BMW R1200GS ADVENTURE

Ovo mi smrdi na primirje i zanemarivanje teme.  :smiley:

Ja npr. stavljam maglenke iz sigurnonosnih razloga. Da me bolje vide.
 
gianni said:
Maglenke sluze za bolju vidljivost po magli, voznja sa upaljenim maglenkama po normalnoj vidljivosti se kaznjava.
Dnevna svjetla su nesto drugo :wink:
Treba Vas sve oderat po novcaniku, samo da je pravde :mrgreen:

Mene će kaznit za to kad ti kupiš kikopa...znaći nikad  :LOL:
 
Sjever said:
Jedna od prvih stvari koje su bile narucene s motorom... a imam i one unutrasnje torbe koje su dosle sa svim koferima, koje se mogu montirati na kofere i vodonepropusne su.
Do jucer sam se zavaravao kako ce topbox biti vise-manje prazan i sluziti za ostaviti jakne, rukavice... kada idemo u obilazak ali nista od toga. Koristiti cu 2m sajlu sa lokotom pa provuci kroz sve sto ostaje uz motor (jakne, kacige...)
Ne znam zasto mi prolazi glavom cijelo vrijeme ona "lopov se lopova boji...". Ne zelim olaksati oportunistima...

Evo jedna sa tank bag-om:

Dušo, pa ako napunimo sve kofere, gdje ćemo staviti suvenire?!  :D  :D
 
EnduroLab said:
Daj ckomi. Napadalo se s njima i sve drzi.

I ja ne padam. Ja naglo i neocekivano silazim s motocikla.
očigledno plastificiraju bolje neg Iveković i Pro Klima...il se plastifikat bolje drži za aluminij neg za pocinčani lim
 
Glaky said:
U Zagrebu daju desni žmigavac i skrenu desno.

Da, na zelenom valu npr.  daju desni žmigavac i skrenu desno ali iz krajnje lijeve trake ( od neki dan - nisam tresnu fala k.... ) i onda ebe mamu motoristu koji "juri"

Ili zetovac da žmigavac i ide na glavnu cestu bez gledanja jerje " dao žmigavac"

Pa imaš maratonce od 70+ koji pretrčavaju aveniju Dubrovnik ili Heinzelovu ili Branimirovu pa vježbaš slalom, cigiće sa neregistriranim autima, kamikaze city expresa ili Pizzerija dostavljače ili brdo jednostavno nazvanih traljavaca koji ti pokvare dan 100 puta svaki dan..

Svega ima - a ak si iz Pule - to je u sezoni posebna priča - to ti vjerujem i znam jer poslovno prokrstarim autom ca 3000-4000km mjesečno.

(y)
 
Sjever said:
Jedna od prvih stvari koje su bile narucene s motorom... a imam i one unutrasnje torbe koje su dosle sa svim koferima, koje se mogu montirati na kofere i vodonepropusne su.
Do jucer sam se zavaravao kako ce topbox biti vise-manje prazan i sluziti za ostaviti jakne, rukavice... kada idemo u obilazak ali nista od toga. Koristiti cu 2m sajlu sa lokotom pa provuci kroz sve sto ostaje uz motor (jakne, kacige...)
Ne znam zasto mi prolazi glavom cijelo vrijeme ona "lopov se lopova boji...". Ne zelim olaksati oportunistima...

Evo jedna sa tank bag-om:

Koferi bez tank bag-a su nam dovoljni za dva tjedna bez problema. Vjerujem da bi bilo i za tri ako spavaš po hotelima. Ako vučeš i kamp opremu i takve stvari bojim se da ne.
Unutarnje torbe za kofere su zakon. Samo je pokupiš i u sobu. Nisam uzeo BMWove jer su bile samo sive, nego neka druga firma. Crne su i izgledaju ok. Mislim da su korisne i one torbe koje idu na kofer/top case, barem za alat, tenisice i slično koju kad izvadiš kofer torbu u sobu ubaciš u kofer.

Uglavnom, sretan put!
 
TIS said:
Šta nije jednostavnije na kofere iznutra nalijepiti samoljepljivu foliju? :misli:

+1

To sam ja napravio na svojima, dobro drzi, nema crne prasine vec 7-8 godina.
 
Osobno smatram da je tema zastranila. KTM-džije i BMW-aši se uzajamno savjetuju kako da urede kofere. Strašno! Samo čekam tko će prvi staviti zavjesice, tabletić  i mirisnu lampicu na motor. Isplivalo je naniže iz vas svih. Evo vam malo blata i Bambi pa birajte. I jedan šišmiš (dokaz da i noću vozimo).
 

Attachments

  • DSC00037.JPG
    DSC00037.JPG
    1.1 MB · Views: 234
  • IMG_5833.JPG
    IMG_5833.JPG
    1.4 MB · Views: 211
  • BAMBI.jpg
    BAMBI.jpg
    7.2 KB · Views: 109
Sjever said:
U pravu si, U najmanju ruku neke vrecice iz marketa. Zena je opcinjena pakiranjem pa je kupila one Packing cubs-e koji ce (u teoriji) zastititi malo od aluminija ali nadam se da to nece biti potrebno.
9e09473b00c5451406ca7bfb889855aa.jpg

569b98b3151269bd48a8658239147cd3.jpg

 
Sjever said:
Sto se tice naljepnica, to sam narucio kod firme koja radi prometne znakove i platio neku smjesnu sumu... mislim da sam cijeli motor oblijepio za 75kn.
Bili je ili to ili neke ledice jer mislim da je bitno da ljudi iza mene po noci shvate da je motor poprilicno sirok i da to uzmu u obzir ako namjeravaju preticati.

c545e10beb10c8f5170420e3f3e7c61e.jpg


8352fb8cb5c7eb3bb6f23d25f29c9082.jpg

 
ZoltanBB said:
Dušo, pa ako napunimo sve kofere, gdje ćemo staviti suvenire?!  :D  :D
Dok se bolje polovice ne sjete da se suveniri mogu i poštom poslati [emoji4]


Pažnja - uz ovoliko spominjanja kofera, kurtona za kofere, reflektirajućih naljepnica, prsluka i maglenki navući ćete i GW ekipu  na temu i di ste onda? [emoji4]
 
NemoHR said:
Zgodno, ali drzim se onoga sto i zokx kare, pokupis torbu iz kofera i u hotel, a vec i ona oduzima vrlo cijenjeni unutrasnji prostor.
Svidaju mi se naljepnice koje si pokazao u sljedecem postu :)