BOJE - modni dodatak ili ... ipak nesto vise?

Status
Not open for further replies.
a da promjenimo objekt prevrtanja imamo mi primjera kad impozantna budaletina sidne na motor  TUĐI pa se izvrne pa kao nije njegov posao ode ,,,,, a  motor na podu
 
ZLO said:
a neko je spominja ravnopravnost spolova :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


od kud znaš(da recimo ja) nemam 190 cm 100tinjak kila i medvjeđu šapu umisto ruke :jesus:




automatski sam ravnopravna :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Nemaš  :wink:
ali imaš pratnju ...zlu ne tribalo (y) radi ravnopravnosti :misli:  :)

kotrlj !
 
ivbura said:
Nemaš  :wink:
ali imaš pratnju ...zlu ne tribalo (y) radi ravnopravnosti :misli:  :)

kotrlj !











nisan tebe pitala :jesus:






btw.ON(pratnja) je PAMET,a JA snaga :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


to ti je već tribalo ući u glavu :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zašto skoro svaka tema ode u out ? To izgleda ovako . Pita čiko snašu na pijaci (placu ) " pošto jaja " , a snaša veli " svježa su došla sam biciklom " .

2zlo

fali ti pola metra visine  i pola metra težine . Sve ostalo je good . Kad ispuniš napred rečeno , e tek onda moš pokušat šamarati samo pazi na ravnopravnost spolova .
 
deep said:
2zlo

fali ti pola metra visine  i pola metra težine . Sve ostalo je good . Kad ispuniš napred rečeno , e tek onda moš pokušat šamarati samo pazi na ravnopravnost spolova .


ma velika sam  ja :mrgreen:













i nisam emancipirana... :jesus: čak štoviše.... :jesus:



:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:




 
A jel netko rekao da nisi velika ? samo ti nedostaje onoliko koliko sam rekao da budeš taman . Glede emancipacije nemoraš ti biti , ali onoga koga bi šamarala on može biti emancipiran , pa se možeš iznenaditi . :ujaja:
 
corky said:
a da promjenimo objekt prevrtanja imamo mi primjera kad impozantna budaletina sidne na motor  TUĐI pa se izvrne pa kao nije njegov posao ode ,,,,, a  motor na podu

ili kad pijana budaletina ide palit gumu pa mu se malo omakne i odleti u parkirane motore ... a kad tamo bas tri nova-novcata goldwinga ... jako ruzan prizor  :dizzy:
ili kad identicna budaletina ide malo spalit gumu ... onak u kampu pa zasipa parkirane motore i satore projektilima u obliku kamenja i zemlje :shakefist:

da i to spada u kategoriju kucnog odgoja i (ne)zdravog razuma ... ali to je tema za sebe, medjutim ako ta osoba ima jos i boje na ledjima i svoje klupske kolege oko sebe koji to ili ignoriraju jer im se neda natezati s njim (jer znaju kakav je kad popije) ili ga jos i bodre u takvim aktivnostima ... prizor je jos ruzniji i jadniji  :(
 
deep said:
A jel netko rekao da nisi velika ? samo ti nedostaje onoliko koliko sam rekao da budeš taman . Glede emancipacije nemoraš ti biti , ali onoga koga bi šamarala on može biti emancipiran , pa se možeš iznenaditi . :ujaja:


ma di sam ja rekla da ću nekoga šamarati :misli:


ja takve stvari NE RADIM :misli:

i di san rekla da sam šamarala????



a što ako imam nekakav pojas :jesus: di je onda ravnopravnost... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:






oduševljava me što svatko čita onako kako mu paše :jesus:



 
Layla said:
A stvarno sam mislila prešutjeti, ali NEĆU I NE MOGU... Ovako... isti taj mangup je prošlu sezonu srao u Petrinji, ali je mislio da ću ga samo upozoriti. Naravno da sam ga slasno i jasno nokautirala, jer tko si ti balonjo da se busaš u prsa i pljuješ po nekome. Dakle tip ima sindrom zvan IZAZIVAČ sranja po susretima. Samo mi nikako nije jasno kako ni nakon toliko vremena nije izgubio boje.Naime, njegovu ekipu znam poprilično dugo i sasvim su normalni, pa mi nikako ne ide ni u glavu, a ni u guzicu da ga drže na životu. No to je njihova politika, pa nećemo zadirati. A po pitanju nedavnog nemilog događaja, bila sam prisutna, pa ću samo ovo reći... DOBRO JE PROŠAO. Joj da je barem meni to napravio, kako bi ga lijepo ponovno izmašinala. Tek toliko da ne zaboravi kako udaram. I molim sada velike moraliste i fine "iskusne" guzice i velike "bAJkere" da mi ne komentiraju da sam ovakva i onakva, jer sam ja sasvim dobra  :mrgreen:  I da, kriv je i KRALJICA je 100% U PRAVU!!!!!!!! I opet ponavljam bila je izuzetno fina i diskretna, dok se balonja nije počeo prsiti. Ah Bože, njemu će prije kilometar u guzicu nego metar u glavu. Poooozzzzz ostatku Vilenjaka  :mrgreen:


ova TETA je šamarala


massive riŠpekt draga (y)
 
ZLO said:
ma di sam ja rekla da ću nekoga šamarati :misli:


ja takve stvari NE RADIM :misli:

i di san rekla da sam šamarala????



a što ako imam nekakav pojas :jesus: di je onda ravnopravnost... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:






oduševljava me što svatko čita onako kako mu paše :jesus:

Da te podsjetim -- svibanj ove godine , mjesto radnje--- kamp uz rijeku .
puno maligana , a još više tolerancije.

Pojas veliš :jesus: jel onaj metalni sa ključičem koji si izgubila ?
 
doma mi preti žena na moto pijanki bajkerice u crkvi me plaše sa paklom pa kam da idem

      šalim se, ovaj puta su cure u pravu samo mi je krivo kaj to nisu dečki
 
Odma na početku posta ću napisat da sam pročitao prvi(uvodni)post,i nekako mi se situacija učinila poznata,tako da nisam čitao idućih 8 stranica nego odma napisat svoje viđenje svega.
Nije uopće bitno koliko je pića proliveno,niti koje je,a najmanje je bitno koliko košta.Bitna je reakcija njegovih kolega(ako ih se tako može nazvat)
1.Ako je neki član kluba u bilo kakvom stanju u kojem izaziva probleme(nebitno jeli to na susretu,na cesti,pumpi...)ostali članovi njegovog kluba KOJI NOSE ISTE BOJE moraju istog trenutka reagirat,spriječit ga u tome,opomenut,ili krajnje sankcionirat na idućem sastanku kluba(ni slučajno u javnosti
2.Ako je član kluba u bilo kakvoj opasnosti(nebitno jeli to na susretu,na cesti,pumpi...)od strane osobe xyz,članovi kluba su dužni smirit situaciju.ODMA
3.I najvažnije.KLUB=OBITELJ!!!Da je član kluba u bilo kakvom sukobu(bilo to verbalno ili fizički) moramO shvatit da je u opasnosti član TVOJE OBITELJI.
Svjedok sam sramotnog događaja gdje je pijani kreten ,(civil)napao(trijeznog)člana,osnivača,i donedavnog dopretsjednika jednog kluba na njegovu susretu
Predsjednik tog istog kluba  sjedi na zidu metar ipo od navedene dvojice,sve mirno gleda,i ne reagira niti jednom gestom,a drugo dvoje članova upadaju ko telad na livadu (jedan od njih član nepuna dva mjeseca,a drugi stažist),guraju svog člana i prijete mu,a s pijanim krelcem(koji je cijelu večer radio probleme)odu do šanka na pivo.
Naravno,ovaj napadnuti,i poniženi od svojih članova kojima je prije par mjeseci uručio topu kao stažistima,skida boje kluba koji je 90%sam napravio i stavio na noge,i daje ih predsjedniku,jer ga je bilo sram nosit iste boje koje nose i pretsjednik i ono dvoje "nobelovaca" koji su s trećim pili na šanku i smijali se,te je istog trena izlašao iz klub.

                                        E,TO SE ZOVE SRAMOTNO I NEZASLUŽENO NOŠENJE KOLURA!!!
Ovo sve govorim jer tog čovijeka viđam već 6-7 godina po susretima,i znam da nikad na niti jednom od njih nije ni tražio nevolje,ni pravio sranja.
Mislim da je jedan od problema zbog kojih se događaju ovakve stvari,ali i one iz prvog posta što je danas u mnogim klubovima bitniji kvantitet,a ne kvalitet članstva.

Kraljice,iako je on kriv za tvoje piće,nemaš pravo očekivat da ti se piće refundira,jer se to sutra može i tebi dogodit,i vjerovatno se toga nećeš ni sjećat.
 
ATILA said:
Odma na početku posta ću napisat da sam pročitao prvi(uvodni)post,i nekako mi se situacija učinila poznata,tako da nisam čitao idućih 8 stranica nego odma napisat svoje viđenje svega.
Nije uopće bitno koliko je pića proliveno,niti koje je,a najmanje je bitno koliko košta.Bitna je reakcija njegovih kolega(ako ih se tako može nazvat)
1.Ako je neki član kluba u bilo kakvom stanju u kojem izaziva probleme(nebitno jeli to na susretu,na cesti,pumpi...)ostali članovi njegovog kluba KOJI NOSE ISTE BOJE moraju istog trenutka reagirat,spriječit ga u tome,opomenut,ili krajnje sankcionirat na idućem sastanku kluba(ni slučajno u javnosti
2.Ako je član kluba u bilo kakvoj opasnosti(nebitno jeli to na susretu,na cesti,pumpi...)od strane osobe xyz,članovi kluba su dužni smirit situaciju.ODMA
3.I najvažnije.KLUB=OBITELJ!!!Da je član kluba u bilo kakvom sukobu(bilo to verbalno ili fizički) moramO shvatit da je u opasnosti član TVOJE OBITELJI.
Svjedok sam sramotnog događaja gdje je pijani kreten ,(civil)napao(trijeznog)člana,osnivača,i donedavnog dopretsjednika jednog kluba na njegovu susretu
Predsjednik tog istog kluba  sjedi na zidu metar ipo od navedene dvojice,sve mirno gleda,i ne reagira niti jednom gestom,a drugo dvoje članova upadaju ko telad na livadu (jedan od njih član nepuna dva mjeseca,a drugi stažist),guraju svog člana i prijete mu,a s pijanim krelcem(koji je cijelu večer radio probleme)odu do šanka na pivo.
Naravno,ovaj napadnuti,i poniženi od svojih članova kojima je prije par mjeseci uručio topu kao stažistima,skida boje kluba koji je 90%sam napravio i stavio na noge,i daje ih predsjedniku,jer ga je bilo sram nosit iste boje koje nose i pretsjednik i ono dvoje "nobelovaca" koji su s trećim pili na šanku i smijali se,te je istog trena izlašao iz klub.

                                        E,TO SE ZOVE SRAMOTNO I NEZASLUŽENO NOŠENJE KOLURA!!!
Ovo sve govorim jer tog čovijeka viđam već 6-7 godina po susretima,i znam da nikad na niti jednom od njih nije ni tražio nevolje,ni pravio sranja.
Mislim da je jedan od problema zbog kojih se događaju ovakve stvari,ali i one iz prvog posta što je danas u mnogim klubovima bitniji kvantitet,a ne kvalitet članstva.

Kraljice,iako je on kriv za tvoje piće,nemaš pravo očekivat da ti se piće refundira,jer se to sutra može i tebi dogodit,i vjerovatno se toga nećeš ni sjećat.


Uz duzno postovanje, ne vidim po cemu je on ponizen, zato jer se ponio civilizirano, zato jer nije potegnuo sakom ili nesto trece,
ponizeni i osramoceni su u prvom redu kreten koji j eizazivao, a potom oni koji nisu smirili situaciju na pristojan nacin.
Naravno pod pretpostavkom da je to sve bilo kak si opisao.
 
Ima li veće poniženje nego kad ti obielj okrene leđa,a ti ni kriv ni dužan.
A ako nisi siguran jeli bilo tako,mogu ti na pp poslat imena ljudi koji su na ovom forumu,a bili su svjedoci događaja
 
nema potrebe, nije mi cilj utvrdjivati jel bilo tako ili nije, ta opaska ide samo zato da je misljenje vezano uz takav razvoj situacije,

nije li jos veca sramota kad obitelj bez razloga okrene ledja svom pripadniku bez izrazito jakog razloga, po meni je to veca sramota,

no dobro nema veze, puno toga sto sam vidio po susretima mi se ne svidja, a sto ces vecina zeli tako, pa tako neka bude.
 
RRZagreb said:
Nakon devet punih stranica ja danas čujem da se u ovoj temi radi o tome nositi boje ili ne :stupid:

Vise se radi o tome tko ih zasluzuje nositi...
 
mislim da se ipak radi o tome kako ko svaca nosenje boja
 
Status
Not open for further replies.