BMW k100 rs

Evo sam pronašao još jednu stranicu iz italije gdje ima dosta puno jeftinih djelova i šiping je samo 10 eura.
I tamo sam našao onaj mehanizam za bočnu nogaru za 50 eura  :mrgreen:

http://www.motoexpo.it/epages/MH0001.sf/it_IT/?ObjectPath=/Shops/MH0001/Products/257

ljudi kako podnosite ovu hladnoću kod nas u Dalmaciji je katastrofa ja ne upamti ovakve zime  :misli:
 
Sync VŽ said:
kod nas trenutno -12

jeste vi dole ulijali antifriz u motore  :mrgreen:

Sad kad im zima isprazni akumulatore po Dalmaciji...

A meni su se smijali što sam ovo ugradio na K 100, da mi zimi dopunjava akumulator  :0648:

s-l500.jpg
 
Sync VŽ said:
kod nas trenutno -12

jeste vi dole ulijali antifriz u motore  :mrgreen:

Motor mi je bia u garaži na toplome  :mrgreen: , a ja, žena i dica smo ti bili u tvom susjedstvu u Toplicama Sveti Martin od 04.01. do danas 12.01. došli doma oko 16:30 i bilo mi je extra u bazenima i sauni po cili dan a vanka smrzotina ljuta.
 
FFBikerSar said:
Sad kad im zima isprazni akumulatore po Dalmaciji...

A meni su se smijali što sam ovo ugradio na K 100, da mi zimi dopunjava akumulator  :0648:

s-l500.jpg

Maloprije sam upalio motor upalio iz prve bez problema naravno bio je u toplo u garaži.

I ja ti se nisam smijao što si to stavio da ti nadopunjava motor.

Nego jesi li probao išta izmjeriti od onog što smo prije pričali.
 
stsoso said:
Maloprije sam upalio motor upalio iz prve bez problema naravno bio je u toplo u garaži.

I ja ti se nisam smijao što si to stavio da ti nadopunjava motor.

Nego jesi li probao išta izmjeriti od onog što smo prije pričali.

Nista... Nisam otvorio  garazu u kojoj je motorod onda. Ovdje je i sinoc bilo minus 16 (u subotu minus 26), pred garazom gfomile snijega, cekam dok otopli da ga mogu odvesti majstoru pa cemo onda mjeriti.
 
Uspio sam naći i štitnike za motor i one što idu i oko motora i one koji idu ispred stražnjih kofera. i još tonu djelova sam pokupovao na ebay aukcijama u zadnjih nekoliko dana, čak i volan i oblogu volana i alternator i svašta nešto  :wink:
 
stsoso said:
Uspio sam naći i štitnike za motor i one što idu i oko motora i one koji idu ispred stražnjih kofera. i još tonu djelova sam pokupovao na ebay aukcijama u zadnjih nekoliko dana, čak i volan i oblogu volana i alternator i svašta nešto  :wink:

Ja sam razmisljao o tim sto idu ispred straznjih kofera - ali nekomi rece da je onda nemoguce voziti suputnika???
 
Neznam uopče kako izgledaju na motoru, vidjeti ću kada dođu poslikam ih pa ću staviti slike. E i nisu crni nego od inoxa.
 
stsoso said:
Neznam uopče kako izgledaju na motoru, vidjeti ću kada dođu poslikam ih pa ću staviti slike. E i nisu crni nego od inoxa.

Ma lako bi ih bilo zacrniti... Ja sam na ovima koje trenutno imam skinuo kromiranje i dao ih mat crno lakirati, onda ispeći boju. Idem po principu: što manje kroma na motoru, manje posla za pranje (i glancanje)  :LOL:
 
E hebi ga ja volin prat i glancat žena me goni  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
stsoso said:
E hebi ga ja volin prat i glancat žena me goni  :mrgreen: :LOL: :LOL:

Pa daj onda njoj da glanca, kad toliko voli. Kako se zvase ona pasta, Purol?  :jesus:
 
Evo došao mi danas, set za bočnu nogaru, ovih dana ćemo ga ugraditi  :D.
 

Attachments

  • BMW k100 rs  ( originalni mehanizam za sklapanje bočne nogare ).JPG
    BMW k100 rs ( originalni mehanizam za sklapanje bočne nogare ).JPG
    82.9 KB · Views: 83
A kupio sam i volan od k1100 lt-a sa oblogom, alternator od 50A stari je od 32A i još brdo sitnica i štitnike za oko motora,voltmetar i svašta nešto. Tako da ćemo opet u rastavljanje pa ugradnju svih ovih djelova. Čak sam i kuku za vući prikolicu kupio, još prikolica, ako itko zna nekoga da ima prikolicu za motor neka se javi. Ili naleti da se negdje prodaje, neka stavi link ili mi pošalje kontakt.
 
stsoso said:
A kupio sam i volan od k1100 lt-a sa oblogom, alternator od 50A stari je od 32A i još brdo sitnica i štitnike za oko motora,voltmetar i svašta nešto. Tako da ćemo opet u rastavljanje pa ugradnju svih ovih djelova. Čak sam i kuku za vući prikolicu kupio, još prikolica, ako itko zna nekoga da ima prikolicu za motor neka se javi. Ili naleti da se negdje prodaje, neka stavi link ili mi pošalje kontakt.

To za alternator me interesira, daj mi molim te podatke, od kojeg je modela, koji broj dijela, sta mu pise na etiketi (ako jos postoji).

Ovdje i dalje sve zaledjeno, jutros -8 stupnjeva  :(
'Bem ti zimu...
 
Tarik to je alternator od k1100, na našim k100 je alternator os 32A, a na novijima je od 50A, kada mi dođe (očekujem svaki dan) slikati ču ga pa ću staviti slike.
 
stsoso said:
Tarik to je alternator od k1100, na našim k100 je alternator os 32A, a na novijima je od 50A, kada mi dođe (očekujem svaki dan) slikati ču ga pa ću staviti slike.

OK hvala. Mislim da sam nešto čitao za to, čini mi se da je Valeo a ne Bosch - ali možda griješim...
 
Nije Valeo isto je Bosch, kada dođe slikam pa stavim sliku da vidiš.  (y)
 
Evo došao alternator danas, evo ti par slika da vidiš kakav je  (y)
 

Attachments

  • BMW k100 rs  ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 1.JPG
    BMW k100 rs ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 1.JPG
    98.9 KB · Views: 90
  • BMW k100 rs  ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 2.JPG
    BMW k100 rs ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 2.JPG
    146.8 KB · Views: 89
  • BMW k100 rs  ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 3.JPG
    BMW k100 rs ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 3.JPG
    109 KB · Views: 84
  • BMW k100 rs  ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 4.JPG
    BMW k100 rs ( alternator 50A od bmw k1100 1992 god ) 4.JPG
    87.9 KB · Views: 81