BMW R 1200 GS

zoky_29 said:
hoce hoce,

nemoj se iznenaditi samo kvalitetom Sredjuovog odgovora  :mrgreen: :mrgreen:

Spreman kao vojnik na noćnoj strazi!

Sredju što te nema?
 
zapravo me nabrusila izreka, GS je brzi i od brzih motora.
meni kao bukvalisti takva izreka napravi kratki spoj u glavi, nekom mamlazu tipa gastajbarter to je jos jedna nepotrebna recenica dok po forumu dila preshraufane motocikle.
video GS/KTM hoce pokazat kako GS kasni za 50 konja slabijim motociklom.

moj odgovor tebi kronice je, posto preferiras da si brz i to sa strane putem tvog habare, imas gore vrijeme sa ochsattel pa opleti, falis se da imas i kameru, pa onda i snimi.
 
Koja je poveznica osim što su to 2 ceste u Austriji? Možda ja tu iz Hr ne kužim lokalnu spiku
 
Sredju said:
zapravo me nabrusila izreka, GS je brzi i od brzih motora.
meni kao bukvalisti takva izreka napravi kratki spoj u glavi, nekom mamlazu tipa gastajbarter to je jos jedna nepotrebna recenica dok po forumu dila preshraufane motocikle.
video GS/KTM hoce pokazat kako GS kasni za 50 konja slabijim motociklom.

moj odgovor tebi kronice je, posto preferiras da si brz i to sa strane putem tvog habare, imas gore vrijeme sa ochsattel pa opleti, falis se da imas i kameru, pa onda i snimi.

Glupane
 
Sredju said:
super, mozemo se nac na ochsattel, povedi i kljakavog zokija.

nemam pojma o cemu pricas!

I zasto bih trebao opet doci na Ochsattel?! bio preko nekoliko puta.
Cesta nista specijalno.
 
Sredju said:
zapravo me nabrusila izreka, GS je brzi i od brzih motora.
meni kao bukvalisti takva izreka napravi kratki spoj u glavi, nekom mamlazu tipa gastajbarter to je jos jedna nepotrebna recenica dok po forumu dila preshraufane motocikle.
video GS/KTM hoce pokazat kako GS kasni za 50 konja slabijim motociklom.

moj odgovor tebi kronice je, posto preferiras da si brz i to sa strane putem tvog habare, imas gore vrijeme sa ochsattel pa opleti, falis se da imas i kameru, pa onda i snimi.

tek tu nemam pojma o cemu pricas.
zapravo vjerujem da niti ti sam ne znas o cemu pricas.

promijeni lijekove ili droge ili alkohol.

ima li teme u kojoj te nema?
 
BM0021 said:
Koja je poveznica osim što su to 2 ceste u Austriji? Možda ja tu iz Hr ne kužim lokalnu spiku

tu spiku ne kuzi niti on. nemoj se brinuti!
Vjerujem da si ti u tih par dana vidio vise nego on u par godina :)

 
Opet ti sebe dizes.
Prvo mu uvalis da posta tvoj video , a sad se preko njegovih ledja.
Kao ti si njemu pokazao u pet dana sto sam ja prosao u 5 godina.
Bravo i klap klap.
 
Sredju said:
Opet ti sebe dizes.
Prvo mu uvalis da posta tvoj video , a sad se preko njegovih ledja.
Kao ti si njemu pokazao u pet dana sto sam ja prosao u 5 godina.
Bravo i klap klap.

Mijenjaj alkohol / droge / lijekove i to pod hitno!!!
Nisi u stanju niti postenu recenicu posloziti kako treba!


Ima li teme u kojoj te nema?
 
zoky_29 said:
a upozorili smo te  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nesto bas ono pametno nisam niti ocekivao.
ali ovoliko "promasaja" ipak nisam ocekivao.
a takvi jos i voze motore i daju savjete!!!  :misli: :misli:
 
i opet kad postaviš konkretno pitanje vezano uz motor od nikog ništa....a puna tema rejsera na GS-u...
Malo previše serete po Sredjou, a niste toliko ni različiti od njega.
 
Anticitizen419 said:
i opet kad postaviš konkretno pitanje vezano uz motor od nikog ništa....a puna tema rejsera na GS-u...
Malo previše serete po Sredjou, a niste toliko ni različiti od njega.

(y)

Na svakoj drugoj temi, glavni sport je pljuvanje po nekome ili necemu. 
 
Maestral said:
(y)

Da njega nema, broj beskorisnih postova bi se prepolovio
jedna lasta ne čini proljeće, it takes two to tango, itd...samo primjetim uzorak da ga svi poklapaju, a u biti samo nadohranjuju nekakav svoj rejs ego, kao i spomenuti momak.
Rasprava o tome tko je brži nema veze s motorom nego vozačem, a ova sranja poput ''jako dobar vozač na GS-u je bolji od prosječnog na R-u''...no shit sherlock. Jako dobar vozač na bicikli je bolji od lošeg vozača na motoru...ne znači da je motor loš nego da je na njemu loš vozač
https://www.youtube.com/watch?v=HkuK5IcEDDI
 
Ono je jako dobar vozač na gs, tj 3 na istim motorima u istim odijelima ali 2 nisu na razini prvoga. 3 frenda rekli ajmo kupiti iste motore i odijela? Možda. Poanta je da taj motor može jako puno ali ima granicu na cesti, kontra tome što mnogi tvrde. I to na cesti koja daleko više paše tom motoru nego autobusu k1300r i vozaču koji je prvi put u životu na toj cesti.
 
GS je brzi i od brzih motora. Uglavnom se misli na r motor i japanski.
Isto je reci kako je bmw x6 brzi od porsche 911.
 
Sto se tice baterije i motocikla  uvijek je problem sa predvidjenim mjestom za bateriju, ali ako pase baterija sa vecim kapacitetom od propisane, zasto ne, pogotovo na bmw, jer oni se uvijek zale da im nesto vuce struju.
 
Sredju said:
Sto se tice baterije i motocikla  uvijek je problem sa predvidjenim mjestom za bateriju, ali ako pase baterija sa vecim kapacitetom od propisane, zasto ne, pogotovo na bmw, jer oni se uvijek zale da im nesto vuce struju.

Jesil' ti siguran u tu tvrdnju  :misli: