Ajd recite ljudi kakve kacige imate. Baš sam u mjenjanju kacige i još ne znam točno što bi kupio. Znači treba biti tiha kod vožnje na nakedu
nisam baš banditaš ali ja imam schuberth s1 i stvarno je tiha. najpovoljnije u TC Motoshop, Ljubljana