brmbrmbrm za 10minuta

mate said:
U principu i nema veze s motosportom ali nisam htio maknut jer voze na vrijeme. Isto kao i 402, s tim da je ovo zanimljivo. :jesus: :mrgreen:

A ono, koliko je zanimljivo toliko je i van pameti.



BTW pazi da tema ne nestane kao i onaj video sa facebooka jučer  :LOL: :mrgreen:
 
Hard Rocker said:
jbg moze te i pauk ujest pa izgubis zivot, mogu ti past ljestve na glavu ko onom nesretniku prije 20 dana u peterburgu, mozes slomit nogu na skolskom stubistu kao ja u trecem osnovne.
motora sto se tice tu ti je sve jednostavno - treba naucit voziti. ja cu sebi uvijek naci trajektoriju u prometu i svima to isto zelim :wink:

Pauk, ljestve itd me i uz ovakvvu voznju mogu snac.... Al manja je sansa da od njih zaginem nego ovakvom voznjom.
Zaravo, hocu rec da je cesta dosadna. Jebes brzinu, nije sve u njoj, zapravo, malo toga je u njoj. Evo, neki dan vozio po autoputu.... Vozio 200kmh ili 100 - isto ti je - dosadno za popizdit  :mrgreen:

Brzine su vam velike, ali, sto vas na to tjera? Sigurno ne konfiguracija ceste jer je dosadna, kao sto sam vec napisao. Jedino ako vam je uzbudjenje u prezivljavanju....
 
3alfa3 said:
Pauk, ljestve itd me i uz ovakvvu voznju mogu snac.... Al manja je sansa da od njih zaginem nego ovakvom voznjom.
Zaravo, hocu rec da je cesta dosadna. Jebes brzinu, nije sve u njoj, zapravo, malo toga je u njoj. Evo, neki dan vozio po autoputu.... Vozio 200kmh ili 100 - isto ti je - dosadno za popizdit  :mrgreen:

Brzine su vam velike, ali, sto vas na to tjera? Sigurno ne konfiguracija ceste jer je dosadna, kao sto sam vec napisao. Jedino ako vam je uzbudjenje u prezivljavanju....

Isto ti je na našem autoputu ...  :jesus:

slovenski autoput se na 220-240 vozi na koljenu ...  :jesus:  :LOL:
 
Eugene ne slusaj ti njih, oni su samo ljubomorni na tebe.
Daj javi kako si odvozio na BMW-u, siguran sam da ces srusiti rekord i zaljubiti se u motor  :mrgreen:
 
tj. mene samo zanima zasto ne vozite u slicno vrijeme?
mislim totalno je bezveze da jedan vozi u 4 ujutro a drugi u 6 ujutro....

mislim kad se vec "natjecete". makar meni osobno bi bilo draze da sva 4 startate odjednom pa ko prvi...
 
strasilo said:
Isto ti je na našem autoputu ...  :jesus:

slovenski autoput se na 220-240 vozi na koljenu ...  :jesus:  :LOL:

Pa moj motor toliko ni ne moze  :LOL:

btw, vozio autom nedavno do ljubljane i nazad autoputom. Do tamo dosadno. Nazad malo zavoja u pocetku, a onda opet dosada.
150 kmh

A motorom bi se bojao na SLO autoputu preko 200. Sto ako Talijani, Austrijanci ili Madjari nisu skinuli rampe - riskirao bi da me kocnice nece moc zaustavit na vrijeme  :LOL:
 
c2h5oh said:
tj. mene samo zanima zasto ne vozite u slicno vrijeme?
mislim totalno je bezveze da jedan vozi u 4 ujutro a drugi u 6 ujutro....

mislim kad se vec "natjecete". makar meni osobno bi bilo draze da sva 4 startate odjednom pa ko prvi...

Složio bih se s idejom, svi u istom vrijeme dana ako već ne na crtu. :mrgreen:
 
mate said:
Jeboteled, si vidio ti ono. :mrgreen: Ostavio upload i otišao prati motor nakon puta. Dođem doma a ono sto komentara, iskaču poruke ko Jaca iz paštete. Nije bilo druge nego obrisat iako su bili fora oni koji bi zaplijenili motor. :mrgreen:

Taman sam bio ostavio komentar da dobivam notifikacije a ti mi upropastiš zabavu....pederu  :mrgreen:
 
Fascinantno.

smileys-coffee-220654.gif




Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Solidna turistička voznja za razgledavanje Moskve 
(y)
 
Ninja said:
Solidna turistička voznja za razgledavanje Moskve 
(y)


"s vase lijeve strane, vidite Crveni trg. S vase desne strane, vidite ruske tunere koji podmecu daske ispod Lade kojoj je ovjes spusten na 14mm visine i jedino tako moze preko lezecih"  :mrgreen:
 
Ninja said:
Solidna turistička voznja za razgledavanje Moskve 
(y)

:LOL:  (y)

Od ovog nije dosadnije ni ono kad FREEqurci "jure" preko dilja sa astronomskih 120  :mrgreen:  il kad maketaRRi i oni dRRugi vode bitku oko izbora guma  :LOL:
 
Mene samo zanima koliko je prisa BMW s obzirom da mu ide 5. godina.
I koliko je makinja prominia :mrgreen:
Ostalo je bzvz 8)
 
poco loco said:
3alfa3 koja si ti baba  :shock:  :mrgreen:
...meni ovi filmići izgledaju kao normalna vožnja na eRRu  8)  :mrgreen:

Nego sta... 299 po satu (jer ne pokazuje vise) je za cestu "u gradu" sasvim u redu.  :mrgreen:
Njutn je bio zajeban lik - da je bar bio sire ruke kad su se fizikalne velicine formirale, a ne tako zadrt  :LOL:
 
KING RR said:
:LOL:  (y)

Od ovog nije dosadnije ni ono kad FREEqurci "jure" preko dilja sa astronomskih 120  :mrgreen:  il kad maketaRRi i oni dRRugi vode bitku oko izbora guma  :LOL:

zaboravio si samo foteljaRRejsere  :wink:

inače, filmići su skroz ok  :mrgreen:
 
samo naprijed majstore, jos filmica, novi ghost rider :021:
ne obaziri se na ove postivaoce zakona  :palacdolje:
sve same propovijedi, teraj te masine, snimaj i zabavljaj nas :evil:
 
Hoce li netko ovo prebacit iz MotoSporta u jednodneva putovanja, skoro rip ili nesto trece :misli:
I neznam o kakvim legalnim utrkama po cesti ovaj prica?