Bočni koferi za BMWa od nekog drugog???

ako imas nekoga u Frankfurtu da ti kod njega dođu kuferi dat cu ti broj od čovika šta vozi kombi 2 puta sedmično i meni je već dosta stvari donija. to bi te koštalo 200 kuna max.
 
Iman u Vrankvurtu prijatelja, čak i on zna naletiti, naročito sad liti, al i dalje mislim (bez pokrića, nisan siguran) da bi to u SLO ili AU moga u kešu proć jeftinije. A baren dobijen razlog za provozat se... :mrgreen:
 
makazica said:
Ma vidiš da il ne čita il bulazni....lijepo kaže: koferi 380+€.....nosači 140+€
Možda da se raspitaš po BMW klubu jel ima ko viška kofera. Ili da organiziraš štednu čarapicu za originale.

Ili Alpos pa kemijat nosače. Samo kaj bi na r1200r alu koferi bili ko šaka u oko.

Niš, pokloni ti meni pilu pa ću ja već nešto smisliti.....
imam ja kofere u ponudi ,dobio sam ih uz moj R65 dam ih za 500KN ako te još zanimaju .ljepi pozdrav Drago
mob.0958881149
 
BMWR65 said:
imam ja kofere u ponudi ,dobio sam ih uz moj R65 dam ih za 500KN ako te još zanimaju .ljepi pozdrav Drago
mob.0958881149

Aj pukni slikice, moš i na pp.
i dalje me zanima, jer nisan ništa rišija...
 
alien said:
Aj pukni slikice, moš i na pp.
i dalje me zanima, jer nisan ništa rišija...
Pozdrav,neznam kako da postavim slikicu,ali ako mi se javiš na PM, [email protected]
pošaljem ti slikice ,imam i šljem drugi svj.ratz Wermachtov neki to vole ja probao pa mi je pretežak.
 
alien said:
Dakle, jedno pitanjce...nabavio jeftino preko ebaya original bočne nosače kufera za R1200R...i sad me zanima jer su sami kuferi na ebayu rjeđi, jel ima neka firma koja proizvodi kufere koji idu na original BMW nosače??  :misli:
Stavi bilo koji kufer..sve ti je to isti patak...no koliko razumim kupio si prvo nosač orginalani??? e onda kad si se isprsio stavi orginal...

Ja sam stavio dvije kutije od alata..skroz OK...iako imam neke velike kufere koji su odlični no ne stoje mi na rat bike ko ovi
 
Pozdrav, kupujem ako neko ima orginal kofere za BMW 1100 gs, za razumne novce. Pozdrav (y)