bmw lo rider

shonyo said:
Motor navodno ide u proizvodnju, jedino se od 10 komada ne mogu odlučit koji model će proizvodit. Negdje sam nedavno glasao za koji model. Ako nađem link, stavim ga.

Stvarno mi najviše paše ovaj caffe racer look pod brojem 8,moglo bi i bit nešto od ovog modela  (y)
 
vickodu said:
A po cemo ste to vi visoko inteligentni bmw vozaci zakjlucili da sam ja reko da se bmw stalno kvari  :misli:

Pa kada ti je dosta da odustaneš od BMW-a zbog samo jednog kvara za kojega si čuo.
 
shonyo said:
Motor navodno ide u proizvodnju, jedino se od 10 komada ne mogu odlučit koji model će proizvodit. Negdje sam nedavno glasao za koji model. Ako nađem link, stavim ga.
"The BMW Custom Concept allows the rider to directly participate in shaping his or her custom motorcycle. With dozens of unique variations, no two BCCs will be the same."
kako tamo stoji, bit ce 1 model, ali sastavljiv u puno varijanti, odnosno zajednicka ce bit sasija, ovjes, kotaci i motor. sve drugo ce se slagat po zelji kupca, od oblika auspuha, boje, oblika sjedala, zadnjeg kraja, lampe itd...
na ovom sajtu kako sam ja skuzio ima 12 varijanti samo kao analiza javnog mnijenja...
 
shonyo said:
Eto, nije 10 nego 12 komada.
I onaj koji bolje razumije engleski od mene, bit će mu puno jasnije.

http://www.bmwxplor.com/bcc

jeli ovaj  :misli:
 
King Rocco said:
Pa kada ti je dosta da odustaneš od BMW-a zbog samo jednog kvara za kojega si čuo.

Nisam cuo za jednoga nego sam ih malo vise vidio u godinu kratkom vremenu.Btw nemam ja nista protiv bmw jednostavno mi taj motor momentalno ne pase mozda jednog dana promjenim misljenje pa ga i kupim  :?
 
jessy said:
Pa neznam baš kome budu to prodavali. A kad su već agregat, okvir i ostale komponente tu ajmo se malo zaje.vavat, ionak su zaradili hrpu love na svojim precjenjenim proizvodima, pa ako koncept i ne uspije koga briga. BMW freakove uopće nemrem spojit sa ovom caffe racer koncepcijom. :mrgreen:


ne mogu vjerovat da sam to pročitao  :shock:

slikano na Jadranu ovo ljeto.
a i sve napisano u ovom postu...  :(
 
eugen said:
ovo gore je bmw lo rider senior :D

taj motor ima godine koliko i moj stari
onaj tko nije vozio bmw ne zna što je bmw
skup je,al jeftino,kvalitetno i dobro često ne ide skupa zar ne?
 
blackbird24 said:
taj motor ima godine koliko i moj stari
onaj tko nije vozio bmw ne zna što je bmw
skup je,al jeftino,kvalitetno i dobro često ne ide skupa zar ne?


Sve se slazem ali kvalitetno  :misli:
 
eugen said:
di su slike s tomosovim felgama?


Na kojem su motoru ove felge i od cega li su  :mrgreen:
 
Lolo said:
Njemac, austrijanac, talijan i slovenac ... to je moj favorit  :mrgreen:

A japanske gume  :mrgreen:
 
vickodu said:
Sve se slazem ali kvalitetno  :misli:

A daj ti onda reci koji motori glase za najkvalitetnije, pokušaj sa nekim proizvođačem koji tu reputaciju ima dulje od 3 godine.......
  :whistle:  :skriven:
 
Kad ste se uhvatili kvalitete znam za Xchalleng koji je bio vanredno na resvisu 5 (slovima: pet :mrgreen:) puta u 4700km vlasnik je ostao razočaran BMWom i sad u oglasniku traži novog vlasnika. Motor je na kreditu 7 godina i sad malo razmislite kako je vlasniku s takvim motorom. A sad vidim i da im Tomos radi felge...
 
Šta ste se uvaltili Tomosa ko da je Tomos sinonim za nekvalitetu: ako ćemo tako primjerice ja znam masu starih Tomosa, od dvadeset godina pa na dalje koji bez problema voze, al ne znam nijednog KTMa toliko starog... :mrgreen:
 
Frane said:
Kad ste se uhvatili kvalitete znam za Xchalleng koji je bio vanredno na resvisu 5 (slovima: pet :mrgreen:) puta u 4700km vlasnik je ostao razočaran BMWom i sad u oglasniku traži novog vlasnika. Motor je na kreditu 7 godina i sad malo razmislite kako je vlasniku s takvim motorom. A sad vidim i da im Tomos radi felge...


Ti jako dobro znaš da kod svakog proizvođača i svakog modela ima takvih primjera......
Osim toga, Xchallenge nije baš neki model koji bi reprezentirao kvalitetu tvrtke BMW u cjelosti, ajmo mi rađe o nekim modelima koji imaju slova R ili K ispred brojeva....