beverly trza

ako nemas kit...onda nemas potrebe za tim polini pizdarijama...koje kostaju ko sam vrag..a tebi na original skuteru nedaju ama nikakva poboljsanja. Kupis original...prodjes jeftinije..i trajat ce ti duze... (y)
 
hvala na savetima , drugari sa druma ...
ali imam jos jedno interesantno pitanej  pazi sada ovo

Dali je neko mozda nosio lamele na doradu (u servis da mu naliju novi sloj legure na lameme) , kao sto se radi sa paknama na kocnicama ili na lamelama na autima..? :misli:
 
mislim da nije i to je jebena ideja ali pošto je to kvačilo i ono ima određenu težinu na klizačima(lamelama) gram ili više u razlici od lamele do lamele može napraviti sranje.

najjeftinije je kupiti novo. ako niš drugo iz motormanije-skladište je u švabiji a oni ne naručuju smeče za svoje motoriste.
 
mrcina said:
mislim da nije i to je jebena ideja ali pošto je to kvačilo i ono ima određenu težinu na klizačima(lamelama) gram ili više u razlici od lamele do lamele može napraviti sranje.

najjeftinije je kupiti novo. ako niš drugo iz motormanije-skladište je u švabiji a oni ne naručuju smeče za svoje motoriste.

gledao sam nesto po netu ima da se naruci mallosi mast za podmazivanje rolnica u varijatoru, jel kada se otvara varijator jel ih treba podmazati i sa cim ? Naravno tu mast nemam ali kontam da je to neka obicna mast?
 
to ti je grafitna mast tako da se ne zavaravaš ovim našim smečem.