BaRRba i happy end

MIK0 said:
Ne znam ... meni je Homebox odličan, pogotovo od kad u njemu imam T-mobile karticu xD
   

Miko   
Moj Homebox radi kako triba  kad je signal dobar .Kad nestane signala onda mi dođe da ga probijen šakom. :LOL: :LOL:Moj je na Vip-u.
 
kronik said:
Barba, sada je vec lagano vrijeme za Tour de Hrvatska.

Odijelo je tu, motor spreman, ti kao mladic - sta se ceka?!?
 
Samo da malo smršavin.Iman problema sa zatvaranjem donjeg dijela odijela.Nešto naraslo. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ma vidin ja da ode stvarno triba napravit skalu ko je blesaviji , :LOL: :LOL:,samo san u nedoumici kako nastavit posli drugog (prva dva se več znaju)  :0648:.         
Ma vrag odnija prišu,sami če se oni javit. :mrgreen:
 
:LOL: :LOL:
 
barba said:
Ma vidin ja da ode stvarno triba napravit skalu ko je blesaviji , :LOL: :LOL:,samo san u nedoumici kako nastavit posli drugog (prva dva se več znaju)  :0648:.         
Ma vrag odnija prišu,sami če se oni javit. :mrgreen:

Nemoj :shock:, samo će se stvorit ljubomora i zavist. :misli: :mrgreen:
 
barba said:
Ma vidin ja da ode stvarno triba napravit skalu ko je blesaviji , :LOL: :LOL:,samo san u nedoumici kako nastavit posli drugog (prva dva se več znaju)  :0648:.         
Ma vrag odnija prišu,sami če se oni javit. :mrgreen:
slika il se nije dogodilo  :mrgreen:
 
Evo da se opet javim u ovoj temi. 
Danas su točno dvi godine od saobračajne koja me dva puta odvela na onu stranu al na svu sriču i znanje naših doktora još sam tu. Sriča da su im baterije i alnaser bili u perfektnom stanja kad su me oba puta uspili vratit u funkciju.   
Danas sam opet onaj stari koji uživa u vožnji a to opet mogu zahvalit i vama sa foruma koji ste mi pomogli onda kad mi je bilo najteže, u financijskom smislu, i kao prijatelji koji ste me obilazili tijekom oporavka.   

Ne bi dugo jer mi več suze oći.Još jednom hvala svima.   

Ne,ne odlazim samo sam se malo raznježio.      (y) Znate kako me pronač.      (y)
 
E Barba... takvi smo. I nemoj mislit da si jefini sa suzom u oku  (y)

Velika je cast vozit se s tobon  :0648:
 
barba said:
Evo da se opet javim u ovoj temi. 
Danas su točno dvi godine od saobračajne koja me dva puta odvela na onu stranu al na svu sriču i znanje naših doktora još sam tu. Sriča da su im baterije i alnaser bili u perfektnom stanja kad su me oba puta uspili vratit u funkciju.   
Danas sam opet onaj stari koji uživa u vožnji a to opet mogu zahvalit i vama sa foruma koji ste mi pomogli onda kad mi je bilo najteže, u financijskom smislu, i kao prijatelji koji ste me obilazili tijekom oporavka.   

Ne bi dugo jer mi več suze oći.Još jednom hvala svima.   

Ne,ne odlazim samo sam se malo raznježio.      (y) Znate kako me pronač.      (y)


A ja sam i zaboravija da se to uopće i dogodilo, neka, ovaj naslov teme sve govori "Barba i happy end" (y) (y) :021:
 
Modesty40 said:
E Barba... takvi smo. I nemoj mislit da si jefini sa suzom u oku  (y)

Velika je cast vozit se s tobon  :0648:

Došle su mi same ,onako,spontano.   

Ja još uvik guštam ,ka malo dite.  :021: :021:        Tebi jedno posebno VELIKO HVALA.      (y)
 
floyd said:
A ja sam i zaboravija da se to uopće i dogodilo, neka, ovaj naslov teme sve govori "Barba i happy end" (y) (y) :021:
 

I tebi VELIKO HVALA  za pomoč u onim teškim trenutcima.Bio si organizator svega. (y)
 
Koji je ovo sentiš? :misli: :shock: :LOL: :jesus:
 
jota said:
Barba što je tebe naplalo, obuci ono lipo odjelo za nedilju i ajmo se vozit, jebo priču, jebo (y).
 
To mi je i namjera ,ić u đir u nedilju ako vrime dozvoli.A moga bi i do Zadra da jedanput krenemo zajedno.   
Ma vozikan  se ja ,svako malo  do Kgb ili do Senja a bija san sam i do Grobnika.   
Želja mi je bar  osan krugova po pisti,često je sanjan zatvorenih oćiju.  :mrgreen:
 
Zog said:
Koji je ovo sentiš? :misli: :shock: :LOL: :jesus:
 
A došlo mi ,*ebate.Sitija se dobrih ljudi.  :jesus:              :LOL: :LOL:
 
barba said:
 
To mi je i namjera ,ić u đir u nedilju ako vrime dozvoli.A moga bi i do Zadra da jedanput krenemo zajedno.   
Ma vozikan  se ja ,svako malo  do Kgb ili do Senja a bija san sam i do Grobnika.   
Želja mi je bar  osan krugova po pisti,često je sanjan zatvorenih oćiju.  :mrgreen:

A moga bi koji put svratit i do Splita, to je malo ribarsko-težaćko piktoreksno misto koje se nalazi u blizini Omiša. :misli: :wink: :LOL:
 
barba said:
 
To mi je i namjera ,ić u đir u nedilju ako vrime dozvoli.A moga bi i do Zadra da jedanput krenemo zajedno.   
Ma vozikan  se ja ,svako malo  do Kgb ili do Senja a bija san sam i do Grobnika.   
Želja mi je bar  osan krugova po pisti,često je sanjan zatvorenih oćiju.  :mrgreen:

Javi da i ja obučem moje sexi odjelo :mrgreen: