Beverli ili Nexus (250)

CatchME said:
vjetrobrani su ti dvosjekli mač jer nekad ti je bolje imati onaj mali nego neki srednji koji ti bude samo vjetar vitlao u vrat i otvor na kacigi tako da ti je preporuka prije toga probati jedno 20km voziti motor sa tim koji misliš kupiti a za zimu bi ti preporučio veliki ili još bolje ne voziti se  :LOL:
Zimi ne vozit motor ??????? Pad di ti živiš  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
joke said:
Jebot, znači istina je da je Aprilia zaaaaaaaaaaaaaaaaakooooon,

Aprilia Sportcity 250 i.e.    16 kW (prepisao iz homologacije)
Gilera je zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnn

Nexus ima 16.5 kw  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Nike said:
Gilera je zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnn

Nexus ima 16.5 kw  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

Indeks snage po kg je kod Aprilije 0,147, a kod Piaggia 0,132  :jesus: :jesus:

A dva 3 diska da i ne spominjem 8)
 
JoKe1311 said:
Zimi ne vozit motor ??????? Pad di ti živiš  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Svaka ti čast ako se voziš na nula stupnjeva ili na minus 10  (y)
Meni je ipak draže zakuriti u autu i laganini
 
CatchME said:
Svaka ti čast ako se voziš na nula stupnjeva ili na minus 10  (y)
Meni je ipak draže zakuriti u autu i laganini
Na nuli se vozi a -10 ma ko če to dat u Splitu pa nije ovo Sibir  :LOL: :LOL:
 
Najniže u Splitu je bilo -3. Ja se tada vozio do Podstrane i nazad u 5 ujutro. Grijači ručki nisu pomogli
 
u ZG se po zimi možeš voziti po garaži ili se zbilja odvažiti jer je već sada padala temp ispod nule
 
Kolika je razlika u veličini između sportcityja i beverlya? Poprilicno manja mi izgleda aprilia(barem po fotkama).
Ipak je cca. 4000kn jeftinija aprilia(nije zanemarivo) pa u cemu je onda "kvaka"? Po cemu je bolji piaggio?
 
Genius said:
Kolika je razlika u veličini između sportcityja i beverlya? Poprilicno manja mi izgleda aprilia(barem po fotkama).
Ipak je cca. 4000kn jeftinija aprilia(nije zanemarivo) pa u cemu je onda "kvaka"? Po cemu je bolji piaggio?

Manja je Aprilia cca. 10 do 15%, ali ima 1 disk više, ravnu podnicu, više mjesta pod sjedalom, sportskiji look i digitalni pokazivač na km/satu.
Nitko nije ni rekao da je Beverly bolji, to je po meni stvar ukusa ili novčanika. O tome se ne raspravlja. Tehnika je ipak na strani Aprilia
 
joke said:
Manja je Aprilia cca. 10 do 15%, ali ima 1 disk više, ravnu podnicu, više mjesta pod sjedalom, sportskiji look i digitalni pokazivač na km/satu.
Nitko nije ni rekao da je Beverly bolji, to je po meni stvar ukusa ili novčanika. O tome se ne raspravlja. Tehnika je ipak na strani Aprilia


Baš zato mi nije jesno zbog čega je toliko skuplji :misli:.  U biti me najviše interesira koliko se ta manja velicina odražava na komfor vozaca??? Nisam baš mali pe nebi volio da su mi noge stisnute do upravljaca.
Sa dijelovima nije problem?
 
Najbolje ti je probati voziti jednog i drugog, pa odluči. Cijena Beverlya je viša jer je on u višoj klasi, a Sportcity je predstavnik manje klase, ali sa puno više opreme i snage od uobičajenog za tu klasu
 
Genius said:
Sa dijelovima nije problem?

Sa dijelovima za skutere Aprilia nema nikakvih problema, čak ih ima i odmah na lageru u Dugopolju,dostupnih za 2 dana. Glede mehaničkih djelova oni su identični kao i dijelovi od Piaggia, Vespe i Gilere te ih imamo odmah na lageru u servisu.
 
joke said:
Najbolje ti je probati voziti jednog i drugog, pa odluči. Cijena Beverlya je viša jer je on u višoj klasi, a Sportcity je predstavnik manje klase, ali sa puno više opreme i snage od uobičajenog za tu klasu

To svakako. Bev nije problem ali aprillia...Nešto cu odluciti :shock:
 
Genius said:
To svakako. Bev nije problem ali aprillia...Nešto cu odluciti :shock:

Koji ti je ovlašteni prodavatelj Aprilie najbliži, možda ti mogu pomoči za probnu vožnjicu