C ključ za oprugu stražnjeg amortizera

luka_2910 said:
A jel ima di za kupit? Nisam cuo ni za jednog bravara tu kod mene... Koji ducani u hrv se bave prodajom profesionalnog alata i imaju sve zivo, pozeljno je da su iz zg il vz i imaju web-str?
ak imaš dve leve ...odi do nekog moto servisa da ti zakrenu kolko oćeš  i bok  ...kad ih jednom naštelaš, to je to  8)
...u trgovini alatom toga nema
 
Zapru said:
koji kljuc treba za nastelat ovjes, lijevi ili desni  :misli:
Ne kuzim... Znaci amotizer treba biti tvrdi, prema gore stegnuti, sad jel lijevi il desni navoj nemam pojma..
 
ja naso jedna stara klijesta koja taman idu u one rupice na amortizeru..rastavim uzmem jednu polovicu -nataknem na okasti kljuc pa zalijepim oba dijela sa duct tape :mrgreen:..stvar sljaka i jos dobijem polugu pa je lakse..poslikam sutra da bude jasnije :mrgreen:
 
gastajbarter said:
ja naso jedna stara klijesta koja taman idu u one rupice na amortizeru..rastavim uzmem jednu polovicu -nataknem na okasti kljuc pa zalijepim oba dijela sa duct tape :mrgreen:..stvar sljaka i jos dobijem polugu pa je lakse..poslikam sutra da bude jasnije :mrgreen:

Nikako taj sutra.
 
gastajbarter said:
ja naso jedna stara klijesta koja taman idu u one rupice na amortizeru..rastavim uzmem jednu polovicu -nataknem na okasti kljuc pa zalijepim oba dijela sa duct tape :mrgreen:..stvar sljaka i jos dobijem polugu pa je lakse..poslikam sutra da bude jasnije :mrgreen:

nikad nije kasno :mrgreen:

na fotki br 3 jos se zalijepi sa trakom  da ne spada a smjer zavisi jel odvrces ili zavrces
:wink:
 
gastajbarter said:
nikad nije kasno :mrgreen:

na fotki br 3 jos se zalijepi sa trakom  da ne spada a smjer zavisi jel odvrces ili zavrces
:wink:

Vrlo zanimljiv alat