BMW R 1200 GS u 2010. sa dvije bregaste u glavi agregata

Čestitke na odabiru. I ja sam lani sjeo na motor poslije desetak godina pa pretpostavljam kako se osjećaš.
 
Čestitke na izboru, od oddatne opreme postoji još i ESA sustav za električno podešavanje ovjesa u vožnji.
Želim ti jako puno udobnih i bezbrižnih kilometara s njim.  (y) (y)
 
Sine BMW said:
Stigla pila! 8) U subotu ga preuzimam. :party:
DSC00027.jpg

Ah, dakle ti si taj sretnik .... baš sam ga gledao neki dan kad sam navečer prolazio onuda (na Škurinjama), i sve mislim 'ma koji je q.... ovom BMW u Rijeci da sad, pred kraj sezone u izlog stavljaju pravu kantu, a na početku sezone nemaju ništa (vidljivo) za prodaju ....' a to ti sretnik ....
sigurno si dobio grdnog popusta jer kupuješ 'restlove' na kraju sezone, kad niko neće ....

In eni kejs - blago tebi i sretno i puno stotina kila kilometara, sigurno ćemo se sresti negdje na cesti.

Vojo
 
Hvala! :D Inače, danas ga pokupio, napravio prvu stotku da ga malo upoznam. Fino ide mrcina, vuče "iz podruma" što mi se jako sviđa. Jedini problem mi je što je zahladilo, a još nemam adekvatnu opremu za zimu tako ne vjerujem da ću ga i registrirati do proljeća. Nadao sam se 15 dana vožnje na probe, ali smradovi to ukinuli. Sad probe daju na 3 dana. :palacdolje: 
 
Sine BMW said:
Hvala! :D Inače, danas ga pokupio, napravio prvu stotku da ga malo upoznam. Fino ide mrcina, vuče "iz podruma" što mi se jako sviđa. Jedini problem mi je što je zahladilo, a još nemam adekvatnu opremu za zimu tako ne vjerujem da ću ga i registrirati do proljeća. Nadao sam se 15 dana vožnje na probe, ali smradovi to ukinuli. Sad probe daju na 3 dana. :palacdolje:   

Kupuj opremu placaj regu i uzivaj u voznji Biti ce jos ljepih dana  :wink:
 
www.youtube.com/watch?v=Wq1spNtrvpE  :mrgreen: :LOL:
 
desmosedici said:
www.youtube.com/watch?v=Wq1spNtrvpE  :mrgreen: :LOL:

Neka drugi put seljak proba stavit slikove pa da vidi hoce li proci  :mrgreen:
 
vickodu said:
Neka drugi put seljak proba stavit slikove pa da vidi hoce li proci  :mrgreen:
jebi ga.... on ima pilu  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 
izvuka se papak na kraju  :LOL:
šta bi gušta da je osta  :LOL:
 
Öhlins ovjes komplet za gs-a, povoljno.

631055058_2_Big.jpg


631055058_Big.jpg


http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeugzubehoer/motorradzubehoer/bmw/oehlins-fahrwerk-zu-r1200gs-jg-04-09/v/an631055058/