BENDURO 3, 2013. GOD.

Pogledaj filmić o čemu se radi pa ako pripadaš svakako dobro došao  (y)
 
Hrvoje...lud ka šiba. :)

Svakako gubljenje i izbjegavanje mina do gore!!




©
 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.

Aaaaaaaaaaa skoro da bih išao s vama...

Nego ... ostavite malo i za subotu.
Jer,benduro trasa 2013. je već spremna ...
Od Platka na Klanu ,pa preko Ćićarije u Istru.Boljunskim i Čepićkim poljem do uspona na Učku.
Preko Učke natrag na Ćićariju,Kastavsku šumu,pa po " Grobničkim alpama" natrag na Platak.

Potruditi ćemo se da ne bude više od DVA kilometra asfalta.

 
znači počelo je op op op udruzivanje s dalmatinskom sekcijom  na točki 250 metara  lijevo od drugog zavoja na perucem jezeru kod trećeg bora iza velikog kamena sto ima trave s desne strane pozdrav do tad
 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.
:LOL:  :LOL:    :LOL: 
 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.
:0648:
 
Javite cim prije tocan termin da rezerviram bolovanje!  (y)
 
forgas said:
Sviđa mi se  (y)

Dalmatinska enduro sekcijo ovo je idelana prilika da, po uzoru na Žumberačke idiote (vidi B1 i B2), organiziramo  gubljenje do Platka u petak i neorganizirani samoubilački povratak u nedilju.
U petak npr možemo, po uzoru na naše najbolje huliganske navijače, organizirat po šumama i gorama Gorskog kotara  sačekušu za gore spomenute idiote. Pod uvjetom da se uspijemo pronaći, naravno.
Eto to su moji skromni prijedlozi za bolju općenarodnu zabavu.

Pazi da te netko nebi pregazio :evil:
 
Tko god iz smjera ZG ne dođe po Plinovodu ... p ... a.  :LOL:
 
pa plinovod je najkraći i najsigurniji put u tom smjeru  :jesus:

(plinovod postoji i prije Bosiljeva  :jesus: )

(nekad se i enduro PH vozio po njemu, ali to je bilo prije vas  :jesus: :jesus: )
 
"Potruditi ćemo se da ne bude više od DVA kilometra asfalta."

Little asfalt, NO problem  :mrgreen:
 
Ako je moguce promasite onaj vikend od 10.-12.05.2013.  :wink:

shadow said:
"Potruditi ćemo se da ne bude više od DVA kilometra asfalta."

Little asfalt, NO problem  :mrgreen:

:LOL:
 
picoda said:
Ako je moguce promasite onaj vikend od 10.-12.05.2013.  :wink:

:LOL:

Evo promašen.

Idemo vikend prije ili vikend poslije toga?
Meni se čini bolje vikend poslije,jer tamo oko 1.svibnja zna biti još gadnih zapuha snijega na/iza Platka.

17-18-19. 05. 2013. ???