cafe raceri

To je CR !
 
gledaj...
nije caffe racer sve sto nema oklope i ima sportski guvernal..
po tom pravilu bi i razbijeni cbr 1000 bio CR a nije... stvar je u opcem izgledu. CR imaju imiđ trkacica iz 60ih, 70ih i eventualno 80ih godina...

ovaj benelli tnt ima vise boja u svojoj paleti modela TNT. ovo je caffe racer model boje. isti ovaj model ima u vise boja pa nisu svi CR-i... to je cisto radi imidja i nekakve raklame. TNT je klasicni naked i ludilo je motor,  ali nije ni blizu onoga sto se moze zvati caffe racer prerada...
ni onaj gsx-r nije CR jer ni jedan CR nema planete oslikane na sebi, ni onako visoko sjedalo, ni far od novog motora...
podjelili ste more na CR i SF. pa zar nema jos neka vrsta prerade u koju se moze transformirat trkacica?

zavrtite malo google pa potrazite slike caffe racera...
nadam se da cete uociti da nemaju nikakve slicnosti ni sa onom suzom ni sa benelli-evim tnt-om
 
wheelsurfer said:
gledaj...
nije caffe racer sve sto nema oklope i ima sportski guvernal..
po tom pravilu bi i razbijeni cbr 1000 bio CR a nije... stvar je u opcem izgledu. CR imaju imiđ trkacica iz 60ih, 70ih i eventualno 80ih godina...

ovaj benelli tnt ima vise boja u svojoj paleti modela TNT. ovo je caffe racer model boje. isti ovaj model ima u vise boja pa nisu svi CR-i... to je cisto radi imidja i nekakve raklame. TNT je klasicni naked i ludilo je motor,  ali nije ni blizu onoga sto se moze zvati caffe racer prerada...
ni onaj gsx-r nije CR jer ni jedan CR nema planete oslikane na sebi, ni onako visoko sjedalo, ni far od novog motora...
podjelili ste more na CR i SF. pa zar nema jos neka vrsta prerade u koju se moze transformirat trkacica?

zavrtite malo google pa potrazite slike caffe racera...
nadam se da cete uociti da nemaju nikakve slicnosti ni sa onom suzom ni sa benelli-evim tnt-om
bez ljutnje.... tu sam valjda da nesto vise naucim.... a ne da kao neki non stop visim u birtiji gdje nema niceg pametnog....
 
ma ne ljutim se  :) (y)
samo vidim da se dosta brkaju caffe raceri sa, hmm,  :mrgreen: svim ostalim pa samo pojasnjavam...
NHF  :wink:
 
Slabo mi ide. Fali mi vrijeme a i neke stvari je teze realizirati nego sto sam mislio. Taman sam stigao da si pripremim jednu R1 za stazu a sad me cekaju jos dva tuda motora sto trebam srediti do ljeta. Malo mi je zao jer bi na ljeto volio voziti Cafe Racera ali vaznije mi je da na kraju budem zadovoljan pa cu valjda na ljeto opet svog starog dukaca ganjati.