BMW C 600 Sport / C 650 GT

joke

Active member
Auspuh (Remus Hexacone, vidi se što je domoljublje :mrgreen:) bi trebao značit da nije na struju. A to je već puno, s obzirom da je novitet, i da je od BMW-a.

bmw_concept_c_04.jpg


bmw_concept_c_19.jpg





__________
EDIT: Dopunjen naslov nakon predstavljanja modela.
 
bmw_concept_c_02.jpg


Klipiča kočionih ima na pretek
bmw_concept_c_09.jpg


Instrument tabla ima ničega(dok nije uključena) i svega vjerovatno kad je, a koliko vidim tu su i nekakvi kvazi retrovizori koji bi trebali u biti biti ekrani koji prikazuju sliku nekakvih kamera iz stražnjeg kraja.
bmw_concept_c_05.jpg
 
Neče bit minimalne, več upravo suprotno, maximalne zapremnine.
Mislim da bi trebao udomiti oko 800 cm u najmanje dva cilindra, kako je najavljivano več odavno.
Izgled je respektabilan, kao i komponente, ukoliko oboje ostanu do kraja ovakvi kao i na konceptu.
Cijena bi mogla bit jedina prepreku, naravno, uz rizik kvalitete "prvog mačića".
 
Nikako ne kužim tu all inclusive bojler koncepciju. Skuter kao lagano gradsko prometalo pretvorit u ovo.... :neznam:
 
joke said:
Neče bit minimalne, več upravo suprotno, maximalne zapremnine.
Mislim da bi trebao udomiti oko 800 cm u najmanje dva cilindra, kako je najavljivano več odavno.
Izgled je respektabilan, kao i komponente, ukoliko oboje ostanu do kraja ovakvi kao i na konceptu.
Cijena bi mogla bit jedina prepreku, naravno, uz rizik kvalitete "prvog mačića".

a to je već druga priča  (y) znači dolazi ako ne najjači onda naskuplji suter svih vremena...skuplji i od T-.... :mrgreen:
 
zokx said:
Nikako ne kužim tu all inclusive bojler koncepciju. Skuter kao lagano gradsko prometalo pretvorit u ovo.... :neznam:

Ne boj se, nisi različit puno od ostatka sjeverne HR. Bute već shvatili paralelno s porastom Kralja na prometnicama  :LOL:
 
zokx said:
Nikako ne kužim tu all inclusive bojler koncepciju. Skuter kao lagano gradsko prometalo pretvorit u ovo.... :neznam:

Nisam ni ja kuzio dok nisam probao par boljih skutera.
 
To bi moglo bit kroz par godina u izboru za nakup ako tu nebi bila cijena. Verovatno od študije na kraju nebude ništa ili ? Valjda neko ima još nekakvu informaciju.
Uz sve ove študije (Honda, BMW) šta kaže Yamaha g.Joke?

P.S. ako je pitanje of topic ja se ispričavam i moderatori ga mogu brisat
 
Tmax said:
To bi moglo bit kroz par godina u izboru za nakup ako tu nebi bila cijena. Verovatno od študije na kraju nebude ništa ili ? Valjda neko ima još nekakvu informaciju.
Uz sve ove študije (Honda, BMW) šta kaže Yamaha g.Joke?

P.S. ako je pitanje of topic ja se ispričavam i moderatori ga mogu brisat

Haugh, joke je več govorio par postova ranije

Izgled je respektabilan, kao i komponente, ukoliko oboje ostanu do kraja ovakvi kao i na konceptu.

...a kraj, odnosno produkcija je poprilično izvjesna. Sjetimo se samo Mini koncepta, koji je put od studije do jako blizu serije prošao za manje od 1 godinu.
 
A cijena koju bi formirali da i bude plasirano to cudo na trziste ne bi bila ispod 20t € budući je onaj bertoneov kramp od 125 ccm koštao preko 10t€...
 
jedimaster said:
Baš je dobar , ima i dva "televizora"  :mrgreen:
možda postoji mogućnost postavljanja nekog 21'' TV uređaja na mjesto retrovizora?? Jbt koja preglednost iza sebe,još ako ima zoom,DVD ulaz,Garmin pack i to je to!!
 
milanche said:
možda postoji mogućnost postavljanja nekog 21'' TV uređaja na mjesto retrovizora?? Jbt koja preglednost iza sebe,još ako ima zoom,DVD ulaz,Garmin pack i to je to!!

pa normalno , sve će to imat...to je BMW  (y)

:mrgreen:
 
joke said:

Dizajn mi nije los (dapače - jedan od rijetkih koncepata za kojim mi cure sline! :slinavac: ), ali prednja svijetla su mi predivna. :love10: (DA, morao sam citirati tu sliku) No s druge strane, ovo pise veliki ljubitelj BMW-ovih prometala (doduše vise auta nego motora, najvise zbog cijene tih motora), pa to uzmite sa rezervom. :mrgreen:

Dalje, nadam se da nece biti (ali ako ode u proizvodnju, 99% da hoce :? ) načičkan sa brdo elektronike (poznavajuci trenutna rjesenja na drugim aktualnim modelima istog proizvođaca) koju vecina vlasnika nece nikada koristiti, i koja ce samo doprinjeti nepotrebnom povecanju tezine.

Iduci problem je cijena. Ne mogu se ne sloziti sa ovim postom (bold):
milanche said:
A cijena koju bi formirali da i bude plasirano to cudo na trziste ne bi bila ispod 20t € budući je onaj bertoneov kramp od 125 ccm koštao preko 10t€...
...naime, taj C1 je po meni bio jedan od najvecih promasaja iz Bavarske ikada, neovisno o broju kotaca. :|

I sa ovim boldiranim bih se slozio. Jedino mozda ovo vezano uz kvalitetu je malo diskutabilno, ipak je to BMW! Mislim da si oni to nebi dozvolili!
joke said:
Mislim da bi trebao udomiti oko 800 cm u najmanje dva cilindra, kako je najavljivano več odavno.
Izgled je respektabilan, kao i komponente, ukoliko oboje ostanu do kraja ovakvi kao i na konceptu.
Cijena bi mogla bit jedina prepreku, naravno, uz rizik kvalitete "prvog mačića".

U svakom slucaju, ovom konceptu po meni fali:
> pocetak proizvodnje (jedino ako su spremni tezinu drzati ispod 200 kg i ne ugrađivati 50 kg elektronike i kablova :LOL: )
> cijena ne visa od T Maxove, jer je i njegova PREVISOKA :?

Živi bili pa vidjeli! :mrgreen: :D