bmw lo rider

vickodu said:
Da ti posaljem sliku bmw gs 650 koji ima tomosove felge motor  kupljen novi kod tomica  :misli:

Stavi na forum da svi gledamo!
 
Sutra cu slikat pa cu stavit nisam mogo vjerovat kad mi je pokazo  :misli: i to je izliveno u srcu felge
 
vickodu said:
mogu sjest na sto god hocu cijena uopce nije bitna ali takav motor me ne intetresira ni njamanje u zivotu a i nemam bas nekog povjerenja u BMW u zadnje vrijeme jer nisu najpouzdaniji  :palacdolje:

decki pogledajte na internetu long way round s ewan mcgregorom,frajer krenuo iz londona preko ukraine,mongolie,itd...
nemres vise ni brojat kroz kolko je rijeka proso(di je motor cijeli bio u vodi)kolko je puta pao i po kakvim je cestama, bolje receno kaldrmama vozio
i doso ko iz picke opet u london napravio preko 30,000km u 115 dana a motori ni jednom stali ili zajebali.
prvo su htjeli ktm ali ktm im je reko da to kaj oni imaju u planu nije ostvarivo na motoru i nisu im htjeli dat motore.
bmw ko iz picke reko ok i dao im tri motora.r 1200 gs
 
Gledo ja frenda koji je doso s broda sjeo na motor koji je imo 1100 km na satu vozio ka 2 km sjeo popit samnom kavu a nakon kave ga poslo sa slepom u Split na servis jer nije htio upalit  :palacdolje:
 
vickodu said:
Gledo ja frenda koji je doso s broda sjeo na motor koji je imo 1100 km na satu vozio ka 2 km sjeo popit samnom kavu a nakon kave ga poslo sa slepom u Split na servis jer nije htio upalit  :palacdolje:

Ako je spuštena nogara a motor u brzini onda neče da upali!
 
alien said:
Ako je spuštena nogara a motor u brzini onda neče da upali!

Da mi ti to nisi reko nebi znao  :mrgreen: A kako ga upalis kad crkne brava i nemoze ocitat kod s kljuca  :misli:
 
posralo ga isto ko i mene meni isto nova yamaha pocela radit na tri cilindra, al nemres zato cijelu marku pljuvat to su vise pojedini slucajevi
nego pravilo,bi ja reko
 
Ne pljuvam ja cjelu marku samo smatram da nisu toliko pouzdani koliko se govori i smatram da su precjenjeni jer znam ih jos par na kojima su izgorili ventili neke sto su imali problema sa elektronikom
 
imam dva prijatelja s bmw-ima nikad nisu imali probleme samo toce i voze,i sam sam vozio r 1150gs i ako bi ikad ostavio yamahu onda jedino za taj
motor al kaj se cijene tice tu si upravu jebeno su skupi i motori i dijelovi
 
eugen said:
posralo ga isto ko i mene meni isto nova yamaha pocela radit na tri cilindra, al nemres zato cijelu marku pljuvat to su vise pojedini slucajevi
nego pravilo,bi ja reko

To nije moguće jer smo već ustanovili da Yamaha nikad ne crkne već samo BMW!
Dakle, nisu u pravu i ti samo provociraš!
 
eugen said:
krepala je majke mi :jesus:

Nije, nije, to je nemoguće!
Evo pročitaj par prethodnih postova pa češ se i sam uvjeriti da samo bemvejci rikavaju a YAmahe nikako! Dakle ili provociraš ili je to bio neki skriveni bavarac!
 
Ne ustanovili smo da je motor s pocetka posta meni odvratan a to je moje misljenje .Da je BMW precjenjen i da nije tako pouzdan kako ga ti hoces prikazat .Da ja znam vise primjera kad je BMW stao radi stavari koje se nebi smjele dogadat za tu cjenu a ja sam rastavio poneki motor pa znam o cemu pricam a i promjenio ih malo vise jer ih jako dugo vozim i imam stalno makar jednoga u garazi
 
alien said:
Nije, nije, to je nemoguće!
Evo pročitaj par prethodnih postova pa češ se i sam uvjeriti da samo bemvejci rikavaju a YAmahe nikako! Dakle ili provociraš ili je to bio neki skriveni bavarac!

ili moze bit zato kaj sam ja svoju yamahu kupio kod tomica,al nema tomosove felge
 
vickodu said:
Ne ustanovili smo da je motor s pocetka posta meni odvratan a to je moje misljenje .Da je BMW precjenjen i da nije tako pouzdan kako ga ti hoces prikazat .Da ja znam vise primjera kad je BMW stao radi stavari koje se nebi smjele dogadat za tu cjenu a ja sam rastavio poneki motor pa znam o cemu pricam a i promjenio ih malo vise jer ih jako dugo vozim i imam stalno makar jednoga u garazi

Svaka čast!
meni je ovaj BMW prvi motor u karijeri i sad me tare kredit jer san ga kupija misleći da je dobar i pouzdan a svako malo stane...čim vidi restoran ili konobu  eto ti ga vraže sve otkaže!
 
alien said:
Svaka čast!
meni je ovaj BMW prvi motor u karijeri i sad me tare kredit jer san ga kupija misleći da je dobar i pouzdan a svako malo stane...čim vidi restoran ili konobu  eto ti ga vraže sve otkaže!

Ma jesi vidio cuda kako stane onda ima istu boljku ko i moji motori staje na istim mjestima ali bez obzira sto ti sljepo vjerujes da imas najpouzdaniji motor na svjetu neces promjenit moje misljenje u sto sam se i uvjerio vise puta a to je da ne vrjede tu lovu
 
vickodu said:
Ma jesi vidio cuda kako stane onda ima istu boljku ko i moji motori staje na istim mjestima ali bez obzira sto ti sljepo vjerujes da imas najpouzdaniji motor na svjetu neces promjenit moje misljenje u sto sam se i uvjerio vise puta a to je da ne vrjede tu lovu

to ja tvrdim za ducati
 
Motor navodno ide u proizvodnju, jedino se od 10 komada ne mogu odlučit koji model će proizvodit. Negdje sam nedavno glasao za koji model. Ako nađem link, stavim ga.
 
Eto, nije 10 nego 12 komada.
I onaj koji bolje razumije engleski od mene, bit će mu puno jasnije.

http://www.bmwxplor.com/bcc