Beverly club

Mana je to što postoji 350, koji je puno bolji. Određene serije 300 su imale probleme sa pumpom benzine, struganje kunpluga se događa ako se puno drlja u stani-kreni vožnji na malom gasu.
 
350 ima kvačilo u ulju kao i motocikli.

Na primjerku kojim se tu i tamo koristim je prošuškalo na nekih 27 tisuća, uglavnom gradske vožnje. Drugi kunplug  cca 3000 kn, ali ta dva skutera su nebo i zemlja
 
Vjerojatno se može promjenom opruge.

300 je mirniji u gradskoj vožnji, mašina manje vibrira, ne trza ispod 30ak km/h kao 350. S druge strane, 350 mi se bolje vozio iako su naoko isti, i drži putnu brzinu koliko 300 ide na punom gasu.
 
Bullet1275 said:
OBAVIJEST ZA SVE VLASNIKE BEVERLYA 350, DRŽITE IH NA SIGURNOM I STAVITE ZAŠTITU, U ZADNJA DVA DANA SU DVA KOMADA UKRADENA NA PODRUČJU MAKARSKE RIVIJERE! I AKO IMA TKO GRIP LOCK VIŠKA ZA PRODATI U SPLITSKO DALMATINSKOJ ŽUPANIJI, TREBA MI!
Mozda je bilo dovoljno ne ostavljati kljuc u bravi :mrgreen:
https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/563193/opasni-kriminalac-iz-srbije-poznat-po-teroriziranju-graana-uhicen-u-makarskoj-na-jadranu-se-39zabavljao39-kraama-po-ducanima-i-otimanjem-motora
 
maRRin 06 said:
Mozda je bilo dovoljno ne ostavljati kljuc u bravi :mrgreen:
https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/563193/opasni-kriminalac-iz-srbije-poznat-po-teroriziranju-graana-uhicen-u-makarskoj-na-jadranu-se-39zabavljao39-kraama-po-ducanima-i-otimanjem-motora


:LOL: :LOL: :LOL:
Nisam ovo prije vidio... :mrgreen:
 
Pozdrav,

Beverly 400 2008

Jel mozda netko moze potvrdit dal je lezaj u deklu dimenzija 17x40x12? To je onaj kod kvacila...

tnx
 
Stavio dr pulley 17g umjesto serijskih 18.6 i motor se preporodio, za sad sam prezadovoljan :) Krajnja mi je ista, al puno ljepse vuce i mirniji je na stani kreni voznji...
 
Trebam mijenjat kompletan kuplung s pločama a nigdje nema na zalihama na području splita. Može preporuke gdje nazvat? Znam da je cijena oko 1500kn i da bi trebao mjesec dana čekat dok im dođe u Split...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
E nisan, hvala! Samo ne znam sta tocno trazit na engleskom... :eek:
Znam da mi je ovaj reka kuplung sa plocama i da dodje oko tisucu ipo kn a ovdje malossi 130eur clutch.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
ako je kvacilo, onda je clutch... za koji skuter ? jel ti treba samo kvacilo ili i one polutke kroz koje ide remen ?
 
Beverly 300. Imam oznaku (CM144134) a šta triba točno ja nemam pojma. Reka mi je majstor da je kvačilo sa pločama. Ja se ne razumim i tehniku a čekat mjesec dana da dođe na zalihu ovdje ne mogu. Skuter mi je potreban svaki dan pa sam htio sam.pogledat na internetu a pošto sam glup za ovo onda vidim da ne ide baš potraga...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
Secondario puleggio ili secondary pulley meni triba. Tako mi rečeno da tražim. Nigdi nema nego na nekoj engleskoj stranici fowler parts. Posla sam im upit pa.cu vidit.

To je na kraju variomat onda?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
morpheus365 said:
Hmm. Nisam siguran da ovi šalju u Hrvatsku. Ili se varam?

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
Ne znam, ranije je bila opcija, ako nisu promjenili nesto...

Mozda ti ovo pomogne?
https://www.easyparts.nl/showdrawing/25801/190611/566/0-4019-1-m420-m28814-m882-m6271-m25801-s25812-d190611/Driven-Pulley.html

Cudime da ti je polutka otisla, pa kolko imas km? kako si zakljucio da ne valja?
 
Je to je to. Vec san narucio iz engleske pa sta bude.

Mehanicar mi je reka da je osla u k...
On je zva da naruci al isporuka je mjesec dana a mjesec dana ne mogu cekat. Pa sam ja zvao okolo po kataloškom broju i svugdi nema, ista isporuka. Sad se molim da sam dobro narucio.

42k km sam preša.



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
 
A dobro valjda bude sve ok, mada je to nikakva kilometraza pogotovo za 300cc. To na 50cc nebi otislo, mozda neka tvornicka greska ili los servis :/