bmw lo rider

King Rocco said:
Očito sam na najbogatijem moto-forumu u svijetu; ovdje svaki član ima mogućnost kupnje svega što poželi i padne mu na pamet


...da na kredit od 7 godina. :mrgreen:
 
Kolike je postove počeja pisat sve se mislim, mislim i mislim nešto... :LOL:
I još kao nije čuo za Sledga...al ne može odolit... :LOL: :LOL:
 
Kao vlasnik K modela, moram se uključiti u raspravu. Najjednostavnije rečeno, iako i R i K nose BMW značku, jedno s drugim i nema neke veze. R je recimo sličniji nekoj tradicionalnoj beemveovoj filozofiji "easy rider" na bavarski način, a K serija je odgovor (jednako tako na bavarski način) na japansku 4 cilindričnu filozofiju. Niti jedna serija nije niti bolja niti lošija, a stoji činjenica da su boxeri najznačajnije zastupljeni u ukupnoj beemveovoj prodaji, i da bi brzo propali kada bi se oslonili samo na K modele. Ja sam želio kupiti BMW i zaista sam se bio napalio na R seriju. Međutim kada sam probao jedno i drugo R jednostavno nisam ja, a K me odmah osvojio, i to ne samo superiornijim performansama. 100 ljudi 200 sisa kako je netko ovdje napisao.  :wink:
 
King Rocco said:
Pa ne znam tko je on, ali znam da je ovdje puno ljudi govorilo o tome, jer su troškovi i mogućnosti jedna realnost, i ne mislim da je govoriti o tome tabu-tema. Ili je?  :misli:

Očito sam na najbogatijem moto-forumu u svijetu; ovdje svaki član ima mogućnost kupnje svega što poželi i padne mu na pamet, pa i ja pričam gluposti i usuđujem se pitati svašta... ispričavam se.  :?


Ti samo tvrdiš :jesus:

King Rocco said:
A dobar motor je dobar motor, bez obzira na cijenu, i GS ljudi i sada smatraju dobrim motorom, iako je tebi osobno cijenom nepristupačan.
 
Jbt ko ce vas shvatit  :misli: uzet cu ja talijana njega makar svi pljuvaju  :LOL:
 
Izbor uvijek treba poštovati, a ne se postavljati za mjerilo svima.

A za Talijane se zna - ne kupuje razum, kupuje srce...  (y)
 
alien said:
Kolike je postove počeja pisat sve se mislim, mislim i mislim nešto... :LOL:
I još kao nije čuo za Sledga...al ne može odolit... :LOL: :LOL:

Smiješno do jaja.

tebi stvarno nikada nije dosadno... ima ih kojima život prođe u veselju...  :jesus:
 
King Rocco said:
Izbor uvijek treba poštovati, a ne se postavljati za mjerilo svima.

A za Talijane se zna - ne kupuje razum, kupuje srce...  (y)

Ma nije srce nego sto bi sad radio u dosadnim kisnim danima da nema dukca  8)
 
eugen said:
probaj prcat to mi je napetije nego serafit po motoru

Jbg a sto da onda radim po noci  :misli:
 
eugen said:
opet prcaj pa nije valjda da mozes samo jednom

Ma mogu vise puta zato i imam troje klinaca doma  :LOL:
 
vickodu said:
Ma mogu vise puta zato i imam troje klinaca doma  :LOL:

ja nemam izbora mojoj curi su ntek 22 nevine godine ona ne pita jel mogu,moram al srecom nemam jos podmladka
 
eugen said:
ja nemam izbora mojoj curi su ntek 22 nevine godine ona ne pita jel mogu,moram al srecom nemam jos podmladka

Znam kako ti je i ja bi na tvom mjestu ali zeni nebi bilo drago pa ............... :LOL:
 
Isto je meni draze doma sa zenom  8)
 
eugen said:
onda sad gasi internet,zapali par svijeca i udri :D

Jbt nemoj sad pretjerivat  :LOL: