BGW by farbach

strasilo said:

bitan detalj je da treba paziti na oblik prihvata za kotač na klackalici. moja je više oblika stošca, stranice su manje paralelne - dobro prihvaća gume od terenaca i customa, ali mi je burazov BMW sa modernijim, niskoprofilnim gumama bio malo nestabilan. Ja to nisam znao, ali sam imao sreće kod kupovine, sad samo upozoravam
 
Mocippaldi said:
Do skora su nudili onaj preklopni za prednji kotac po 49€ ja sve sad cu sad cu a sad kosta 99€ mamicu im  :mrgreen:
Mogu ja to sam napravit samo trebam imat dimenzije i nacrt da sam ne mudrujem  :0648:
Onaj Farbachov za dignut cijeli motor mi je primamljiv a jos ne kontam kako funkcionise tj kako hvata/pricvrscuje motor  :misli:
jedan pin ulazi u rupu zadnje viljuske, a drugi u adapter koji se zavrne umesto matice gornjeg nosaca motora. Slikacu kasnije.
 
OldBoy said:
   

      ...ovo sa klackalicom je dobro. Straš, napravi neki nacrt i stavi u 'Homemade alate'...

mislim da je bilo već negdje među onim homemade štenderima...  (y)
 
sareno

p1180797d.jpg


p1180792i.jpg


p1180790y.jpg
 
farbach said:
Ducati stender gotov.
Gde da nadjem ulje za Ducati, kazu mi da dobro ima samo na Siciliji

Nije istina, ima u Istri.
Jolly ce ti prodati.

:mrgreen:
 
farbach said:
Ducati stender gotov.
p1180900e.jpg

Zar nemas nikog da to ovo fino zavari, steta je onako majstorsko lakiranje i ovo nazovi varenje  :misli:
 
Mocippaldi said:
Zar nemas nikog da to ovo fino zavari, steta je onako majstorsko lakiranje i ovo nazovi varenje  :misli:
E jbga, sad si ga uvrijedio!

...taman je mislio poceti karijeru bravara.  :LOL:
 
    ...zašto zajebavate čovjeka? Sebi je radio, ne za tržište. Njemu dobro.


    Al, iskreno, mislim da je vario bez maske  :wink: :mrgreen:
 
Alera Dugi said:
E jbga, sad si ga uvrijedio!

...taman je mislio poceti karijeru bravara.  :LOL:

Pa kad vec radi prvoklasno nek radi onda sve, vako s ovim varenjem "bez maske"  :LOL: sam sebe vrijedja  :wink:
 
Mocippaldi said:
Pa kad vec radi prvoklasno nek radi onda sve, vako s ovim varenjem "bez maske"  :LOL: sam sebe vrijedja  :wink:
Grah se vari, metal se zavaruje  :jesus:
:mrgreen:
 
onda po tom je mogao kupiti gotovi štender,ali to nije svrha niti bit  (y)