BGW by farbach

Ja sam jednom bio kod cojeka koji radi na 3 masine sjeko za nas neki aluminijum i za neki restoran kamen. Kameni logo koji ide na pod  jedno kvadrat ipo iz jedno 10 dijelova je ko nacrtan prva liga  (y)
Al koja buka i prljavstina u firmici  :palacdolje:
 
jos jedan zavrsen.

p1180563.jpg


p1180561.jpg


p1180560v.jpg
 
ti bokca :shock: ja sam mislio da je moj airbrush neuredan :LOL: :mrgreen:
 
farbach said:
sto
bila je varijanta da ostane radilica i da mapa paljenja bude rakija - vino - viski...da boce budu u cilindrima


p1180776f.jpg


p1180775q.jpg

e ovo si već duže vrijeme planiram napraviti ... malo drugačija ideja, ali ista stvar ...  (y)
 
da li je stol za motore stabilan?Ja sam nabavio cilindar za dizanje kabine na kamionu,ali se dvoumim da li da napravim fiksni visine nekih 60 cm jer ionako radim na lakšim motorima
 
grafit said:
da li je stol za motore stabilan?Ja sam nabavio cilindar za dizanje kabine na kamionu,ali se dvoumim da li da napravim fiksni visine nekih 60 cm jer ionako radim na lakšim motorima

koliko motora radiš tjedno/mjesečno?

Ja sam se zamarao oko lift-stola i razmišljao kako bi ga napravio, a radim samo sebi i ponekad frendovima. sklepao sebi drveni od ostataka materijala za šalanje i zadovoljan.

40 cm visine uz radioničku stolicu je sasvim dovoljno. nisam ni ja vjerovao (takav imaju u pošti) da je to dovoljno visine. više razmišljaj o širini, to ovisi o stvarima koje radiš.
 
Jel ima kavih mjera nacrta za te vase stendere negdje gratis za vidjet  8)
 
   

      ...ovo sa klackalicom je dobro. Straš, napravi neki nacrt i stavi u 'Homemade alate'...
 
James1100 said:
koliko motora radiš tjedno/mjesečno?

Ja sam se zamarao oko lift-stola i razmišljao kako bi ga napravio, a radim samo sebi i ponekad frendovima. sklepao sebi drveni od ostataka materijala za šalanje i zadovoljan.

40 cm visine uz radioničku stolicu je sasvim dovoljno. nisam ni ja vjerovao (takav imaju u pošti) da je to dovoljno visine. više razmišljaj o širini, to ovisi o stvarima koje radiš.
imam 5 resatauracija vespi do kolovoza ove godine i završiti dvije u garaži i moja dva motora.Najvjerovatnje ću ići na stol fiksni na kotačima
 
Mocippaldi said:
Jel ima kavih mjera nacrta za te vase stendere negdje gratis za vidjet  8)

malo kopanja po Ebay-u i nađeš jeftino. Ja sam svog platio 43 bez, 51 € sa poštarinom
 
James1100 said:
malo kopanja po Ebay-u i nađeš jeftino. Ja sam svog platio 43 bez, 51 € sa poštarinom

Do skora su nudili onaj preklopni za prednji kotac po 49€ ja sve sad cu sad cu a sad kosta 99€ mamicu im  :mrgreen:
Mogu ja to sam napravit samo trebam imat dimenzije i nacrt da sam ne mudrujem  :0648:
Onaj Farbachov za dignut cijeli motor mi je primamljiv a jos ne kontam kako funkcionise tj kako hvata/pricvrscuje motor  :misli: