bmw lo rider

Meni se ne svida ni jedan ustvari ne vidim bas neku svrhu ovakvog tipa motora  :misli:
 
vickodu said:
Meni se ne svida ni jedan ustvari ne vidim bas neku svrhu ovakvog tipa motora  :misli:
Stvar ukusa. Ovo je neki caffe racer, koji su meni na neki način oduvijek bili dopadljivi.
 
shonyo said:
Eto, nije 10 nego 12 komada.
I onaj koji bolje razumije engleski od mene, bit će mu puno jasnije.

http://www.bmwxplor.com/bcc

pa sve u svemu mozes birat auspuh,rep itd..slozit si motor kakav oces
 
Svi motori se kvare i sve marke se kvare (neke više neke manje)

Moje mišljenje je da ljudi očekuju da za lovu koju daš za BMW da se NIKAD ne kvari a pogotovo ne nakon 1100km što je ok za razmišljat.

Ali da ti motori mogu vozit dugo godina... mogu !
 
Icek said:
Svi motori se kvare i sve marke se kvare (neke više neke manje)

Moje mišljenje je da ljudi očekuju da za lovu koju daš za BMW da se NIKAD ne kvari a pogotovo ne nakon 1100km što je ok za razmišljat.

Ali da ti motori mogu vozit dugo godina... mogu !
Ja sa svojim i više nego zadovoljan.
 
Ja sam gledo uzet r 1200gs da mogu s njim po ovim malo "divljijim" putevima i zemljama ali nakon sto mi ovom prijatelju nije htio upalit nakon 1100 km prosla me volja od davanja toliko love pa da mi se dogodi da ne upali u Albaniji ili nekoj slicnoj vukojebini i nisam bas raspolozen a imam par frendova koji imaju bmw i zadovoljni su s njima
 
vickodu said:
Ja sam gledo uzet r 1200gs da mogu s njim po ovim malo "divljijim" putevima i zemljama ali nakon sto mi ovom prijatelju nije htio upalit nakon 1100 km prosla me volja od davanja toliko love pa da mi se dogodi da ne upali u Albaniji ili nekoj slicnoj vukojebini i nisam bas raspolozen a imam par frendova koji imaju bmw i zadovoljni su s njima


Daj ispričaj nam onu kako ti frendu bmw nije htija upalit nakon 1100 km :misli:
 
Worf said:
Daj ispričaj nam onu kako ti frendu bmw nije htija upalit nakon 1100 km :misli:

Imas li jos neku zelju?
 
vickodu said:
Imas li jos neku zelju?


Da,da nam elaboriraš kako je BMW zapravo u ku RR cu i da je tvom frendu riknuja nakom samo 1100 km :misli:
 
Worf said:
Da,da nam elaboriraš kako je BMW zapravo u ku RR cu i da je tvom frendu riknuja nakom samo 1100 km :misli:

Ako te toliko interesira iams pp ali za tebe ce to bit previse podataka pa neznam ima li smisla  :misli:
 
Evo moj ima 12 godina i stalno se kvari :LOL: Stvarno je vrijeme da promjenim motor i da si ubodem yamahu. :mrgreen:

E sad da nisam bas offtopic mogu reci za koncept da je odlican jer kaj drugo reci za boxer makinu (y)
 
A po cemo ste to vi visoko inteligentni bmw vozaci zakjlucili da sam ja reko da se bmw stalno kvari  :misli:
 
vickodu said:
A po cemo ste to vi visoko inteligentni bmw vozaci zakjlucili da sam ja reko da se bmw stalno kvari  :misli:


:mrgreen: :mrgreen: :LOL:

vickodu said:
Motori su im precjenjeni i nazalost kvarljivi bmw auto vozim i vozit cu ali ne zelim motor na kojemu izgori ventil ili mu ode brava nakon jako malo kilometara  :palacdolje: a servis im je katastrofalno lose rijesen u hr nekad im motori jesu bili kvalitetni i pouzdani ali to je bilo nekad  :?
 
I koji dio niste shvatili kad sam napiso da su precjenjeni ali da se bez obzira kvare ko i drugi koji ipak dodu dosta manje love  :misli: A sto se tice servisa hocete rec da im je ok rjesen u hr ?
 
vickodu said:
Da ti posaljem sliku bmw gs 650 koji ima tomosove felge motor  kupljen novi kod tomica  :misli:


I di su slike  :misli: Ja se danas cijeli dan zavlačil i provlačil oko motora i nigdje ne piše Tomos  :LOL:
 
Lolo said:
I di su slike  :misli: Ja se danas cijeli dan zavlačil i provlačil oko motora i nigdje ne piše Tomos  :LOL:

Možda je pomiša Yamahu i BMW?  :misli:
 
Lolo said:
I di su slike  :misli: Ja se danas cijeli dan zavlačil i provlačil oko motora i nigdje ne piše Tomos  :LOL:

Pise pise i bit ce slike ali jbg nisam danas stigo stara je godina
 
Ajde de, bumo vidjeli. Vjerojatno je to zato što su uvidjeli da i austrijanci znaju dobro raditi pa i slovenci i zato je za očekivati da i 'rvati uskoro nešto počnu dilati za BMW  :mrgreen:
 
Lolo said:
Ajde de, bumo vidjeli. Vjerojatno je to zato što su uvidjeli da i austrijanci znaju dobro raditi pa i slovenci i zato je za očekivati da i 'rvati uskoro nešto počnu dilati za BMW  :mrgreen:

Nastavit će niz po Balkanu,pa ćemo imat domaći proizvod :LOL:
 
Worf said:
Nastavit će niz po Balkanu,pa ćemo imat domaći proizvod :LOL:
Nece zasto bi se gnjavili s balkancima kad bas ljepo suraduju s rizojedima  :LOL: :LOL: