Benduro je ukinut - dobrodošli na C1

Smatram da

  • Ne treba raditi C1.SE rutu jer se stane nece ni prijaviti

    Votes: 1 4.8%
  • Ne treba raditi C1.SE rutu jer ce se stane prijaviti, a onda dva dana pred start odjaviti

    Votes: 13 61.9%
  • Treba raditi C1.SE rutu

    Votes: 7 33.3%

  • Total voters
    21
Protekli vikend sastalo se Vrhovno Vijeće vlasnika franšize. Na prigodnom enduro eventu, o kojem nikada ništa nećete saznati, simulirali su se modeli kotizacija. Da vas ne zamaramo metodologijom... STARTNINA ZA C1 IZNOSI 798€, PLATIVO U EURIMA. Organizator se obavezuje obezbjediti dovoljan broj kovanica od 2€, da svima vrati kusur. Ostalo je na volju organizatoru. Reklamacije prima Banjaši.
 
Zbog velikog broja predbilježbi, održan je hitni sastanak komisije za smanjenje obaveza. Jedina odluka je da prvi, četiristoti i osamstoti sudionik, plaćaju startninu u kovanicama po 2€.
 
Gdje ce se voziti i na kojem terenu da znam koji ovjes i gume cu staviti na dominator.
Ponesite vazelin, ako necete da vam shupak bruji.
 
Dionice za punpavanje treba staviti tamo gdje su vrlo velike šanse za promet iz suprotnog smjera.Tako bi neki sudionici prošlih bendura malo trenirali te situacije  :mrgreen:
 
Vidim da nekima nisu jasna uvriježena pravila ponašanja, pa da pojasnim. Pitanja i prijedlozi, dostavljaju se pisanim putem. Obavezno je priložiti original potvrdu o uplati startnine, 40 kn biljega, i izjavu gdje si bio 2011. ovjerenu kod bilježnika u Metkoviću.
 
Kod Joze ili kod Ante? Dva su biljeznika u Mektovicu. Nebi htio pogijesit kad vec idem za Metkovic..
 
Dado33 said:
Kod Joze ili kod Ante? Dva su biljeznika u Mektovicu. Nebi htio pogijesit kad vec idem za Metkovic..

Pitanje nije dostavljeno u skladu s poslovnikom.
 
Može li me netko prijavit za ovaj event pa da se mogu odjavit tri dana prije jer ću sigurno iskrenut hrskavicu uha dok ću navlačit kacigu na glavu.

Inače, konfiguraciju smatram soft, protivim se istom i tražim da Danko to malo revidira. I 200km mi je sitno, ispod 470 nisu teški tereni.

Pitanje za organizatora, po kakvim se terenima vozi i hoću li ja to sve moći proći sa smrdljiFcem bez točenja? Je li dozvoljeno da se vozi suprotno od kazaljka na satu kako bi se trenirao promet iz drugog smjera?

I strogo vam zabranjujem da uništavate ovu temu!! Inače ću se naljutiti i otići ću do prvog blata tu di Bandić radi fontanu na Britancu pa ću se naslikavat, demonstrativno.

Hvala.

Tajnica Uprave
Voditeljica laboratorija

EL
 
EnduroLab said:
Može li me netko prijavit za ovaj event pa da se mogu odjavit tri dana prije jer ću sigurno iskrenut hrskavicu uha dok ću navlačit kacigu na glavu.

Inače, konfiguraciju smatram soft, protivim se istom i tražim da Danko to malo revidira. I 200km mi je sitno, ispod 470 nisu teški tereni.

Pitanje za organizatora, po kakvim se terenima vozi i hoću li ja to sve moći proći sa smrdljiFcem bez točenja? Je li dozvoljeno da se vozi suprotno od kazaljka na satu kako bi se trenirao promet iz drugog smjera?

I strogo vam zabranjujem da uništavate ovu temu!! Inače ću se naljutiti i otići ću do prvog blata tu di Bandić radi fontanu na Britancu pa ću se naslikavat, demonstrativno.

Hvala.

Tajnica Uprave
Voditeljica laboratorija

EL
t

Pitanja i primjedbe nisu dostavljeni u skladu s poslovnikom.
 

Skužajte, umalo smo zaboravili. Predprijave mogu početi. Nakon predprijave dobićete HUB-1 uplatnicu na adresu prebivališta. Ne trebate nam dojavljivati adresu, naše službe će vas pronaći.

0. M., KTM 942 bi-turbo, odustajanje pending
1. [rezervirano za Striko Motorsport]
2. LB, KTM 942 n/a,  torque vectoring + keyless start + alu podnica
3. Flendriks, KTM GO!!!!!!!
4. Davor_77, KTM 625 limited slip sprocket edition
5. Struja, Karmann LE mahagonij
..
..
..

 
lb said:

Skužajte, umalo smo zaboravili. Predprijave mogu početi. Nakon predprijave dobićete HUB-1 uplatnicu na adresu prebivališta. Ne trebate nam dojavljivati adresu, naše službe će vas pronaći.

0. M., KTM 942 bi-turbo, odustajanje pending
1. [rezervirano za Striko Motorsport]
2. LB, KTM 942 n/a
3. Flendriks, KTM GO!!!!!!!
4. Davor_77, KTM 625 limited slip sprocket edition
5. Struja, Karmann LE mahagonij
..
..
..


nemam flomaster jel se mogu upisat olovkom?
 
Ja bi se prijavio, izgled trase u dvije boje je prekrasan! Brine me jedino da bi za odvozit ovo trebalo koristiti godisnji odmor... :mrgreen:
 
SF said:
Ja bi se prijavio, izgled trase u dvije boje je prekrasan! Brine me jedino da bi za odvozit ovo trebalo koristiti godisnji odmor... :mrgreen:

Nemoze. Preslab ti je motor.. :LOL:
 
SF said:
Hmmmm uz pomoc elektonike mogu dobiti dodatne 2ks...  :misli:
Malo je to. Smršaviš li 6% svoje težine, to je efekt ko još 4 konja. Čuj, razmisli. Isplati se za ulaz na ovaj megaspektakl.  :mrgreen:
 
z3c said:
Cek, cek, ovaj besmisleni ivenat ce se fakat odrzati??

Pitanje nije dostavljeno u skladu s poslovnikom.
Ne zaboravi i presliku prometne od motora koji si vozio 2011.