BMW C 600 Sport / C 650 GT

Izgled se nekome sviđa, nekome ne...stvar ukusa, ali budite uvijereni ako ga izbace na tržište da se nitko (skuteri) neće moći mjeriti s njim, i da biti će sigurno NAJSKUPLJI od svih, ali sigurno će imati bolji odnos snage/cijena od "kralja". :mrgreen:
 
crni konjanik said:
Izgled se nekome sviđa, nekome ne...stvar ukusa, ali budite uvijereni ako ga izbace na tržište da se nitko (skuteri) neće moći mjeriti s njim, i da biti će sigurno NAJSKUPLJI od svih, ali sigurno će imati bolji odnos snage/cijena od "kralja". :mrgreen:
A teško imati bolji odnos snaga/cijena od 'kralja' jbt... Mislim da nema skutera sa losijim odnosom snaga/cijena! 45KS/80 000kn  :jesus:
 
meni je ovaj concept C bezveze
t-max je 100 puti lipši i uglađeniji, nevidim ništa revolucionarno na njemu, linije su grube...kao da su stali u po posla...jedini onako detalj koji mi nešto pobuđuje su prednji dio oko svijetala...i to je to
 
Odlično izgleda, vidio sam ga u Milanu...

Još mi je draži kad znam da će imati Kymco mašinu :))
 
djenka said:
Odlično izgleda, vidio sam ga u Milanu...

Još mi je draži kad znam da će imati Kymco mašinu :))
sorry nisam razumio pa te molim da malo opsirnije pojasnis??  (y)
 
milanche said:
gossip... rumor...
jel stvarno Kymco radi motore za neke BMW modele?

Kymco radi jako puno toga.. samo bi se neki nasli uvrijedjeni da to znaju pa se o nekim stvarima
pametno suti. I, jel netko hoce kupit moj Kymco ER6F ABS ili ne?  :wink:
 
milanche said:
gossip... rumor...
jel stvarno Kymco radi motore za neke BMW modele?

Kymco radi neke pogonske strojeve za BMW, to se zna sluzbeno, kao i to da Arctic Cat prodaje Kymco ATV vozila pod svojom markom, u Americi je i Kawasaki prodavao neke Kymco ATV kao svoje...Sluzbeno je Kymco prodavao pogonske strojeve Malagutiju, Beti, a nesluzbeno ima tog jos i jako je zanimljivo, vjeruj mi :)
 
Kad sam ga prvi put pogledal,fuj,ali kad malo bolje gledam ne izgleda to tak lose,dapace.Ali,uvijek ali mana bude najvjerojatnije cijena.
 
vladof said:
Kad sam ga prvi put pogledal,fuj,ali kad malo bolje gledam ne izgleda to tak lose,dapace.Ali,uvijek ali mana bude najvjerojatnije cijena.

Klijentela na koju ciljaju i koja ce to kupovati nece pitati za cijenu, nego ce (kao i GP800 ekipa u svom threadu)
kupovati njega jer je naj(brzi/bolji/skuplji), a sve ostalo ce biti sporedno.

Prosjecni balkanac ce ga pogledati.. konstatirati kako Z750 ima vise KS a kosta manje, i cudit se "budalama" koje
kupe bilo sto drugo a plate vise.
 
http://www.youtube.com/watch?v=cVWGrH3a7uE&feature=player_embedded#!

http://www.youtube.com/watch?v=__fLgtLG39Q&feature=player_embedded
 
zokx said:
Nikako ne kužim tu all inclusive bojler koncepciju. Skuter kao lagano gradsko prometalo pretvorit u ovo.... :neznam:

Naravno da ne kuzis, kada promatras skuter kao lagano gradsko prometalo. Zivis u proslosti. Skuter je odavno evoluirao a ti nisi pratio.
Promijeni  pogled na skutere, prije nego te negdje sokira GP800 kada projuri pored tebe na putovanju :)
 
Cortez said:
Klijentela na koju ciljaju i koja ce to kupovati nece pitati za cijenu, nego ce (kao i GP800 ekipa u svom threadu)
kupovati njega jer je naj(brzi/bolji/skuplji), a sve ostalo ce biti sporedno.

Prosjecni balkanac ce ga pogledati.. konstatirati kako Z750 ima vise KS a kosta manje, i cudit se "budalama" koje
kupe bilo sto drugo a plate vise.

Kada ti se nesto svidja i "legne" ti u voznji onda to kupis. Tako sam Kupio GP800 a tako cu kupiti i ovog BMW-a budem li ga imao prilike provozati
i ako mi "legne" jer me osvojio svojim izgledom na prvu . A tvoja procjena da svi koji su kupili GP800 su to ucinili samo zato da imaju najbrze, najjace... je pogresna, makar u mom slucaju.
 
spartacus said:
Naravno da ne kuzis, kada promatras skuter kao lagano gradsko prometalo. Zivis u proslosti. Skuter je odavno evoluirao a ti nisi pratio.
Promijeni  pogled na skutere, prije nego te negdje sokira GP800 kada projuri pored tebe na putovanju :)

:hehehe: Kad se to dogodi onda ću i ja preći na tog mutanta.  :mrgreen:

Nemam ništa protiv GPa, dapače, ali mislim da skuter mora imati svoja gabaritna ograničenja da bi imao smisla. Za sve ostalo biram motor.
 
smisao smisao...šta je danas smisao uopće???
smisleniji je skuter od 75 ks nego neki R od šta ja zna koliko ks