BGW by farbach

Već je prije bila rijeć o cijeni...

farbach said:
DA pojasnim, ove slike kacim ne da privucem musterije nego da se hvalim. Ne radim usluzno farbanje, pa nema potrebe da pitate posto ovo-ono.
farbach said:
Samo za vlastito zadovoljstvo. Bogato placeno, bez ocekivanja da to bude zavrseno u razumnom roku. Nekulturno je ocekivati da neko pristane na to, pa zato ne radim.

Zato su i ovako odlični radovi!  (y)
 
VN satavljen.

p1180387b.jpg


p1180386k.jpg


p1180384.jpg


p1180383s.jpg


p1180382.jpg


p1180381f.jpg


p1180379l.jpg


p1180377u.jpg
 
da,osim što je ovu princezu/kraljicu pristojno obukao  :LOL:  (y)
 
farbach dali ima netko ko sumnja u tvoje radove  :misli: (y)
 
darko_b said:
farbach dali ima netko ko sumnja u tvoje radove  :misli: (y)

Radovi su na zanatsko-profi max nivou. Ali tematika stalno ista. Vile, križevi, smrt i ti kurcipalci. Treba tu malo odmaka od te trash moto tematike.  a ja ću tražiti majstora koji će mi na tank Suzukija nabaciti slikicu sa hello kitty temom  ili eventualno tom and jery. :wink:
 
Defektinjo said:
Radovi su na zanatsko-profi max nivou. Ali tematika stalno ista. Vile, križevi, smrt i ti kurcipalci. Treba tu malo odmaka od te trash moto tematike.  a ja ću tražiti majstora koji će mi na tank Suzukija nabaciti slikicu sa hello kitty temom  ili eventualno tom and jery. :wink:

Nisi prvi koji se to setio, ali ste u manjini. Meni je svejedno sta crtam.

p1040466b.jpg


p1040465ch.jpg


 
eventualno tom and jery.


Uf...jbmu misha...ukrade mi ideju! Imaš piće ako te gdje sretnem sa tom kacigom. :D
 
Nisi prvi koji se to setio, ali ste u manjini. Meni je svejedno sta crtam.

Imaš vrhunsku stručnost i vještinu. odmakni se malo od milion puta viđenih klišea, dodaj malo nečeg svoga i bit ćeš slavan i bogat. možeš čak i reinterpretirati sve ovo već viđeno ali na svoj način. Da se sa 100 metara pozna ruka i majstor. Npr. ima pun ku...kuruz drkadžija koji znaju zavariti i preraditi motor ali je samo jedan Arlen Ness. Kapischi što htjedoh reć?
 
Imam 50 godina i kako se sa vrsnjacima cesce srecem na sahranama nego po kafanama, slava me sve manje interesuje. Moja ciljna struktura je jednostavna. Imam napetost, ofarbam nesto, kupim benzin i odem na Frusku goru, napetost prodje. Kao sto vidis farbanje je negde na sredini ciklusa i nije cilj, nego sredstvo. Prosle godine sam farbao traktor, u jednu boju. Covek je platio dovoljno, a nije me nervirao.
 
farbach said:
Imam 50 godina i kako se sa vrsnjacima cesce srecem na sahranama nego po kafanama, slava me sve manje interesuje. Moja ciljna struktura je jednostavna. Imam napetost, ofarbam nesto, kupim benzin i odem na Frusku goru, napetost prodje. Kao sto vidis farbanje je negde na sredini ciklusa i nije cilj, nego sredstvo. Prosle godine sam farbao traktor, u jednu boju. Covek je platio dovoljno, a nije me nervirao.


Ja imam tri više od tebe pa se nisam još spremio na vlastitu sahranu, dapače, imam više planova nego kad sam imao 25. Ali ovo već debelo izlazi iz teme, a osim toga svatko ima pravo da radi kako hoće. Javit ću se kad budem farbao traktor!  :mrgreen: