BMW 1150 gs adventure ili KTM 95O adventure

R65 said:
Rakela Ti je prosel taj dio svijeta po uzasnim uvjetima na GS-u. Baci oko na njegov site i pogledaj filmice i fotke. Covjek je u dve godine napravil prek 100 000 kilometara na 1200GS. http://www.adventure-rakela.com/
Ja vozim 1150 GS i jako sam zadovoljan za svoj stil voznje (70% cesta, 30% makadami svih vrsta). Da imam cepove isel bi i u "mocvarnija podrucja".
Jedno pitanje koje nisam nigdje videl (ispricavam se ak je bilo) Kolko si visok i kolko kila imas? To je cak mozda i dost bitno u izboru medju ova dva motora...
185 cm i 83kg, zlatna sredina :D
 
Aman taman  :mrgreen: .

Novi 990 R ima vise snage u svim rezimima rada kako kazu prvi zadovoljni kupci  :slinavac: . Ovo je bila kao mala ispovjed  :mrgreen:
 
Proizvedeno u drugom dijelu 2005 godine  :wink:

Ima kakvih novosti mozda oko prinove  :mrgreen:
 
Gs definitivno  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: nepouzdan je i kvarljiv
 
Slusamo pozorno detalje sto je crklo ovaj puta  :mrgreen:
 
Frgich said:
Slusamo pozorno detalje sto je crklo ovaj puta  :mrgreen:

Kvacilo po drugi put  :palacdolje:
 
a ja razmišljam kupiti gs-a i prodati sm 990 te si uzeti 690 smc za grad,bogmeš baš mi i nije nekako napeto više.....
 
JANA VTC said:
a ja razmišljam kupiti gs-a i prodati sm 990 te si uzeti 690 smc za grad,bogmeš baš mi i nije nekako napeto više.....

Motor je stvarno dobar i mislim da je za gresku na hidraulici koja se ponavlja po drugi put kriv serviser a ne motor
 
vickodu said:
Motor je stvarno dobar i mislim da je za gresku na hidraulici koja se ponavlja po drugi put kriv serviser a ne motor
to mi nekAko realno zvući,mislim BMw je ipak ime koje nekako odiše kvalitetom,bar se nadam jer ga za koju god planiram uzeti najvj ako se budem mogao odvojiti od ktm-a sa kojim sam više nego zadovoljan,mislim kao brand-a.

Pozzzz iz VTC!!!!
 
JANA VTC said:
to mi nekAko realno zvući,mislim BMw je ipak ime koje nekako odiše kvalitetom,bar se nadam jer ga za koju god planiram uzeti najvj ako se budem mogao odvojiti od ktm-a sa kojim sam više nego zadovoljan,mislim kao brand-a.

Pozzzz iz VTC!!!!

To se nebi smjelo dogadat na motoru koji je placen 20000 eur ali jbg eto dogada se
 
Frgich said:
Proizvedeno u drugom dijelu 2005 godine  :wink:

Ima kakvih novosti mozda oko prinove  :mrgreen:
Odluka je pala na KTM-a, xjr u oglasniku a financije se preslaguju :misli:
U svakom slučaju ovo ljeto je na mojoj kućnoj adresi :wink:
 
Cestitam, ako na nicem drugom, bar na odluci!  (y)
 
dalton said:
Odluka je pala na KTM-a, xjr u oglasniku a financije se preslaguju :misli:
U svakom slučaju ovo ljeto je na mojoj kućnoj adresi :wink:

(y) , u Njemackoj se inace mogu naci 950 i 950 S(2005 godina) sa nula km kod dilera za oko 10 300-10 500 eura, pa ako nisi imao info, razmisli i o ovoj opciji  :wink:
 
Znači odluka je pala ,KTM....čitajući ove komentare skužio sam ako te još puca adrenalin i  osječaš  se malad ,furaš KTM ,a ako želiš bez problema i divljanja od točke A do točke B furaš BMW  (y)
 
Evo nakon dvije godine i nakon recesije, kupio se dvotočkaš. KTM 950 ADV  :0648:
BMW GS-a kupim kad dobijem na lottu.
 
Hvala još jednom svima koji su sudjelovali sa savjetima i sugestijama. Prevladala je valjda narandžasta boja  :D . Motorin je 2004-a, 32000 km, bio na desnom boku ali ništa zabrinjavajuće. Sada skupljanje para a i vremena pa na istok ....
 
dalton said:
Evo nakon dvije godine i nakon recesije, kupio se dvotočkaš. KTM 950 ADV  :0648:
BMW GS-a kupim kad dobijem na lottu.
Lijepo, (iako nije BMW  :mrgreen: ). Koliko je to zadovoljstvo kostalo, ako nije tajna?
Puno sretnih km, BTW!  (y)
 
dalton said:
Hvala još jednom svima koji su sudjelovali sa savjetima i sugestijama. Prevladala je valjda narandžasta boja  :D . Motorin je 2004-a, 32000 km, bio na desnom boku ali ništa zabrinjavajuće. Sada skupljanje para a i vremena pa na istok ....

Bravo!

...bio na boku? Pa?  :misli: