CBR 1000F 1991 manual

u Top moto Zg

lanac kosta    871,00  kuna

spaner komplet 1150,00    kuna

to je sto sam ja vidio na cjenovniku a ti nazovi i provjeri
 
Pava0001 said:
u Top moto Zg

lanac kosta     871,00   kuna

spaner komplet 1150,00     kuna

to je sto sam ja vidio na cjenovniku a ti nazovi i provjeri

koje sve pozicije idu za spaner u kompletu kada se mjena?
 
sa ove slike
3,4,5,6 i 10

ako kupis komplet spaner na njemu su stavke

3,4,5 i 10

a klizac je 6
 
ipak se ja ne ponovi sa oni CBR-om. Otisao sa mehanicarem i on ga pregledao i faz lanac se cuje i kad je motor zagrijan i kad se digne na 3000 obrtaja, gume su nove al je prednja guma izgleda deformisala se od stajanja preko zime na preniskom pritisku od 1,1 bar i volan trese prilikom usporavanja kad se odizme gas, a i kompresija mu je izgleda malo slabija na desnom auspuhu. Tako da sam odustao.
Ima jedan drugi ovdje u opciji i Pava koliko moze izdrzat faz lanac ako je na pocetku cuje se kad je hladan motor al kad se ugrije i vozi ne cuje se. Mozel izdrzat sezonu, dvije?
 
RideHard said:
ipak se ja ne ponovi sa oni CBR-om. Otisao sa mehanicarem i on ga pregledao i faz lanac se cuje i kad je motor zagrijan i kad se digne na 3000 obrtaja, gume su nove al je prednja guma izgleda deformisala se od stajanja preko zime na preniskom pritisku od 1,1 bar i volan trese prilikom usporavanja kad se odizme gas, a i kompresija mu je izgleda malo slabija na desnom auspuhu. Tako da sam odustao.
Ima jedan drugi ovdje u opciji i Pava koliko moze izdrzat faz lanac ako je na pocetku cuje se kad je hladan motor al kad se ugrije i vozi ne cuje se. Mozel izdrzat sezonu, dvije?
:misli: :misli:

radi toga si odustao od motora.... :shock:

nije ti bas neki taj mehanicar.... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
:misli: :misli:

radi toga si odustao od motora.... :shock:

nije ti bas neki taj mehanicar.... :mrgreen:

ma odustao radi onih razloga prije, a ovo je jos malo dodatno mada je rekao da ne mora nista bit strasno da cisto mozda jedan auspuh negdje nedihtuje ili tako nesto kako treba zaboravio sam koji je moguc razlog.
i ima jos nekih par sitnica koje su me odbile al nista strasno al se meni ne da zamajavat sa sitnicama jer volim da mi je motor tip top stanje.
 
bmw m 5 said:
:misli: :misli:

radi toga si odustao od motora.... :shock:

nije ti bas neki taj mehanicar.... :mrgreen:

nego jeli ista masina u modelu '90-'92 i u '93-'97. i koja je razlika na netu negdje nadjem podatak da ima 135 KS, a ove dvije vidim da imaju 100 KS?
 
masina je ista od 87-96g.šta se tiče snage,ima za američko tržište(otvorena)135ks,i za europsko od 100ks.vozim taj motor već 10g,sam ga održavam i radim i sve djelove nabavljam na ebay,i još jedna firma u americi koja šalje i u hr i najmanje u pola je jeftinija od svih ostali.
 
Steta. Ne znam odkud sad sve to ali znam da ga je covjek koji ga je servisirao molio da mu je Vlado proda. Tad nije ni pomisljao o prodaji.
 
hotazmaj said:
Steta. Ne znam odkud sad sve to ali znam da ga je covjek koji ga je servisirao molio da mu je Vlado proda. Tad nije ni pomisljao o prodaji.

ma sad ne znam mozda sam se i zeznuo sto nisam uzeo, jer ne znam za taj faz lanac koliko jos moze izdrzat. gume i onako na svakom ja promjenim. jedino me je taj faz lanac pokolebao ostalo mi i nije toliko strasno.
 
kod honde cbr 1000f natezac lanca(spaner)je termicki,takovda ako nije potpuno nov na hladno se malo cuje.kad se ulje ugrije,natezac odradi svoje i sve ok.pravi problem je kad se cuje na ugrijan motor tad ga obavezno mijenjati.a to nije veliki problem i brzo ze zamjenib
 
paci30 said:
kod honde cbr 1000f natezac lanca(spaner)je termicki,takovda ako nije potpuno nov na hladno se malo cuje.kad se ulje ugrije,natezac odradi svoje i sve ok.pravi problem je kad se cuje na ugrijan motor tad ga obavezno mijenjati.a to nije veliki problem i brzo ze zamjenib

kod ovog se cuje i ugrijan u voznji na 3000 kad bi trebao biti nategnut onako sitno zveckanje kao kad pjesak u limenci protreses tako nekakoo bi zvuk opisao.
 
to je definitivno za mjenjane.
 
Vidi nazovi Vladu i on ce ti najbolje reci sta i kako. Evo sad je bio pored mene i u zurbi je, na brzinu mi je rekao da je nov lanac stavljen prosle godine u ovo doba ali ne i spaner, tako da ti je nabolj da ga nazoves.
Pozz
 
hotazmaj said:
Vidi nazovi Vladu i on ce ti najbolje reci sta i kako. Evo sad je bio pored mene i u zurbi je, na brzinu mi je rekao da je nov lanac stavljen prosle godine u ovo doba ali ne i spaner, tako da ti je nabolj da ga nazoves.
Pozz

A vidjet cu jos jer mi je sad iskrsla jedna '96. godiste model koji bi bas volio da kupim za neke 4000 KM u extra stanju, a u igri je jos jedna iz posusja za koju cekam slike pa cu se skontat sta i kako cu.
 
E da obavjestim da sam se ponovio. Kupio danas CBR 1000F '96. god. Motor u tip top stanju. Ja sam nadam se 3. sretni vlasnik. Slike mozda vec sutra stavim ako stignem.
Pitanje za poznavaoce ovog modela: koja je razlika u limitiranoj verziji sa 100KS i otvorene sa 132KS?

I jos jedno pitanje posto prvi put vozim Hondu sa CBS-om koji je princip rada ovih kocnica? Dali je normalno da nozna kocnica "propada" kad se koci?
 
hotazmaj said:
Neka je sa srecom  (y) Puno sretnih kilometara  (y)

Hvala  (y)
 
evo i slike moje nove ladje.
 
Ajde lipo i neka ti je sretno!!! :mrgreen: (y)

A nadam se da ću je uskoro i uživo viditi!!!! (y)

Glavno da je HONDA :mrgreen: (y)