BOJE - modni dodatak ili ... ipak nesto vise?

Status
Not open for further replies.
snajper said:
Svatko odgovara sam za svoje postupke,prije ili kasnije,nema potrebe u to uvlaciti cijeli klub.

ti si u nekom klubu ?
 
blu-blu said:
ma, znam da nije baš u redu...ali ako je netko prefina guzica, šta uopće radi na motosusretu  :misli:
Neš ti...odma stavit temu na forum  :eek:hne:


al sam napisala post o tome,kako su u našoj Karavani,pojedinci (nažalost trijezni i u "godinama") bez obzira na boje kluba na leđima radili sranja i sramotili i Tebe i mene...i opet nitko iz njihovih klubova nije našao za shodno ispričati se svima nama....


oš sad bolje shvatiti poantu???













p.s.ja N E M A M praga tolerancije...ja urlam na prvu :jesus:
 
limit said:
Ako je netko toliko pijan da baulja i pada sa nogu, sasvim je moguće da nije u stanju da se izvine kao ni da ponudi kakav-takav normalan odgovor.
Nekakav pokušaj komunikacije sa osobom u takvom stanju obično završi vrijeđanjem i masovnom tučnjavom. Možda je i bolje da se odmah makao  :mrgreen:
Ali skupina za stolom je očito bila malo nervozna.  Kao, svi ponavljaju jeb*š 40kn, a bili bi spremni napravit sranje organizatoru za 40kn, bez pardona  :misli:
Sutra bi osvanula slika u dnevnom tisku preko cijele strane, bikeri opet rade sranje  :jesus:


da citiram samu sebe, kad ti se već ne da čitat cijelu temu  :LOL:

Iwa said:
sve dok ima snage biti bahat, znači da nije dovoljno pijan da ga se nemre tuć  :mrgreen:

kad to uvrstiš u jednadžbu, mam se druga slika kaže  :wink:
 
limit said:
Ako je netko toliko pijan da baulja i pada sa nogu, sasvim je moguće da nije u stanju da se izvine kao ni da ponudi kakav-takav normalan odgovor.
Nekakav pokušaj komunikacije sa osobom u takvom stanju obično završi vrijeđanjem i masovnom tučnjavom. Možda je i bolje da se odmah makao  :mrgreen:
Ali skupina za stolom je očito bila malo nervozna.  Kao, svi ponavljaju jeb*š 40kn, a bili bi spremni napravit sranje organizatoru za 40kn, bez pardona  :misli:
Sutra bi osvanula slika u dnevnom tisku preko cijele strane, bikeri opet rade sranje  :jesus:

Ali taj koji je bauljao je imao BOJE na leđima i NJEGOVI iz kluba ili cluba,svejedno,su se trebali pobrinuti za njega  :wink:
 
iz svega ovog vidim da je problem što je jednina škola koju je mali završio - auto škola... malo nas je i sa starom bečkom  :wink:
 
najveći je problem što tvorac ove teme ..da prostite..piša sjedečki.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:


 
snajper said:
nažalost nisam,nemam toliko vremena

nemoj se sad uvrijedit, al čemu onda rasprava ? jer poanta nije u cugi i toleranciji i tako-tim stvarima, već o klubovima i ljudima u klubovima i njihovom ponašanju prema vlastitim članovima i prema drugim klubovima.

i odogovrnostima koje bi trebali imati ljudi, ajmo to tako nazvat "pod istom zastavom"  :wink:
 
ADAM said:
Ali taj koji je bauljao je imao BOJE na leđima i NJEGOVI iz kluba ili cluba,svejedno,su se trebali pobrinuti za njega  :wink:

Tu se slažem... JA se uvijek pobrinem ako je netko od mojih prijatelja u takvom stanju...
 
ADAM said:
Isto tako mi je nezamislivo,da netko iz mog kluba bude mrtav pijan i nekome se sruši na stol,da ja ne bih došao do ljudi i barem rekao:sorry,malo je previše popio,pobrinut ćemo se za njega...
I svi kaj tu nekaj brijete,da su ovo ili ono,trebali ili nisu trebali,jedna skupina ili druga,ostaje samo činjenica da ga NJEGOVI iz kluba nisu čuvali...
Koji će ti qrac klub,ako niste ekipa i ne brinete jedan o drugome?  :palacdolje:

Tako je (y)

snajper said:
...ajme meni,šta ćemo sad?
Tip se napije,prolije rundu od 40kn,ne ispriča se i ode!

Kaj sad,treba mu ići doma,tužit ga starcima i tražit da se oni ispričaju i plate rundu?
Motosusreti nisu fensi okupljališta,ljudi se vesele na ovakav ili onakav način,pijanih je bilo i biti će
ih još.
Svatko odgovara sam za svoje postupke,prije ili kasnije,nema potrebe u to uvlaciti cijeli klub.
Trebali ste odmahnut rukom,obrisat se,reći...koja budala i narucit novu rundu!

Odgovor na ovo tvoje je u Adamovom postu, ako ga pročitaš sa razumjevanjem :misli:
Taj "netko" predstavlja "nešto" i ako je dovoljno balav da to ne može sam shvatiti onda postoje klupske kolege koji ga usmjeravaju na pravi put, a ne okreću i oni leđa svim ostalim kolegama bikerima i govore: "Mi nemamo ništa s njim."
Hallloooooooooo! Kako nemate? Pa nosi vaše boje!

ADAM said:
Ali taj koji je bauljao je imao BOJE na leđima i NJEGOVI iz kluba ili cluba,svejedno,su se trebali pobrinuti za njega  :wink:

Baš tako (y)
Ili ga izbacit iz kluba i prije nego je napravio takvo  :wc: pod uvjetom da su znali kakav je, a trebali su znati ako u tom klubu postoji stažiranje. Onda se je već dokazao da je takav, a klub koji prima takve sam govori o sebi.
Ali kako Iwa kaže: U poplavi je sve moguće :LOL: :LOL:
 
blu-blu said:
Tu se slažem... JA se uvijek pobrinem ako je netko od mojih prijatelja u takvom stanju...

bas bi onda TI trebao shvatiti na sto je Kraljica ciljala... :wink:
 
blu-blu said:
Tu se slažem... JA se uvijek pobrinem ako je netko od mojih prijatelja u takvom stanju...

Pa to je i osnova druženja,prijateljstva ili neke osobne kulture,čak i ne trebaš biti u klubu za to  (y)
 
ZLO said:
najveći je problem što tvorac ove teme ..da prostite..piša sjedečki.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

nemaš razloga za uzrujavanje, po tom pitanju. s obzirom da njen staž na motoru i broj kilometara na dva kotača koji će malo njih koji pišaju stojećki u životu dosegnuti, govore dovoljno sami za sebe.
nemaš pojma koliko me urnebesno nasmijavaju komentari tipa "fina guzica" kad je ona u pitanju  :LOL:
 
ZLO said:
najveći je problem što tvorac ove teme ..da prostite..piša sjedečki.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Ne, nije :jesus: Problem je u odgovornosti pojedinca prema klubu i odgovornosti kluba prema pojedincu, što mnogi nikad neće shvatiti jer su preponosni što imaju ikakve boje na sebi, a u to kako su ih zaradili ne želim ulaziti.
 
ADAM said:
Pa to je i osnova druženja,prijateljstva ili neke osobne kulture,čak i ne trebaš biti u klubu za to  (y)

naravno da ne trebaš biti u klubu...ali klub je cjelovita slika i rezultat druženja i lijepo je vidjeti prijatelje s istim oznakama na leđima...  (y)
 
Iwa said:
nemaš razloga za uzrujavanje, po tom pitanju. s obzirom da njen staž na motoru i broj kilometara na dva kotača koji će malo njih koji pišaju stojećki u životu dosegnuti, govore dovoljno sami za sebe.
nemaš pojma koliko me urnebesno nasmijavaju komentari tipa "fina guzica" kad je ona u pitanju  :LOL:



darling nisi ti mene vidila uzrujanu :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:




a o finim i manje finim guzicama....ima drugih siteova... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Phobocaster said:
naravno da ne trebaš biti u klubu...ali klub je cjelovita slika i rezultat druženja i lijepo je vidjeti prijatelje s istim oznakama na leđima...  (y)

Prijatelje!!!!    PRIJATELJE!!!!!!!!!!!
A za njih sam u stanju pojest  :wc: , a kamoli platit rundu od 50-ak kuna.
Ostaje pitanje da li su to prijatelji i po ćemu jesu :misli:
 
RRZagreb said:
Ne, nije :jesus: Problem je u odgovornosti pojedinca prema klubu i odgovornosti kluba prema pojedincu, što mnogi nikad neće shvatiti jer su preponosni što imaju ikakve boje na sebi, a u to kako su ih zaradili ne želim ulaziti.

prije pun kufer godina, dvije dame na štiklama nabadaju po travi na jednom moto susretu i pitaju nas (kao, žene smo pa se kužimo  :shock:  :LOL:) di ima tih prsluka sa tim prišivcima za kupit, jer je njima to tako če-če i mrak im izgleda, pa bi si i one kupile takve  :shock:  :eek:hne: :lolcry:

ponekad imam dojam da puno ljudi danas ko da je te prsluke kupilo iz konfekcijskog dućana samo zato jer ih svi imaju, pa da budu u trendu  :?
 
RRZagreb said:
Ne, nije :jesus: Problem je u odgovornosti pojedinca prema klubu i odgovornosti kluba prema pojedincu, što mnogi nikad neće shvatiti jer su preponosni što imaju ikakve boje na sebi, a u to kako su ih zaradili ne želim ulaziti.



to smo apsolvirali..ma to o odgovornosti :jesus:

a moj odgovor je bio tek CINIČKI OSVRT na neka SLIČNA zbivanja zadnjih dana




btw.ma ko Vas  j....odo ja sad na bus,po gumu za hondu...našli mi je južno,južnije :jesus:
 
Status
Not open for further replies.