BMW C 600 Sport / C 650 GT

Kako mi se cini uskoro ce svi izgledat kao t-max...ocito niko nemoze nista drugacije smislit...moraju kopirat od najboljih ako zele pozamasni dio kolaca sto t-max uzima vec deset godina...vrijeme im je... (y)
 
izgleda vrlo high-tech 8) ono ko da je iz transformersa izašao meni se dopada jer taman dok dođe do produkcije će izgledat kako treba

imam jednu zamjerku mislim da je preširok na prednjoj masci gdje su ovi očito lažni usisi

http://www.youtube.com/watch?v=GNE52dfYg5k&feature=sub
 
e ovaj koncept izgleda kao hightech tmax...glavne linije su od tmaxa
a to se nemože reči za hondin koncept
 
aprilliaaa said:
e ovaj koncept izgleda kao hightech tmax...glavne linije su od tmaxa
a to se nemože reči za hondin koncept

Ma kakvi, Honda je savršena, nedostižna, najbolja i bezgriješna, a jedino što joj je na tragu bio je Atlantic 500 od Aprilije.
I gle čuda, ti si nadimak dobio po ovom potonjem, a sad voziš Hondu.
Slučajnost samo takva  :LOL:
 
aprilliaaa said:
ne zovu mene joke piagio

10 godina ostavi traga kod ljudi, ali ne i meni u glavi.

Samo neznam kakve veze ovo sve ima za BMW-om iz topica  :misli:
 
Nije loše a ime bi mu tribalo bi T-max killer  :jesus:
 
BaDly said:
Ajde hvala bogu da jednom u ovakvoj i sličnim tvojim rečenicama nema riječi koje počinju sa 'T', kralj ili slično !  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

To što ste si vi stvorili sliku da je meni osobno nešto naj ne znači da isto i nije, ali definitivno je nebitno u ovom topicu.

Glede vozila iz topica, on tek treba postojati(na tržištu) da bi se dokazao i onda donio sud o njemu.
 
joke said:
To što ste si vi stvorili sliku da je meni osobno nešto naj ne znači da isto i nije, ali definitivno je nebitno u ovom topicu.

Glede vozila iz topica, on tek treba postojati(na tržištu) da bi se dokazao i onda donio sud o njemu.

:rofl:

skromnost ti je vrlina  :mrgreen:
 
sve to stoji samo neznam tko će to kupit: za te novce moći češ kupit polovnog s1000rr-a ,rega isto dođe  :mrgreen:(ako ovaj bude 800ccm)
bit če samo igračka bogatih jer si nitko to neče moći prisuštiti a oni koji to jedva uzmognu,vjerojatno će kupiti nešto drugo kad vide izbor za te novce
btw: t-max mi bolje izgleda,jedino mi se ove gume dopadaju iako je i to več viđeno
 
milanche said:
teško da će biti killer sa 7 prodanih komada u godini...
Da  :mrgreen: u hrvatskoj  :LOL: a mi smo Veeliko tržište pa možda bude 749ccm  :LOL:
 
izgleda ko previše narasli aerox  :mrgreen: pogotovo zadnji  kraj s boka...

zapravo...tak treba izgledat novi aerox  (y)
 
Izgleda veoma lijepo,što se tehničkih novotarija tiče ako ostane kao na konceptu,bit će nenadmašivo,ali,par stvari ne shvaćam,a glavna od tih je:

Koja je ciljana baza kupaca?

Ljudi koji bi ga htjeli,novaca vjerojatno za tako što neće imati,a oni koji će novaca imati,ovako što vjerojatno neće htjeti.
No gazde marketinga vjerojatno znaju bolje od mene.

Osobno,koncept maxi skutera mi je privlačan i odbojan u isto vrijeme.
Vozio sam ih svega dva,Kymco Grand Dink 250,dosta ekstenzivno kroz autoškolu te Nexus-a 250.
Nivo udobnosti je fenomenalan,ali okretnost i generalan osjećaj sigurnosti daleko od toga.

Pretpostavljam da je njihov pravi teritorij kraće međugradsko putovanje,gdje sa položajem sjedenja te sicem koji čovjeka može uvjerit da je doma u fotelji mogu zasjati.
No za lelujanje po gradu mi baš i nisu,a to je nekak opet najbitnija svrha skutera,što se mene tiče barem.