BOJE - modni dodatak ili ... ipak nesto vise?

Status
Not open for further replies.
trebalo bi patenrati oznake na jakni od tekuće boje u nekakvoj foliji. Pijanac padne, probuši se folija i automatski ostane bez klupskih boja koje nije zavrijedio nositi.  8)
 
kc000kc said:
Tu i tam koristim, ali mi ovo upada u oči i nije mi zamislivo da bi se jedna skupina ljudi obrušila na pijanog čovca :misli:

sve dok ima snage biti bahat, znači da nije dovoljno pijan da ga se nemre tuć  :mrgreen:

kad to uvrstiš u jednadžbu, mam se druga slika kaže  :wink:
 
blu-blu said:
Uf.... :misli:  vidim ja da će nama bikerima, PMS dirigirat ponašanje na motosusretima ...  :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL:  

Ajmo dečki, nabavljajte knjigu BON-TON    :LOL: :LOL: :LOL:

dušo ne :wc:
nije u redu..i sam znaš :jesus:
 
kc000kc said:
Tu i tam koristim, ali mi ovo upada u oči i nije mi zamislivo da bi se jedna skupina ljudi obrušila na pijanog čovca :misli:

Isto tako mi je nezamislivo,da netko iz mog kluba bude mrtav pijan i nekome se sruši na stol,da ja ne bih došao do ljudi i barem rekao:sorry,malo je previše popio,pobrinut ćemo se za njega...
I svi kaj tu nekaj brijete,da su ovo ili ono,trebali ili nisu trebali,jedna skupina ili druga,ostaje samo činjenica da ga NJEGOVI iz kluba nisu čuvali...
Koji će ti qrac klub,ako niste ekipa i ne brinete jedan o drugome?  :palacdolje:
 
kc000kc said:
Tu i tam koristim, ali mi ovo upada u oči i nije mi zamislivo da bi se jedna skupina ljudi obrušila na pijanog čovca :misli:

mozda mene samo diktira PMS, kako bi rekao cijenjeni Blu-blu  :jesus: ali ja nigdje nisam procitala da je itko ista fizicki planirao rjesiti??  :misli: ocito je to sklop u muskoj glavi koji odmah rjesavanje problema povezuje s fizickim?  :misli:  :jesus: :mrgreen:

 
tu su stvari vrlo jasne,neki ljudi doživljavaju prsluk kao relikviju.npr mc.dok većina mk. to shvaća puno blaže.ja sam si kupio motor i obilazim moto susrete radi druženja i zajebancije i ako me neko pijan zalije ja se sklonim,nastavim svojim putem,pokušavam biti maksimalno tolerantan.principi i te mračne priče o helsima i neznam ti ja kakvim klubovima me ne zanimaju.dakle ako ti neko opet prolije piće na moto susretu ti mu se nasmješi . :mrgreen: :mrgreen:
 
koliko puta treba rec..da nije bitna ta runda..pa radi se o 30 il 40 kn
ali tip se opio..i ok..tu nije bio problem
prolio je cugu..ni tu nije bio problem
ali ne znam se ni ispricat..ni sorry za cugu..stvarno nisam vidio

najbolje..trebao je kraljicu napast sto ona uopce ima drzat cugu na stolu njemu iza leđa
 
blu-blu said:
Uf.... :misli:  vidim ja da će nama bikerima, PMS dirigirat ponašanje na motosusretima ...  :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL:  

Ajmo dečki, nabavljajte knjigu BON-TON    :LOL: :LOL: :LOL:

još jedan ovakakv komentar i znaš šta ti slijedi.

 
varadero10 said:
tu su stvari vrlo jasne,neki ljudi doživljavaju prsluk kao relikviju.npr mc.dok većina mk. to shvaća puno blaže.ja sam si kupio motor i obilazim moto susrete radi druženja i zajebancije i ako me neko pijan zalije ja se sklonim,nastavim svojim putem,pokušavam biti maksimalno tolerantan.principi i te mračne priče o helsima i neznam ti ja kakvim klubovima me ne zanimaju.dakle ako ti neko opet prolije piće na moto susretu ti mu se nasmješi . :mrgreen: :mrgreen:

aj javi mi se negdje da ti tvoju vlastitu cugu izlijem po tebi, pa da vidim koliko ćeš biti tolerantan  :mrgreen:  :wink:

ovdje nije tema prolijevanje cuge, ovdje je tema koliko ko drži do svog kluba i ljudi u njemu i na koji način se kao grupa odnose prema drugima.
 
ZLO said:
dušo ne :wc:
nije u redu..i sam znaš :jesus:

ma, znam da nije baš u redu...ali ako je netko prefina guzica, šta uopće radi na motosusretu  :misli:
Neš ti...odma stavit temu na forum  :eek:hne:
 
Iwa said:
aj javi mi se negdje da ti tvoju vlastitu cugu izlijem po tebi, pa da vidim koliko ćeš biti tolerantan  :mrgreen:  :wink:

ovdje nije tema prolijevanje cuge, ovdje je tema koliko ko drži do svog kluba i ljudi u njemu i na koji način se kao grupa odnose prema drugima.

I prema sami sebima  :wink:  (y)
 
...ajme meni,šta ćemo sad?
Tip se napije,prolije rundu od 40kn,ne ispriča se i ode!

Kaj sad,treba mu ići doma,tužit ga starcima i tražit da se oni ispričaju i plate rundu?
Motosusreti nisu fensi okupljališta,ljudi se vesele na ovakav ili onakav način,pijanih je bilo i biti će
ih još.
Svatko odgovara sam za svoje postupke,prije ili kasnije,nema potrebe u to uvlaciti cijeli klub.
Trebali ste odmahnut rukom,obrisat se,reći...koja budala i narucit novu rundu!
 
blu-blu said:
ma, znam da nije baš u redu...ali ako je netko prefina guzica, šta uopće radi na motosusretu  :misli:
Neš ti...odma stavit temu na forum  :eek:hne:

A tko je tu prefina guzica?
Jel' si ti uopće shvatio poantu Kraljičinog posta?
 
Iwa said:
još jedan ovakakv komentar i znaš šta ti slijedi.

Čini mi se da se netko ne slaže s mojim mišljenjem iako nikog nisam vrijeđao.  :palacdolje:
 
ADAM said:
A tko je tu prefina guzica?
Jel' si ti uopće shvatio poantu Kraljičinog posta?

Jesam, ali mi se čini da je kraljičin prag tolerancije bio nizak u tom trenutku.
 
ADAM said:
A tko je tu prefina guzica?
Jel' si ti uopće shvatio poantu Kraljičinog posta?

mnogi ovdje, ili nisu ili nezele shvatiti poantu.  :? mozda samo zato jer je temu pokrenula "Prefina guzica", koja je igrom slucaja zensko...  :jesus:
 
blu-blu said:
ma, znam da nije baš u redu...ali ako je netko prefina guzica, šta uopće radi na motosusretu  :misli:
Neš ti...odma stavit temu na forum  :eek:hne:
bas malo krivo pricas..nitko od nas nije neka prefina guzica..jer smo svi isto tako tu vecer spavali najnormalnije na podu i u vrecama itd

radi se o normalnom ponasanju gdje se ispricas..i ponudis platit cugu
a ako si pijan ..il glup onda kad si vec clan kluba..onda ti frend iz kluba pomogne..isprica se u tvoje ime..i plati cugu..i sve pet
a ne ponasas se ko seljak..a svi ostali se izvlace i pricaju kako je taj sam odgovoran jer je punoljetan
 
snajper said:
...ajme meni,šta ćemo sad?
Tip se napije,prolije rundu od 40kn,ne ispriča se i ode!

Kaj sad,treba mu ići doma,tužit ga starcima i tražit da se oni ispričaju i plate rundu?
Motosusreti nisu fensi okupljališta,ljudi se vesele na ovakav ili onakav način,pijanih je bilo i biti će
ih još.
Svatko odgovara sam za svoje postupke,prije ili kasnije,nema potrebe u to uvlaciti cijeli klub.
Trebali ste odmahnut rukom,obrisat se,reći...koja budala i narucit novu rundu!

Tako je  (y)
 
blu-blu said:
Jesam, ali mi se čini da je kraljičin prag tolerancije bio nizak u tom trenutku.

Nije...
Na nekom fensi mjestu bi dobio utokom po glavi za to  :wink:
 
s obzirom da su prefine guzice na taj moto susret došle motorima, a ovi drugi autom - aj rest maj kejs o finim guzicama :mrgreen:

 
Status
Not open for further replies.