Benelli Trk 702X

Nisam mislio dirati mapu zarad jače snage i konjaže, već o radu u niskim obrtajima, koji je malo upitan. Već se neke mape prave, a ne razmišljam raditi ništa na motoru dok je u garanciji. Ali ja sam u B i H ,što znači da nećemo u EU dok ja ne krepam, a ne planiram brzo.. Tj. ako nas prime propali su totalno!!! ;) Što se tiče jačeg TRK-a znam da izlazi,ali iskreno nešto i nisam razmišljao o tome,tek sam kupio motocikl, a imao sam hiljadarku..,za sada mi 700ccm dovoljno.
 
Bananeli na 7700 km junački podnio 2. servis, sve odrađeno po JUS-u i PeeSu! Utegnut :)LOL:) prišarafljen, transfuziran i optimiziran veselo praši dalje, skupa samnom. BTW, koga zanima, sve odrađeno u Karmatu na Vrapču koji je od nedavno službeni servis, jako ljubazni i stručni kako mi se čini, preporuka! Sve skupaj me izašlo 141 eVro, ulje, filter ulja, sitnice koje su poštelali, update softwarea, rad 1,5 sati.
Howgh!!!
Šta su ti apdejtovali od softwera?
 
Update softwarea komandne ploče oliti dashboarda, što je otklonilo onu pomutnju kad bi razina goriva u tanku pala blizu rezerve. Usput su mi objasnili i ovo za download Instrument Assistanta i procedure kako sam mogu ažurirati dashboard.
 
Update softwarea komandne ploče oliti dashboarda, što je otklonilo onu pomutnju kad bi razina goriva u tanku pala blizu rezerve. Usput su mi objasnili i ovo za download Instrument Assistanta i procedure kako sam mogu ažurirati dashboard.
Kad budeš imao vremena,možeš i na PP ,opiši malo šta su ti prenijeli , ovi su moji tanki ovdje. Kad sam ga pitao za apdejt ,nije znao ništa..
 
  • Like
Reactions: DiAbLeRo
što je otklonilo onu pomutnju kad bi razina goriva u tanku pala blizu rezerve
pomutnju otkloniš da "ručno" izmjeriš koliko motor troši i koliko možeš proći sa ful tankom...

ja sam godinama vozio po modelu "livaj 260km, stani toči pun tank"... sad kao imam pokazivač, al opet vozim po modelu 280km i stani toči ful vozi...

nemam povjerenja u pokazivače, naročito kad su ispod pola tanka.
 
pomutnju otkloniš da "ručno" izmjeriš koliko motor troši i koliko možeš proći sa ful tankom...

ja sam godinama vozio po modelu "livaj 260km, stani toči pun tank"... sad kao imam pokazivač, al opet vozim po modelu 280km i stani toči ful vozi...

nemam povjerenja u pokazivače, naročito kad su ispod pola tanka.
bice nijesi vozijo hondu :ROFLMAO:

btw prika mi ima trka 702X. Prezadovoljan je. Nakitia ga je samo tako......
 
  • Like
Reactions: stipic and Feis123
Instalirao,tj. povezao se sa aplikacijom My Benelli.. i prc, sve na talijanskom,ne mogu shvatiti koliki su sektaši.. mislim da su mogli barem opciju na engleskom staviti.. mislim nešto vrlo malo razumijem,učio do osmog.., ali jbg. A i nisam skontao da se nešto dešava,, Traži neki My Box.. pojma?? Povezao ga sa motorom da vidim hoće li se šta desiti, ali prc.. ??
 
Instalirao,tj. povezao se sa aplikacijom My Benelli.. i prc, sve na talijanskom,ne mogu shvatiti koliki su sektaši.. mislim da su mogli barem opciju na engleskom staviti.. mislim nešto vrlo malo razumijem,učio do osmog.., ali jbg. A i nisam skontao da se nešto dešava,, Traži neki My Box.. pojma?? Povezao ga sa motorom da vidim hoće li se šta desiti, ali prc.. ??
Odi u gornjem lijevom kutu na tri crtice, odaberi "Impostazioni" pa "Impostazioni app" pa "Seleziona lingua" i odaberi "English".
Što se povezivanja sa Bboxom tiče, ne sjećam se točno ali trebalo je malo vremena da sve proradi kako treba.
 
  • Like
Reactions: mali_zmaj
people republik of china , malo sam sa gospođom osolio dupe u Omišu.. ostao prstić.., obožavam tu dionicu od Aržana do jadranske, dobro je, bit ću bolji kad sam budem đirao!! Lijep Omiš, al gužva u gradu.., pa sam na kraju Zmajsko popio tamo međ zgradama,u kafiću.., sa desne strane Cetine,u centru nema šanse!!
 

Attachments

  • TRK omiš.jpg
    TRK omiš.jpg
    215.1 KB · Views: 0
  • TRK OMIŠ 3.jpg
    TRK OMIŠ 3.jpg
    1.2 MB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: Feis123
Odi u gornjem lijevom kutu na tri crtice, odaberi "Impostazioni" pa "Impostazioni app" pa "Seleziona lingua" i odaberi "English".
Što se povezivanja sa Bboxom tiče, ne sjećam se točno ali trebalo je malo vremena da sve proradi kako treba.
Hvala!! Da bi proradio jel moram biti povezan sa motorom?? Pretpostavljam da moram,ali koliko otp. najmanje 20 min. sam skakao oko njega,ništa se nije desilo!! Prebacio na engleski aplikaciji , hvala još jednom!!
 
Last edited:
people republik of china , malo sam sa gospođom osolio dupe u Omišu.. ostao prstić.., obožavam tu dionicu od Aržana do jadranske, dobro je, bit ću bolji kad sam budem đirao!! Lijep Omiš, al gužva u gradu.., pa sam na kraju Zmajsko popio tamo međ zgradama,u kafiću.., sa desne strane Cetine,u centru nema šanse!!
gdje si crash barove kupio?
 
gdje si crash barove kupio?
gdje sam kupio i motor ,M17 moto shop Mostar.. tamo sam i naručio centralni štender, čekam da dođe,pošto cestovna verzija dolazi bez štendera,a ne da mi se baš gurati motor gore dole kad lanac trebam pomazati ili oprati..
 
centralni nogar smanje "clearance", tj. uzdignutost motora od podloge...na ovoj gore slici, čini mi se i drastično...
 
Pa nadam se da će stići prilagođen za cestovni model. Vidjet cemo, navikao sam na isti, i to je baš korisna stvar.
 
Juče naletim na semaforima na MotoMorini X cape. Neki stranci na njemu.
Nisam imao pojma da je i ta kompanija uskrsla. Ukucaj svemogući Googl. Izgleda da je priča poput Benelija.
Proguglam malo da se updatiram i naletim na ovaj video.
Hmmm????
Stavio u ovu temu, jer je ista priča za TRKa.
 
  • Like
Reactions: maredo
Juče naletim na semaforima na MotoMorini X cape. Neki stranci na njemu.
Nisam imao pojma da je i ta kompanija uskrsla. Ukucaj svemogući Googl. Izgleda da je priča poput Benelija.
Proguglam malo da se updatiram i naletim na ovaj video.
Hmmm????
Stavio u ovu temu, jer je ista priča za TRKa.
Da proizvodaci i kupci smatraju da je svejedno kako se zove i odakle dolaze ne bi se zvali Benelli i Moto Morini. Vjerujem da su solidni motorkotaci. Tako se na kraju i Kia probila na trziste.
 
  • Like
Reactions: BeLa-Vg
Meni se čini da su to čistokrvni kinezi. Nikakve to veze nema s Motomorinijem ili Benellijem. Otkupili ime i tjeraju svoje.
Kao i MG (auti).
O kvaliteti i opremi možemo raspravljati, ali zavaravati se da su to neki sljednici povijesnih marki, to nikako ne.
 
Last edited: