BMW C 600 Sport / C 650 GT

Uz dužno gađenje prema Tmaksu i svemu što predstavlja, za ovu kineskonjemačku wannabe kopiju je space šatl.
 
Srki said:
ovo kaj ima bemve kod jamahe nema ni u doplati, nedostupna im ta tehnologija

jamaha će na tmaksu odgovorit žutim kočionim kliještima, LED stražnjim svjetlom i milicijskom plavom WHITE bojom



Srki
An overview of the new features in the C 650 Sport and C 650 GT:

    New CVT set-up in conjunction with revised clutch linings for more dynamic clutch engagement and a more spontaneous set-off response.
    New suspension and damping set-up for an ideal compromise between sport and comfort.
    In addition to ABS, now also ASC as standard for maximum safety when accelerating.
    Completely new, dynamic design for the C 650 Sport.
    Detailed stylistic fine-tuning for the C 650 GT.
    New silencer for a fuller sound and more dynamic appearance.
    New instrument dial design.
    New handlebar trim elements with chrome applications.
    New, higher-quality surfaces (graining effects).
    Automatic daytime riding light.
    Revised kinematics of the centre stand for easier use.
    New rider assistance system Side View Assist (SVA) for the C 650 GT.
    New paint finishes for the C 650 Sport: Valencia Orange metallic matt,
    Lightwhite non-metallic and Blackstorm metallic.
    New paint finishes for the C 650 GT: Blackstorm metallic, Frozen Bronze metallic and Lightwhite non-metallic'

ovo boldano mi je najzanimljivije...vorsprung durch technick  :LOL: :LOL: :LOL:

budimo realni ...jedina promjena je auspuh  :mrgreen: :LOL: :LOL:



 
Samo 2 pitanja. Koliko od vas je uopće sjedilo, a da ne govorim vozilo taj scooter i zasto tolika mrznja prema BMW u na ovom forumu. Ljubomora? No na stranu ovo. Mislim da je najvaznija promijena kvacilo i njegova izvedba. Auspuh je vidljiv kao promjena jer je u prosloj izvedbi jako grijao upravo kvacilo koje nije bilo napravljeno sa kvalitetnim oblogama pa je u nekim slucajevima cukalo. Znan problem CVTa. Ostalo je manje vise kozmetika. Sto se tice motora nije mi jasno zasto vam smeta da se radi u kimhota. Pa doma imate sigurno 5 stvari koje su napravljane u istoj drzavi i rade. Btw motor je proizvod BMWa ali su ga dali raditi kimhotu. Čitajte malo web.  Cijena?  :palacdolje: ali to je relativno. Nekome puno nekome malo. Kako kažu znalci ako pitaš koliko košta znači da nemaš dovoljno ili tako nekako  :). Ona promjena za nogice je dobro dosla jer je sada scooter trazio dasta snage da se podigne na njih. Tako da se vidi da nazalost neki nisu ni primirisali istome. To sto su  uje....na pocetku je druga priča
 
Meni je bio BMW u uzem izboru kad sam kupovao. Probao sam dva djira i vidilo se da nije na razini izrade kao T-max, novi su u svijetu skutera.
Moze biti da su ga sad zategli itd ali 2014. kad sam kupovao, nije mi to bilo to.
Na kraju sam uzeo ipak Tmaxa zbog daljnje prodaje, ako mi dopizdi...

Makar nebi imao problema uzeti novi BMW ako se pokaze MENI bolji od Tmaxa...
 
jučer san sa svojim stao pored jednog c600 sport i čekao ženu, tako da san ih malo uspoređiva i procjenjiva bmwea
učinija mi se sw space shuttle :)
ma nastranu ti detalji plastika i neke sitnice, to je dobar skuter/motor, a ovaj novi mi se čini bomba (y)
ne zanima me onaj ružni gt, ali sport je pogodak
i baš me briga hoće li se ili neće prodavati, ja bi ga 100 puta rađe vozija nego tmaxa.
 
Šta će mu dupla klišta nazad, jel ovo neki stunt model?  :mrgreen:

Nije vrag da nisu znali iskopirat Kraljevu parkirnu?
 
haha temaks izgleda ko konjsko kopito prema ovom
:LOL:



Srki
 
probale svabe iskopirat kralja, ali im ne ide  :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Sinna said:
To će japanci uvest kad sve dobro iskopiraju! :nasilni: :chainsaw: :LOL:

Na japancu radi sve iz prve, nema potrebe za redundancijom. Dobro, osim pumpe goriva. Ali njih
ionako savjesni pilot Kralja ima 2-3 refuzo pod sicem. :mrgreen: :LOL:
 
gvo said:
Na japancu radi sve iz prve, nema potrebe za redundancijom. Dobro, osim pumpe goriva. Ali njih
ionako savjesni pilot Kralja ima 2-3 refuzo pod sicem. :mrgreen: :LOL:
i to šta kažeš 8)

fali mi joke da da osvrt :angel: