cafe raceri

Gizmo said:
Ima jos puno posla ali mislim da se vidi da ce biti Cafe Racer.


nice
al ovo je po meni najjači cafemonster :wink:
DM1177413117.jpg
 
neznam...

ali po meni niste vi ni'ko normalni...djes od tako dobrih motora (ne svih) napraviti govno poput cafe racera?

Ajd ima na njima tehnike i svega...alo bratko sve bi ja to na nakeda...nebi pravio rugobu...

Moje misljenje...

Vanja
 
V_max said:
neznam...

ali po meni niste vi ni'ko normalni...djes od tako dobrih motora (ne svih) napraviti govno poput cafe racera?

Ajd ima na njima tehnike i svega...alo bratko sve bi ja to na nakeda...nebi pravio rugobu...

Moje misljenje...

Vanja

Cafe raceri su dio kulture na kojima se zasniva tvoj komercijani proizvod. Ukoliko se netko odluci na izzadu cafe racera, radi to zbog iskustva. Sama gradnja cafe racera podrazumjeva tehnicku potkovanost i relativnu usmjerenost prema cilju kojeg predstavlja cafe racer, te samoj namjeni cafe racera.

Procitaj si pokoji tekstic ili pitaj sto ti nije jasno oko cafe racera.
 
V_max said:
neznam...

ali po meni niste vi ni'ko normalni...djes od tako dobrih motora (ne svih) napraviti govno poput cafe racera?

Ajd ima na njima tehnike i svega...alo bratko sve bi ja to na nakeda...nebi pravio rugobu...

Moje misljenje...

Vanja

Morat cu ti dati jedan krug, mozda ces onda razumiti.
Ali upravu si kad kazes da nismo normalni.
 
neznam...nikako mi ne leze...kontam ja "kulturu" iza toga ali nepravis ti sebi spomenik
vec si slazes motor...ali dobro

Sama gradnja cafe racera podrazumjeva tehnicku potkovanost i relativnu usmjerenost prema cilju

Ovo stoji ali isto se moze reci za izradu chopera, SF-a, trike-a...

Nisam ja ni rekao da to moze bilo tko napraviti...ko voli nek izvoli..samo ruzni su mi ti motori a
zao mi je preljepih motora od kojih sloze caffe-a

Vanja
 
V_max said:
neznam...

ali po meni niste vi ni'ko normalni...djes od tako dobrih motora (ne svih) napraviti govno poput cafe racera?

Ajd ima na njima tehnike i svega...alo bratko sve bi ja to na nakeda...nebi pravio rugobu...

Moje misljenje...

Vanja

a dobro gle..ti si zdenko koji vozi bandita 600 n... tak da ono...tvoje mišljenje ne vrijedi =)
 
V_max said:
Nisam ja ni rekao da to moze bilo tko napraviti...ko voli nek izvoli..samo ruzni su mi ti motori a
zao mi je preljepih motora od kojih sloze caffe-a

Vanja

ja vidiš smatram totalno jadnim kada neko vozi stock motor... serija mi je neš najgadnije... Jas imam teoriju da velike firme nama rade motore kako bismo ih mi sebi slozili kak nama treba,,od njih dobimo samo golu bazu =)

i ne postoji ljep serijski motor... svaki treba preraditi u SF ili CR.. to je to... i rove i tomose i skutere...sve
 
rednyaW said:
ja vidiš smatram totalno jadnim kada neko vozi stock motor... serija mi je neš najgadnije... Jas imam teoriju da velike firme nama rade motore kako bismo ih mi sebi slozili kak nama treba,,od njih dobimo samo golu bazu =)

i ne postoji ljep serijski motor... svaki treba preraditi u SF ili CR.. to je to... i rove i tomose i skutere...sve
Istina ni jedan serijski nije lijep nego su svi odvratni zato čim nešto kupiš trk u garažu to na brzinu preradit.
 
black-rox said:
Istina ni jedan serijski nije lijep nego su svi odvratni zato čim nešto kupiš trk u garažu to na brzinu preradit.


fuck u and ur sarkazam...

tak inače ja radim...

srka nije dozivila 3 km bila je u garazi u djelovima direkt iz kombija ina lakiranju.. SM isto... superduke isto... sve odma modat prema mojim potrebama... nisamja rob svog motora nego je on moji i bit će onak kak ja kažem


uostalom ti bi trebo najbolje to razumjet.... tak bar zaključujem po natpisu u tvom avataru... 

ali opet da... scooter attack logo nose svi forza šminkeri u zadnje vrijeme...
 
rednyaW said:
ja vidiš smatram totalno jadnim kada neko vozi stock motor... serija mi je neš najgadnije... Jas imam teoriju da velike firme nama rade motore kako bismo ih mi sebi slozili kak nama treba,,od njih dobimo samo golu bazu =)

i ne postoji ljep serijski motor... svaki treba preraditi u SF ili CR.. to je to... i rove i tomose i skutere...sve


Blago ti se.
 
u koju kategoriju bi ovo spadalo
hrvatin2

Naravno ovo je tek igranje barvara ako se nekad zavrsi bit ce dosta drugacije
Frecia 125 + xt600 motor + zxr kotaci i tako redom...

za one kojine vidu sliku
http://smg.photobucket.com/albums/v680/hrvatin2/?action=view&current=Picaso84.jpg
 
rednyaW said:
fuck u and ur sarkazam...

tak inače ja radim...

srka nije dozivila 3 km bila je u garazi u djelovima direkt iz kombija ina lakiranju.. SM isto... superduke isto... sve odma modat prema mojim potrebama... nisamja rob svog motora nego je on moji i bit će onak kak ja kažem


uostalom ti bi trebo najbolje to razumjet.... tak bar zaključujem po natpisu u tvom avataru... 

ali opet da... scooter attack logo nose svi forza šminkeri u zadnje vrijeme...

ne daj se izivcirati (y)
 
Ljubo_01 said:
Meni nije jasno šta je to točno caffee  :mrgreen:. Koja je razlika izme caffea i streetova :misli:.
Hvala u naprijed na odgojno obrazovnom textu  (y)

losa je slika sorry ,nisam bas za takve prerade ali ovaj super izgleda.
postavite neke vase slike da vidimo sta se radi u hr garazama  (y)



ducatipreradaqh0.jpg

By twostrokenolimit at 2007-10-16





 
rednyaW said:
fuck u and ur sarkazam...

tak inače ja radim...

srka nije dozivila 3 km bila je u garazi u djelovima direkt iz kombija ina lakiranju.. SM isto... superduke isto... sve odma modat prema mojim potrebama... nisamja rob svog motora nego je on moji i bit će onak kak ja kažem


uostalom ti bi trebo najbolje to razumjet.... tak bar zaključujem po natpisu u tvom avataru... 

ali opet da... scooter attack logo nose svi forza šminkeri u zadnje vrijeme...
Sve do sad šta sam kupio najprije u garažu to malo preradit jer se neću sramotit sa onom ružnoćom šta izađe iz salona.