BMW R1200GS ADVENTURE

Sjever said:
Danas sam krenuo na tro-sedmicni put oko Njemačke (ne, neću tražiti posao tamo, samo ako se neko pitao).
Prvih 300tinjak kilometara odrađeno. I žena i ja smo slomljeni jer smo išli običnim cestama da sto vise toga vidimo.
Bilo je super.
Najznačajniji dui dana bih rekao, bio je kada sam po drugi puta ženinim nogarama grebao asfalt. Prvi puta se bila uplašila i nije od straha ni reagirala. Drugi puta mi je j.... sve po spisku  :evil:
Ona koristi spuštene nogare da joj bude udobnije ali je radi toga prva dotakla asfalt.

Damo još da nađem neku pivicu... :bananapivo:

Ako vas je 300km slomilo... ili nemate "treninga"... ili nesto krivo radite.
 
:LOL:
 

Attachments

  • 31781786_952482088255092_2160941240827248640_n.jpg
    31781786_952482088255092_2160941240827248640_n.jpg
    65.6 KB · Views: 212
Sjever said:
Mozda, ali kada ti za 300km treba 7 sati voznje i 3 trajekta....

Pa ono, Rijeka - Losinj i nazad.. preko Brstove ... Valbiske.. 300injak km... pozitivno umorni ali nikako slomljeni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nekad sam se i ja smijao žutom prsluku, žutoj kacigi, raznim lampicama... danas koristim sve da budem bolje vidljiv, pogotovo po kiši i boli me kita da li nekome smeta, neka okrene glavu ako mu smeta, a ako mu smeta znači da me je i vidio :jesus:
 
crni konjanik said:
nekad sam se i ja smijao žutom prsluku, žutoj kacigi, raznim lampicama... danas koristim sve da budem bolje vidljiv, pogotovo po kiši i boli me kita da li nekome smeta, neka okrene glavu ako mu smeta, a ako mu smeta znači da me je i vidio :jesus:
A ako sam te vidio, dobiš moje duge xenone pa ćeš glavinjati i žmirkati i gasit duga kao i svi ostali koji su mi svojom "pameti" smetali :mrgreen:
 
Kaj postoji minibike sa xenonom?  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
crni konjanik said:
nekad sam se i ja smijao žutom prsluku, žutoj kacigi, raznim lampicama... danas koristim sve da budem bolje vidljiv, pogotovo po kiši i boli me kita da li nekome smeta, neka okrene glavu ako mu smeta, a ako mu smeta znači da me je i vidio :jesus:

Ne smeta, ali je smiješno. :LOL:
Kada je strah već toliko velik, zar nije jednostavnije autom? :mrgreen:
 
jolly the roger said:
A ako sam te vidio, dobiš moje duge xenone pa ćeš glavinjati i žmirkati i gasit duga kao i svi ostali koji su mi svojom "pameti" smetali :mrgreen:
Opasan ha?  :palacdolje:
 
Sjever said:
Rekao bih da si pomiješao strah sa zdravom pameću...

Reci zašto se ljudi oblače u limune i od motora naprave ringišpil ..... zbog straha ili zdrave pameti? Da je zdrave pameti nitko od nas ne bi sjeo na motor jer najviše nas gine na cestama, ako računamo postotak prometnih nesreća sa smrtnim posljedicama.
Netko bi se vozio motorom ali ne bi koketirao s opasnošću. E, to ne može!  :mrgreen:

Onaj limun prsluk se vidi tek kada si pokraj motora, u vožnji je neprimjetan. Jedino što se zaista vidi od sve te fluo opreme u vožnji je limun kaciga. Ali opet hebem ga ako vidi prije tu kacigu nego upaljeni far motora. Od nazad ne vreba opasnost osim ako je vozač motora baba, tetka ili novopečeni geseovac :LOL: :LOL:
Samo čekam kada će netko nakeljiti led lampice na kacigu, upaliti ih i tako voziti :LOL:
Kažu da fluo prsluk obavezan u Francuskoj, prošao sam prije mislim 2 godine cijelu Azurnu obalu tamo i nazad, prošao sam barem 10-15tak punktova policije, granice, pokazivao dokumente (valjda zbog imigranata) i nitko me ništa nije pitao za limune :LOL:
 
Da si bio sa motorom sigurno bi te provjeravali.
 
Nemam nista za, ni protiv fluo opreme, ali to je znak raspoznavanja za slovence :mrgreen:
Mi smo ipak rvatine  :smoke:
Rađe furam narančasto KTM odelce :D