BGW by farbach

farbach said:
Imam 50 godina i kako se sa vrsnjacima cesce srecem na sahranama nego po kafanama, slava me sve manje interesuje. Moja ciljna struktura je jednostavna. Imam napetost, ofarbam nesto, kupim benzin i odem na Frusku goru, napetost prodje. Kao sto vidis farbanje je negde na sredini ciklusa i nije cilj, nego sredstvo. Prosle godine sam farbao traktor, u jednu boju. Covek je platio dovoljno, a nije me nervirao.

    ...ovim što kažeš ti si već bogat. Više bi bilo teret za nosit. A slava nije nikoga pomogla  :wink: :mrgreen: (y)
 
Jos jedna gotova.

p1180414f.jpg


p1180411.jpg


p1180412h.jpg
 
farbach said:
ne farbam kacige
Srecom!
Bas me zanima kako bi izgledalo da ih farbas!  :mrgreen:

...bravo, bolje nego sto sam mogao smisliti!  (y)
 
Pozdrav farbach,da te pitam nesto,nisi obavezan odgovorit,a znanje imas! Posjedujem bmw K75rt 92-go gp. Planiram ga farbat,pa me interesuje imas li kakvo iskustvo po pitanju boje za  njega,sta bi najbolje pasalo uz tu ne bas lijepu masinu! Da je proljepsa! Otvori...Kockast motor,pa e..iga,ne znam sta bi leglo,kao sto rekoh ne moras odgovoriti,jel je to na kraju ipak moj izbor,i da ne zatrujem tvoju temu na kraju!Ali svi su prijedlozi na kraju dobrodosli,hvala u svakom slucaju!
 
  8)

i taj motor ne može biti ružan, jer to je jedan od onih koje sam ja svojevremeno obožavao  (y)
 
Hvala za odgovor! Potrazit cu negdje tu boju,i bas su mi predlagali bjelu perlu.. ,ako je to slično uopšte tome sto mi predlazes,hvala puno! Valjda cu je uspjet naći ne znam dali  ima diler za tu boju,ali tražit ću!!
Dado nisam bas rekao da je ruzan,malko kocast...
8)
 
mali_zmaj said:
Hvala za odgovor! Potrazit cu negdje tu boju,i bas su mi predlagali bjelu perlu.. ,ako je to slično uopšte tome sto mi predlazes,hvala puno! Valjda cu je uspjet naći ne znam dali  ima diler za tu boju,ali tražit ću!!
Dado nisam bas rekao da je ruzan,malko kocast...
8)

Prvu K seriju u germaniji od mila zovu ziegelstein=cigla
 
Martina sa slika sam radio pre 4 godine. Bila je tema o tome. Napravio sam novi rezervorar sa izmenjenim dnom,tako da je instalacija mogla da se spakuje iznad karburatora, da ne narusava liniju motora. Originalne plastike su sacuvane, kao i Marshal 6 u 1 i dosle su na red da se ofarbaju  Da se ne prase i ne gule po radionici, napravio sam ovaj nosac.
Ktm kaciga je zbog tog posla tek danas sastavljena. Minimalno kasnjenje u odnosu na 4 godine

p1060069g.jpg


p1060071b.jpg


p1060073h.jpg


p1180420.jpg


p1180439l.jpg


p1180440.jpg


p1180438p.jpg
 
farbach said:
Martina sa slika sam radio pre 4 godine. Bila je tema o tome. Napravio sam novi rezervorar sa izmenjenim dnom,tako da je instalacija mogla da se spakuje iznad karburatora, da ne narusava liniju motora. Originalne plastike su sacuvane, kao i Marshal 6 u 1 i dosle su na red da se ofarbaju  Da se ne prase i ne gule po radionici, napravio sam ovaj nosac.
Ktm kaciga je zbog tog posla tek danas sastavljena. Minimalno kasnjenje u odnosu na 4 godine
Nije da sitnicarim, ali 3 godine!  :mrgreen:

...Martin jos uvijek preljep!  (y)
 
Ako smijem primjetiti.
Martin prekrasan motor samo 2 stvari kvare dojam .
1 Sic od Ducatija 900SS mi je kao šaka u oko , ima kod Bobe u subotici prekrasan Bimota Ductail to bi mu sjelo vrhunski.
2 Oklop je ok ali ti farovi , 2 klasična okrugla i to bi bilo to.
Sve ostalo 5.