bmw lo rider

King Rocco said:
Ne bi, jer bi razlika u cijeni i dalje ostala.

Prošao bi povoljnije u odnosu na punu cijenu. No cijenu toga K-modela ne bi mogao svesti na razinu cijene tog R-modela, ta razlika u osnovnoj cijeni uvijek ostaje.

Ne znam na što ljudi pomisle, i ne zanima me to, ja kupujem motor za sebe a ne za te ljude. Meni tradicija ništa ne znači, već samo kvaliteta i performanse, stoga se ne zanosim da bi i moj pradeda vozio boksera da je mogao birati između R i K serije. No on izbora nije imao. Njemu je tradicija nametnuta, meni nije.

Obrtni moment je uvijek na strani K-serije (pogledaj tehničke podatke).

Otkad su 4 cilindra sinonim za japance? Pa Europa je radila 4 cilindra dok Japanci još nisu postojali kao moto-nacija.

Cijena ti je važna, jer kao supstitute navodiš japanske motore, ne BMW-modele. Sve što spominješ u rangu je GS-a ili R-a, no ispod razine K-serije. Znači, i opet ti fali lova. Što je tako teško reći da je cijena važan i odlučujući faktor? Pa nema ovdje nikoga kome nije, pa nisi ni ti tako bogat da se možeš kurčiti unedogled... a želiš prodati ljubav prema BMW-u, i to baš nakedu, i to baš boxeru, kao isključivi faktor. Ja bih dodao i - i to baš sa najjeftinijim 1200 modelom...  8)  Malo čudno za nekoga tko "pliva u lovi" kao ti, zar ne? Pusti onda "ljubav"; da je razuma (čitaj: love), vozio bi ti nešto jače, brže i skuplje... I ja volim Trabante, baš su guba auti, pa ih ne bih pretpostavio novoj BMW-ovoj petici samo zato jer "obožavam dvotaktne motore sa 600 kubika pod haubom"... no pretpostavio bi ih da nemam love za tu peticu.

Mogao si uzeti neki roadster iz BMW-ergele i K-serije, no to bi te koštalo - sa tvojim "uštedama ili bez ušteda" - i opet 3-4 soma ojra više... a to baš i nije malo.

:LOL: :LOL:
Sve si pobuca!  :mrgreen:
Cijena se u ovom slučaju nije smanjivala proporcionalno...tlaka mi je objašnjavat...imaš tražilicu pa traži temu o tome...
Ko što tebe ne zanima što ljudi misle tako ni mene i veliki broj drugih koji voze boxere ne zanima što o boxerima misliš ti ili tvoj dida kojeg spominješ (pozdav  :D) jer boxere kupujemo radi sebe a ne radi drugih koji misle da je K,L, M, N serija iz nekog njihovog razloga bolja...uostalom Long way down i around nije rađen sa K serijom već R serijom. Možda ti misliš da su to gluposti, al eto mi a i poneki BMW inženjer  :mrgreen: ne mislimo tako.
A ako ti misliš da se ljubav prema nečemu izražava tako da za to daš što više para za sebe onda mislim da sam glup jer se s takvima uopće raspravljam!  :mrgreen:

Jer rečenicu: "Pusti onda "ljubav"; da je razuma (čitaj: love), vozio bi ti nešto jače, brže i skuplje... I ja volim Trabante, baš su guba auti, pa ih ne bih pretpostavio novoj BMW-ovoj petici ..."
može napisat samo neko frustriran svojom financijskom situacijom, al onda kad je već tako nemoj nas dosađivat na ovoj temi nego imaš okolo temu o krizi pa se jadaj tamo!  :lipotan: :hello: :hello:
 
Vidim da se ljudi, kao i drugdje na ovom forumu, koji zapravo ne razumiju tematiku, miješaju u raspravu i iznose stajališta koja ne da ne stoje nego nemaju veze s realnošću.....

King Rocco said:
Obrtni moment je uvijek na strani K-serije (pogledaj tehničke podatke).

Kakvo nerazumijevanje tematike....... :LOL: Zašto se uopće trudiš pisati....??

BTW. LC4 Adv. može držati putnu brzinu od cca 130 km/h bez problema, pitanje je koliko vozač i suvozač to mogu izdržati.....vjerujem da F800GS nema problema s tim i da je mnogo ugodniji za takvu vožnju.....isto tako, F800GS i XT660X imaju fotelje u usporedbi s pravim enduro motorima....

Pozdrav....!
 
Jbt ja taman razmisljo o bmw i sad neznam koji je dobar  :misli: :misli: :mrgreen:
 
vickodu said:
Jbt ja taman razmisljo o bmw i sad neznam koji je dobar  :misli: :misli: :mrgreen:
Niti jedan ne valja. Nemoj to niti u snu kupit. Evo, i ja ću svoj prodat, pogotovo nakon riječi herr King Roccoa, jer moj uz to što je BMW, još je i R (boxer) :povraca:
 
shonyo said:
Niti jedan ne valja. Nemoj to niti u snu kupit. Evo, i ja ću svoj prodat, pogotovo nakon riječi herr King Roccoa, jer moj uz to što je BMW, još je i R (boxer) :povraca:


Ako ga se hoces hitno rijesit javi uvali mene u probleme  :cry:
 
Shonyo...oma da si se riješio bemveja...to je takvo smeće da bi ti bilo najbolje da ga meni pokloniš pa nek se ja, jadan, onda mučim....
Pliz....kazni me bemvejom!!
 
shonyo said:
Niti jedan ne valja. Nemoj to niti u snu kupit. Evo, i ja ću svoj prodat, pogotovo nakon riječi herr King Roccoa, jer moj uz to što je BMW, još je i R (boxer) :povraca:

Jesi siguran da ćeš moći prodati to smeće?  :mrgreen:
 
Pudla said:
Jesi siguran da ćeš moći prodati to smeće?  :mrgreen:
Pa naljepit ću na njega 100€, ostavit ključ u bravi i stavit ga tu na parkiralište. Ako treba, u zgradi mi je i Crveni križ, pa ću ga dat njima nek pomognu nekome sirotom starcu koji će to rastaviti, sortirati, te prodati u reciklažnom dvorištu.
 
shonyo said:
Pa naljepit ću na njega 100€, ostavit ključ u bravi i stavit ga tu na parkiralište. Ako treba, u zgradi mi je i Crveni križ, pa ću ga dat njima nek pomognu nekome sirotom starcu koji će to rastaviti, sortirati, te prodati u reciklažnom dvorištu.

Ako nije problem naljepi i potpisan kupopodajni ugovor  :LOL: :mrgreen:
 
shonyo said:
Pa naljepit ću na njega 100€, ostavit ključ u bravi i stavit ga tu na parkiralište. Ako treba, u zgradi mi je i Crveni križ, pa ću ga dat njima nek pomognu nekome sirotom starcu koji će to rastaviti, sortirati, te prodati u reciklažnom dvorištu.

već sam ga rastavio, al ne stane tolika krama u talijanski auto  :mrgreen:
 
James1100 said:
već sam ga rastavio, al me stane tolika krama u talijanski auto  :mrgreen:
Baci ga van, pobrat će ga braća romi. :mrgreen:
 
Pudla said:
Oćemo zajedno riješiti kramu, možda dobijemo popust na količinu?  :misli:
Deal! A i puno je to aluminija, možemo se poslije kvalitetno napit :mrgreen:
 
shonyo said:
Deal! A i puno je to aluminija, možemo se poslije kvalitetno napit :mrgreen:

Jeli od srece sto ste ih se rjesili ili od tuge  :mrgreen:
 
E j...ga sad ste napali Kinga pa mi se neče više javit od straja kad vidi koliko nas je a taman san uočija da je on otprilike materijal baren za jedan dan zajebancije!  :mrgreen:
Fali nam takvih, postalo dosadno!  :LOL:
 
shonyo said:
Niti jedan ne valja. Nemoj to niti u snu kupit. Evo, i ja ću svoj prodat, pogotovo nakon riječi herr King Roccoa, jer moj uz to što je BMW, još je i R (boxer) :povraca:

ne znam zakaj ta reakcija; pa i ja imam BMW...  :shock: :shock:  Mislim da treba čitati što pišem, i to shvaćati sa malo manje emocija, a malo više smisla za realitet, pa neće biti nesporazuma.

Ja nisam protiv BMW-a, ali sam protiv argumentacija koje to i nisu, a nudi ih alien. Dok kod drugih traži smisao života (a to rade i mnogi drugi!!), za sebe smatra da ima pravo udovoljavati čistim emocijama. Ima pravo, samo onda ne prozivati one koji se ne uklapaju u njegovo viđenje, jer se vješto koristi riječima da skrene raspravu u neke druge vode, bez davanja odgovora na ono što ga se pita. Deja vu!  :wink:

Nisam ni protiv boxera, volim ih i ja, vozio sam ih, ali počelo je sa pljuvanjem i podcjenjivanjem K-serije iz pera aliena, pa sam se stao na branik K-serije, jer ista nije inferiorna R-modelima (u paralelnim modelima, znači K 1200 R, S, touring modelima...). Jednostavno, želim objektivan pristup tematici, a ne pljuvanje kroz nečije emocije. LWR i LWD su odvoženi na GSA zbog toga jer nema paralelnih modela K-serije (i tu uleti sa obrtnim momentom nemaju veze, jer je R-serija oduvijek bila inferiorna K-modelima u pitanju obrtnog momenta, no "problem" je što K-serija nema enduro izvedbu zbog prevelike snage koju razvija od prvog dana otkada ta serija i postoji; od prvoga dana je bila prejaka za enduro namjene, koje bez problema podmiruju i "samo" dva cilindra - bokseri u R-seriji ili današnji paralelni dvocilindraši u novoj F-seriji...), a i u LWR i LWD serijalima prvotni odabir je bio KTM, no zbog nekih nesporazuma sa tvornicom KTM je otpao, na veliku žalost Charliea...  8)

Drugim riječima, cijenim kvalitetu, tradiciju i sve ostalo glede boksera, no to što se bokseri rade više od 80 godina ne znači da su noviji motori lošiji u bilo kojem pogledu... i to su činjenice. Pogotovo to nije K-serija... No ukoliko netko više voli boksere, to cijenim. Odabirom njih generalno se nije zajeb'o skoro u nikojem pogledu.  (y)
 
Ljubo_01 said:
A šta je King Rocco ? :misli:
Ima u avataru pod spol roza teticu  (oznaku ženskog spola) a ono je ''..probao, i znam o čemu pričam..''  :misli:

Da?

Idem odmah promijeniti. Nisam vjerovao da itko gleda tuđe profile u tom moru duplih nickova, lažnih podataka i krivih navoda... ali ako je to kod mene grijeh, idem se iskupiti...  :jesus: :jesus:
 
Lolo said:
Za kraj čovjek bi pomislio da si Sledgehammer kad uletavaš sa tvrdnjama tko ima, a tko nema perja da nekaj kupi.  :mrgreen:

Pa ne znam tko je on, ali znam da je ovdje puno ljudi govorilo o tome, jer su troškovi i mogućnosti jedna realnost, i ne mislim da je govoriti o tome tabu-tema. Ili je?  :misli:

Očito sam na najbogatijem moto-forumu u svijetu; ovdje svaki član ima mogućnost kupnje svega što poželi i padne mu na pamet, pa i ja pričam gluposti i usuđujem se pitati svašta... ispričavam se.  :?