Benduro je ukinut - dobrodošli na C1

Smatram da

  • Ne treba raditi C1.SE rutu jer se stane nece ni prijaviti

    Votes: 1 4.8%
  • Ne treba raditi C1.SE rutu jer ce se stane prijaviti, a onda dva dana pred start odjaviti

    Votes: 13 61.9%
  • Treba raditi C1.SE rutu

    Votes: 7 33.3%

  • Total voters
    21
davor_77 said:
Ne zaboravi i presliku prometne od motora koji si vozio 2011.

Kaj i tricikli imaju prometnu?  :mrgreen:
 
Dado33 said:
Malo je to. Smršaviš li 6% svoje težine, to je efekt ko još 4 konja. Čuj, razmisli. Isplati se za ulaz na ovaj megaspektakl.  :mrgreen:

Cool!!! Tu izpred sebe imam prekrasni auspuh marke FMF koji skida vise od 2 kilograma, bacam jednu od torbi sta znaci jos -3 kilograma a ja sam uspio smrsaviti za dva kilograma... Komplet auspuh sa elektronikom i filterom daje umjesto dosadasnjih 17, nekdje oko 22, 23 konja na kotacu... Hoce li biti dovoljno? hehehe :mrgreen:
 
Evo i par slika s D1 eventa koji je, iako prvi, vec postao tradicionalan, a odrzava se svaki petak u opcini Selca na Bracu. D1 je inace organiziran kako bi C1 kao zamjena za B7 bio bez anomalija...poput pjevanja pjesama bijelog dugmeta ili vagabunda u tri ujutro te slaganja trase po teskom terenu...

xhjS0El.jpg


Fz7NVgW.jpg


JnLjvPi.jpg


uk4y0tx.jpg


CSQj4si.jpg


yI08VAC.jpg


ZTi8FWW.jpg


grBWj9g.jpg


5UNbh4m.jpg


eMR4XQk.jpg


vXOqGp6.jpg


1UW3vBC.jpg


QvxGYvj.jpg


ZXRmREv.jpg



Nazalost, nije pomoglo. Samo Bebek i teski tereni!!!

 
SF said:
Cool!!! Tu izpred sebe imam prekrasni auspuh marke FMF koji skida vise od 2 kilograma, bacam jednu od torbi sta znaci jos -3 kilograma a ja sam uspio smrsaviti za dva kilograma... Komplet auspuh sa elektronikom i filterom daje umjesto dosadasnjih 17, nekdje oko 22, 23 konja na kotacu... Hoce li biti dovoljno? hehehe :mrgreen:
To je to. Kvalifikacije su za tebe samo formalnost. Ja cak mislim da si na cilju negdje medju najbrzom pedesetoricom (y)

Ja razmisljam o kotizaciji...racunam kako  otprilike 4 do 5 puta premasuje vrijednost mog motora. Malo mi je neugodno zbog toga, pa razmisljam da mozda ove godine kupim nove gume kako bi barem za toliko smanjio taj omjer.
 
Ucim cijeli Thompsonov repertoar...cekam u Cavoglavama...i, molim Vas...njezno cu dirati sve KTM-ove...ove 942, njih najvise volim ;)
 
posronja said:
Ucim cijeli Thompsonov repertoar...cekam u Cavoglavama...i, molim Vas...njezno cu dirati sve KTM-ove...ove 942, njih najvise volim ;)
Nisko si pao...sram te bilo tim kašetama iznevjeriti Pahuljicu...

:palacdolje:
 
Novo sluzbeno vozilo B8, C1, D2 i K3 eventa uspjesno je pregledalo dio trase. Samo teski teren mala!

tL1ZD1P.jpg


ZLdXRYZ.jpg


Fe9SW50.jpg


NRPDbJm.jpg


Ab9SFR0.jpg


 
Pitanja organizatorima:
- hoce li smjestaj biti u Cavoglavama?
- s obzirom da je Benduro ukinut, ukida li se i Benduro bend?
- ukoliko se ukine Benduro bend, hoce li umjesto njih nastupati MP Thompson?

Hvala..
 
z3c said:
Pitanja organizatorima:
- hoce li smjestaj biti u Cavoglavama?
- s obzirom da je Benduro ukinut, ukida li se i Benduro bend?
- ukoliko se ukine Benduro bend, hoce li umjesto njih nastupati MP Thompson?

Hvala..

Pitanja nisu dostavljena u skladu s poslovnikom.
 
Ja imam pitanje ali ne mogu popratiti poceduru, jer sada stvano nisam u mogucnosti putovati do javnog biljeznika. Mogu li postaviti pitanje, biljege cu poslati postom, a sva davanja mi pisite u neku knjigu da platim kasnije u ratama ko vecina rvata?